Treść opublikowana przez fafnasty
-
czy sprezyny z avanta podejda do sedana?
tak podejda przednie są takie same w avancie i sedanie
-
Traktorek w Avancie czyli A4 B6 1.9tdi
czekam na mody
-
Czy to koniec sprzegła
olej nic nie da ewidentnie cienka tarcza lada dziń zacznie sie ślizgać
-
Czy to koniec sprzegła
ale nie widze problemu żeby kolega zrobił normalna wymiane samego sprzęgła czyli tarcza docisk łozysko np sachs luk 550-600pln bez zmiany na 1mas bo po co skoro nie reza mocy:kwasny: 2mas jeszcze żyje to po co odrazu z niego rezygnować skoro problemem jest tylko cienka tarcza
-
wymiana tylnych amortyzatorów audi A4 B6 avant ...
b6 ma bardzo dobre rozwiazanie z tylnymi amorkami szybka akcja
-
wymiana tylnych amortyzatorów audi A4 B6 avant ...
-ściągasz koło -odkręcasz dolną śrubę amorka -odkręcasz 2 śruby górne mocujace amorek na klucz 13 bez demontowania nadkola jak włożysz głowę w nadkole to u góry zobaczysz te 2 śruby jak je odkrecisz to amor wyjdzie:wink: cała operacja z dwoma amorkami maks 1h pracy
-
Słaby hamulec ręczny - jak podciągnąć
dev ma racje tyłu nie odpowietrzysz nie wiedząc jak to zrobić
-
Odma oryginał/zamiennik?
jeszcze zostaje kwestia separatora. nie wystepuje w zamiennikach
-
lokalizacja wlepki?
to wyglada na to że d*pa wspawana była z innego auta
-
felgi a4 b6 18 czy wejda?
wystarczy dystans ok 15 mm i bedzie dobrze
-
[A4 B5] Project XXX --- AUDI A4 1.8T SPORT
no to czekam na mody
-
Wzmacniacz z B6 do B7
śmiało podmieniaj wzmaka
-
Auto po wypadku czy z tego coś będzie
spokojnie do ogarnięcia
-
Nowe Eibachy -30mm ... dalej koza....
ehh tam ciąć można tak to zrobić
-
felgi 19 8,5 et 43
wejdą
-
Rozbieranie uchwytu drzwi, popielniczki (oklejanie)
kolego powiem tyle że powierzchnie płaskie czyli te co okleiłeś bardzo łądnie wychodza ale takie jak np. Twoja rączka hmm bedziesz miał trochę pracy jesli w ogóle sie uda ajjj az mi sie przypomniało ile walczyłem z moja konsolą
-
felgi 19 8,5 et 43
zależy jakie łopony na to naciagniesz i jak obniżysz furę ja i tak bym dystans z 10 przynajmniej wsadził ale jak coś to śmiało możesz wkładać
-
Sposób na montaż tablic rej. Kradzież.
pewnie fure na stacji do pełna łebasy zalały na tych tablicach i tyle
-
Nowe Eibachy -30mm ... dalej koza....
ok jesli nr się zgadza to widocznie kwestia jakości foto hmm jak miałem -30 to był tył optycznie niżej
-
Nowe Eibachy -30mm ... dalej koza....
tył też nie siedzi jak powinien na tych springach. to teraz tylko szukać na zamianę springi pod twoja budę
-
Nowe Eibachy -30mm ... dalej koza....
te kilogramy to nie jest waga tylko maksymalny nacisk na oś czyli jak Ty masz 1055 nacisku a kolega Piotrek ma nacisk tylko 995 kg to u Piotrka bedzie stał wyżej
-
Nowe Eibachy -30mm ... dalej koza....
i tak jak myslałem jest to tez pod Avanta ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ---------- Eibach Federn -30mm Audi Avant (B5/8D2) 2,4 / 2,6 / 2,8
-
Nowe Eibachy -30mm ... dalej koza....
mi pokazuje że jest przód pod V6
-
Nowe Eibachy -30mm ... dalej koza....
jak dla mnie to źle dobrane springi (masz 100% pewności że są pod 1.8t i pod sedana?)
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
fajna ale półtora patyka:kwasny: ale do sezonu coś chyba sie uciuła ---------- Post dopisany 11-02-2014 at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2014 at 15:49 ---------- sprzęgło włożyłem w końcu kpl AWX teraz to ładnie chodzi i w odpowiednim miejscu bierze heh ze starego juz prawie nic nie zostało:grin: no i przy okazji że skrzynia wywalona to kat poszedł na złom lepiej babci sie oddycha bo ostro zawalony był bydlak