Treść opublikowana przez piotrek83
-
Czym doczyścić listwy chrom?
Jak masz taki bialy nalot to nie ma szans, nie usuniesz tego niczym! Ja akurat jestem niestety po wymianie tych listewek na nowe:kwasny: A listewki są aluminiowe, ale pokryte czymś bezbarwnym i właśnie ta powłoka jest tak wrażliwa na chemie w myjni czy kwasne deszcze. Pozdr.
-
Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
No i jestem po wymianie chromow. Wszystko wyszło cacy. Tylko jedna rada, kolega mystic.pl w poście który jest wyżej popełnił błąd. Listewki najpierw wkładamy od gory, a następnie mocno dociskamy po kolei doły i wszystko ladnie wskakuje
-
Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
Koledzy ja zabieram się za wymianę listewek chrom w sedanie. Moje są strasznie zniszczone jakąś chemią przez poprzedniego wlasciciela, ale tylko wszystkie drzwiowe + tylne trójkąty. A jako, że odstawiłem samochód na gruntowną polerkę postanowiłem zdjąć przed polerowaniem te listewki i po wszystkim założyć nowe. Drzwiowe zakupiłem nowe w ASO (same nakładki na listwy zgarniające, nie całe listwy - 400zł za 4). Trójkąty natomiast z powodu paraliżującej ceny w ASO postanowiłem znaleźć na allegro. No i za 100 od sztuki udało się wyrwać praktycznie nowe. Zdejmowanie samych trójkątów wygląda w ten sposób że wystarczy albo czymś podważyć albo poprostu palcami mocno pociągnąć i wychodzą same z zaczepów. Nakładki na listwy zgarniające trzeba po kolei sukcesywnie odginać od góry i zdjąć (ktoś juz wcześniej wstawił fotki w tym poście jak to się robi). Poniżej fotka szybki trójkątnej tył razem z zaczepami, to dla tych co chcą przekładać czarne na chrom. Jeżeli po zdjęciu czarnych szybka, uszczelka i zaczepy wyglądają identycznie jak u mnie smialo mozna kupować i zakladac;)
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A może ktoś jest w pilnej potrzebie zakupu nowej konsolki xbox360 slim 4GB? Dzisiaj dostałem nowke sztukę. Jest gwarancja od dzisiaj. Jako, ze mam już swoją ta mi niepotrzeba. Zaplombowana, nieodpakowana nawet;) Piszcie na priv z propozycja ceny i zabierac:wink:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
A przeważnie słucha się i nadaje na AM czy FM ? Bo wyczytałem że na FM ma 4W. Potrzebuję bardziej do słuchania niż nadawania. A może 5W Cię Kolego zainteresuje bo mam do sprzedania Unidena 510XL
-
Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
Koledzy, kto podpowie jak to wygląda w sedanie z chromami przy tylnych szybkach??? Mam fabrycznie pakiet chrom, ale jak wiadomo jest to słaby punkt naszych audiczek i poprostu wybielił się, starł... ogólnie wygląda nie za dobrze, dlatego chciałbym wymienić te listewki (cztery pod szybami bocznymi i 2 wokół szybek trójkątnych) Na listwy przyszybowe sposób juz mam wg. kolegi mystic.pl, czyli wymiana samych nakladek chromowanych bez uszczelek, a jak sprawa wyglada z tymi trójkącikami ???
-
1.9 TDi Nagrzewanie silnika zimą
Dzisiaj rano sprawdziłem u mnie i rzeczywiście na wyłączonym trybie ECO silnik szybciej się dogrzewa, a we wnętrzu czuć ciepło z nawiewów w chwila moment, także elektryczna nagrzewnica hula
-
skrzypiaca kanapa
Panowie coś mi się wydaje, że za często korzystacie z tych tylnich kanap, że aż tak się rozskrzypiały... ja tam już chyba za bardzo wygodnicki jestem i wole miękkie łóżeczko, ale przynajmniej w audiczce cichutko:grin: Sorki za OT:wink:
-
Jaka wódka na wesele ?
najlepszy miesiac ja mialam wrzesniu i pogoda cacy Heh oby się udało z pogodą, co by ta druga połówka (nie mówię o Sobieskiej:P) była zadowolona:) A, że ma to byc pierwszy weekend września szanse są
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Ja polecam unidena, sam mam 520xl od wielu lat i sprawuje sie swietnie. Każdy wie jakie ma atuty:D U mnie siedzi przymocowany na konsoli przy nogach pasażera i chodzi na antenie president missouri. A tak nawiasem mówiąc jakby komuś zależało na unidenie mogę za 150PLN + KW opchac uzywanego unidena 510xl bo kiedyś kupiłem i leży u mnie w domu jako rezerwowe. Różnica miedzy 520xl, brak jednego pokretla - RF gain, jak coś to PW.
-
Gdzie tanie OC na młodą osobę?
Moja dziewczyna ma podobna sytuacje i ubezpieczenie OC najtaniej wyszło jej w AXA Direct, także polecam;)
-
czy te felgi podejdą
A ja znowu nr 2 w życiu bym nie założył... Jak dla mnie jak coś nr 1 daje rade. No cóż kwestia gustu;) ---------- Post dopisany at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ---------- Ja mam akurat taki model: $ ORYGINALNE ALUFELGI AUDI 16'' 5X112 ET42 (2945494369) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , też solidne i w miarę wyglądają
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Koledzy, a ja znowu chciałbym dorzucić sam tempomat. Moduł niestety mam z końcówką S więc czeka mnie wymiana. Tylko zastanawia mnie jedno, rozumiem że taśmę mogę zostawić starą do nowego modułu skoro kierownica tez zostaje po staremu?
-
guzik hamulca ręcznego a4 b6
A ja znowu chętnie odkupię od Ciebie tego bajera jak nie będzie Ci się chciało modzić, bo też czeka mnie wymiana, a że rocznik 2006 powinno chyba pasować
-
Pytanie dot. przetwornic .
W audiczce nie mam już tego "problemu" z xenonami, ale w mojej starej Vectrze zakładałem podróby po 30PLN i też dawały rade;)
-
slady po odważnikach
Ja moje potraktowałem silnym strumieniem karchera i zeszło ustrojstwo
-
Opony 185/65 r15 co sądzicie?
Wizualnie porażka, na zakrętach też, aleee... przy stanie naszych dróg warto, ooj warto się poświęcić. Akurat jestem po prostowaniu alusów 110PLN za sztuke:/
-
Polecane opony zimowe
Goodyear Ultragrip 8 205/55/16, najlepsze jakie dotąd miałem, tylko że cena kosmiczna, ale polecam w 100%!!!
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
A ja tam chyba się przywiązuję do autek: przez 6 lat jeździłem Escortem z 1997r. i następne 6 Vectrą z 2001, teraz a4... hmmm może znowu ta szósteczka wpadnie
-
Jaka wódka na wesele ?
A ja tam wierny jestem Sobieskiej, jedyna wódeczka po której można spokojnie wstac do pracy na 7:D ...no i taką też będę kupował na mój koniec wolności we wrześniu;)
-
Zapach z Ambi pur
Voyage czyli Vanilia, świetny zapach też ciągle u mnie wisi na kratce. Tylko słabo pachnie przy włączonym klimatroniku bo rzadko nawiew wrzucany jest na te krateczki... No chyba, że węch mi się pogarsza, albo przyzwyczaja;p
-
PDC - ori czy inne?
A ja mam dokładane z firmy AmerVox i spisują się świetnie w porównaniu do tanich chinoli z allegro. Także polecam
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Nie byłoby jeszcze jakiejś promocji na 8 PIN, bo byłbym chętny
-
Nie dziala otwieranie bagaznika, podswietlenie tablicy, swiatla na klapie itd.
Akurat jestem w trasie i po tankowaniu pojawiły sie błędy na fis o przepalonych zarowkach, patrzę na tyl rzeczywiście nie dziala wszystko co jest na klapie bagaznika (sedan). Nie dziala rownież otwieranie bagaznika, ani z klucza, ani z wewnątrz ani z przycisku na klapie. Czy może być przepalony któryś bezpiecznik? Koledzy pomocy.
-
Chromowane listwy wokół szyb
Heh czy chrom czy nie chrom to kwestia gustu, moim zdaniem akurat w czarnym kolorze samochodu, chrom prezentuje się pięknie. Po założeniu nowych na 100% nie bede jezdził na myjnie chemiczne jak to robił poprzedni właściciel, mam warunki więc pielęgnuję sam. Pozdrawiam