Treść opublikowana przez fafnasty
-
[ALL B6] 1.8T "Devil" nowy sezon.... nowa odslona!
czarna sucz
-
Element zawieszenia
jeśli cos przeskakuje to najpierw sprawdz sprężyny czy jest cała nie pęknięta i czy siedzi na swoim miejscu bo te poduszki raczej nie przeskakują
-
19" do b5
-jaka to jest fela? -jaka opona? -doznania w porównaniu do 18''? -osłabienie mocy? -prowadzenie auta na mokrym? -prowadzenie auta na suchym? -prowadzenie auta na nierównościach koleinach itp? -o komforcie rozmawiać nie bedziemy bo to mało istotne przy 19" a bynajmniej dla mnie ---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:38 ---------- no i zapraszam do podesłania foty
-
Negatyw przednich kół v2
ja co sezon zmieniam łopony od wewnatrz je wyjada ale nigdy nowych nie zakładam:wink:
-
Negatyw przednich kół v2
maszynka do nadkoli zajebis... działa myślę że trzeba ingerować w górne mocowanie wahaczy ten trójkąt jakoś go wyrezac albo wyciac fasolki w budzie na 3 śruby mocujace ten właśnie trójkąt i jest negatyw:grin: ale wiesz że to wszystko sie wiąże z bezpieczeństwem ---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ---------- chyba będę w stanie dorwać górne wahacze przerobione do regulacji pogadałem z gościami co w passatach rezaja i maja dać namiar na wahacze
-
Uszkodzona pompka od centralnego zamka. Czy konieczne jest kupno całego modułu ?
do pompowania powietrza a dokładnie do podcisnienia... działaja jak pompa podcisnienowa
-
brak mozliwosci dodania gazu AFN
uszczelniłes to?
-
Uszkodzona pompka od centralnego zamka. Czy konieczne jest kupno całego modułu ?
wnetrze sa bardzo podobne nie musza być identyczne a działać będzie
-
Kierownica z A8 D3 do B5 polift
witam:hi: wie ktoś jak wyglada swap kierownicy z A8 D3 o nr: 4E 4E0419091AC do A4 B5 polift ???? w tej okrągłej poduszce w a8 jest 1 ładunek czy 2?? jak wyglada sprawa z taśmą da sie wogóle to w miare bezpiecznie ogarnąć?? wpadła mi w rece taka kiera w ładnym stanie i szkoda żeby leżała i sie kurzyła dokładnie taka kiere chcę do b5 upchać Kolumna kierownica 4E0905851 - AUDI A8 D3 4E0 (3722302527) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Uszkodzona pompka od centralnego zamka. Czy konieczne jest kupno całego modułu ?
bez problemu przeszczepiłem na spokojnie ogarniesz... 30min:wink: i po robocie ---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ---------- mysle ze nawet podmienisz grafit z 80 passata b4 golfa itp ---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ---------- zamykasz to pompka sie kręci tak??? powoduje pociśnienie które zasysa powietrze i zamyka zamki otwierasz dzieje sie to samo z tym ze dmucha nie ssie powietrze. jak Ci sie rozsypała to nie pompuję czyli do zamków nie dochodzi powietrze
-
Uszkodzona pompka od centralnego zamka. Czy konieczne jest kupno całego modułu ?
ja kupiłem pompke z passata b5 przed lifta za 55pln i wykorzystałem tylko grafitowe części pompki i działa już 2lata
-
19" do b5
zapraszam do wyrażenia swoich doświadczeń
-
Negatyw przednich kół v2
nie lepiej błotniki wypchać???? ---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ---------- Wypychanie nadkoli - www.cgdbmw.fora.pl
-
Jeśli Audi A4, to które? Najlepsze wersje za 10, 20, 30 i 50 tys. zł
10 rat 0%
-
Pęknięta sprężyna zawieszenia tył kombi
acha zapomniałem dodać -ściągnij zaciska lub całe jarzmo bo wężyk jest krótki ---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ---------- nie zapomnij odkrecic amortyzatora bo to czesty błąd przy wymianie sprężyn a potem piszą że mieli problem
-
Pęknięta sprężyna zawieszenia tył kombi
możesz tez zrobić to bez rozbierania ale nie gwarantuje że upchasz tam sprezynę chyba że ją ściśniesz na naleśnika
-
Montaż komfortowych kierunkowskazów 2-5 mrygnięć
jakies namiary na ten moduł ???
-
Pęknięta sprężyna zawieszenia tył kombi
-ściągasz koło -odkręcasz podpore stabizatora na 2 śruby m8 klucz 13 -odkręc amortyzator z dołu -odkręcasz wahacz od zwrotnicy (jesli nie odkręcisz bedziesz sie jebał strasznie z wyjeciem springa) zwróć uwagę przy odkrecaniu na położenie podkładki pod śrubą bo słuzy ona do ustawienia kąta pochylenia koła (zaznacz markerem jej położenie ułatwi to montaż do stanu pierwotnego)a -odchylasz zwrotnicę lekko ja czyms przyblokuj montówka czy klockiem drewna -dociśnij zwrotnicę do dołu peknieta sprężyna powinna wyjść bez problemu z nową może być tak samo ale czasami trzeba użyć ściagacza i troszke ja ścisnąć ---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ---------- ja zawszę robie w ten sposób i zawsze sie sprawdza
-
19" do b5
dzięki kolego
-
kto pomoże mi w uszczelnieniu Audi bo dostaje się woda prosze pilne
hehe mi zalało kostki pod ECU w środku urlopu w Chorwacji miałem ze soba vaga pierwsza mysl na szybko po zobaczeniu błędu z vaga - potencjometr zwarcie do masy brak połączenia i se myślę chu... odpalam w telefonie neta bo w terenie byłem szybko na forum A4Club i po 5min wiedziałem ze to raczej nieszczelność pod ecu a wcześniej auto myłem podstawiłem przodem do słońca rozebrałem podszybie po 3 fajkach 2 tajgerach i jeszcze jednej fajce Mydelniczka jak nowa i poszli:decayed: zaczepiłem servis 0000 w Zadzrze nowa uszczelka pod obudowę ecu ok 90kun pod servisem 15min i zrobione.... TAKA TO BYŁA PRZYGODA:grin:
-
19" do b5
witam potrzebuje opinie ludzi którzy maja 19 w swoich b5 jest chęć jednak na 19 nie 18 ale sie ciagle rozgladam mierzę przymierzam testuję proszę nie pisać jeśli sie nie ma stycznośći w swoich b5 z taka felgą z góry dziekuje za sugestie i ew. foty ---------- Post dopisany 23-11-2013 at 02:06 ---------- Poprzedni post napisany 22-11-2013 at 21:35 ----------
-
Co po poczciwej B5 ?
ja bym szukał 1.8t w b6 ew. podtlenek lpg i robisz trasy
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
tak chciałem zrobic ale zawiecha chyba do sprzedania mam na oku na nastepny sezon gwinta z regulacja twardości ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ---------- zreszta koło tez juz się znudziło i czas oddać komuś co nadal sie łudzi że 17" bedzie odpowiednie tak jak ja wcześniej hehe:grin:
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
oj kowi powód był na lato i na nastepne tez bedzie a co zle jest??? jak na byle koleinie sie szura i to nie dokładką hehe ---------- Post dopisany 20-11-2013 at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany 02-11-2013 at 19:09 ---------- ---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ---------- ---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ---------- czas powoli się żegnać z aluskiem i zawiecha idzie zima
-
Nie ma świateł
ja czysciłem i pomogło na 3tygodnie potem manetke wymieniłem i wszystko śmiga