Treść opublikowana przez griga-st
-
PRINS robi 6 generacje
LPG jest lepszym paliwem jak benzyna do silników z DI. Ogranicza jedyna wadę gazu: skutki wyższej temperatury spalania. O przewadze LPG do benzyny jako paliwa nie trzeba chyba tu pisać W EA888 trochę problemów stwarzają wtryski Boscha zrobione po taniości. Trzeba pewnie liczyć ze co 100 tys trzeba je będzie wymieniać przy eksploatacji na gazie... W B8 jeszcze dochodzi problem z aku umieszczonym w zapasie. W dobrze wypasionych sztukach niemal nie do przeskoczenia. Zeby Prins zrobił dobry interes, to ta instalka wraz z montażem powinna być skalkulowana na ok. 6 koła pewnie. Wydaje się to możliwe bo nie trzeba tu żadnych dodatkowych wtrysków, parowników, sterowników, itp. To ze polscy producenci ciągle śpią jakoś mnie niestety przestało dziwić Chyba masz racje Na jednej liście umieścili WSZYSTKIE instalki i to mnie zmylilo...
-
PRINS robi 6 generacje
...Ale tylko do 3 generacji EA888.Czyli w 2.0 będzie to silnik CNCD.
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Zanim Mod wstanie i zamknie: Dopieścił i sprzedaje Trzeba było jeszcze silnik i skrzynie wymienić. Bo jak to tak ze starym? Skąd ja to znam?
-
A4-KLUB.GERMANY
Naczy krótko mówiąc po zamontowaniu biorę wszystkie Allgemeine BetriebsErlaubnis-y i jadę do tuv, dekra czy co tam jeszcze? Sprawdzają? Wystawiają mi Prufungszeugnis ? I z tym idę do Zulassungsstelle?
-
CZERWONY T5.2
Jeszcze raz wielkie dzięki dla Deva za profi robotę z hamulcami. Miałem okazje przekonać się o ich skuteczności przed Tarnowem od strony Krakowa. Jakis jegomość w białym Mitsubishi postanowił zrobić kapitalkę tylnego mostu na LEWYM pasie tuz za wzniesieniem. Nie spodobało się to klientowi w Fordzie Transit i na niego najechał. Kolejnym zaskoczonym tym pomysłem miałem być ja... Były dosłownie centymetry... Bieszczady? Wiem
-
CZERWONY T5.2
Drużyna A z Bieszczadami w tle
-
Ekolot :-) czyli 1.6Tdi FL mint :-))))))
Pomijając paski bardzo fajnie to w smaxie wygląda.
-
A4-KLUB.GERMANY
Czyli ja jeżdżę z nielegalnym sprężynami, amortyzatorami, hamulcami i kołami:o I tak od dziesięciu lat ) Myślałem że wystarczy kwit z fabryki części(ABE). A to o czym piszesz to wbijaja jak nie chcesz wozić się ze sterta papierów. Poza tym te części wymontuje pewnie przed sprzedażą auta. https://www.bussgeldkatalog.org/tuning/abe-teilegutachten/
-
CZERWONY T5.2
Niestety nie. Pracuje w obiegu zamkniętym więc pomyśleli inżyniery z vw że nie trzeba... Skutkiem czego ? grzyb rośnie szybciej na tylnym parowniku...
-
Jaki Filtr oleju polecacie ?
Do TFSI tylko Filtron! Ja zakładałem do nowego silnika i nic oleju mi nie brał Najnowocześniejsze wkłady do olejów syntetycznych w Europie http://www.filtron.pl/index.php/site/menu?cat=75
-
CZERWONY T5.2
Chciałbym W przyszłym tygodniu urlop. Na to konto nowy mod. Nie do dostania używane...: Jak by ktoś chciał właścicielowi T5 zrobić prezent w postaci banki oleju, to musi wiedzieć ze banka będzie mało. Tu klekot potrzebuje 7.5L No i przymiarki do odmulenia =============== Wczoraj zrobione obowiązkowe, coroczne czyszczenie klimy. Przemyta specjalnym preparatem i przedmuchana 40 min. ultradźwiękami. Tu dużo łatwiej przeprowadzona operacja jak w B8. Wszystko na wierzchu. Wystarczy wyciągnąć filtr i parownik mamy jak na dłoni Jak zwykle profi robota gościa z Ustrzyk (tel.604454071) Pamiętamy ze w T5 mamy dwie klimy. Przód i prawy tył. czyli inspekcja kosztuje x2
-
A4-KLUB.GERMANY
Ja o ile pamiętam miałem do ori felg(et43/8,5/255) po 10 na koło. Na tuv w paź. nawet nie zajakna się o dystanse. Pomimo ABE jeszcze chcą kasę??
-
A4-KLUB.GERMANY
Dystans widać na pierwszy rzut oka... Zwłaszcza oka tuv. Poza tym jak Arek pisze;-)
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
Multi nie może być x-biegowe Poza tym ta konfiguracje napędu wspominam jako najbardziej komfortowa ze wszystkich Audi jakie miałem. Ma się wrażenie jazdy samochodem o klasę lepszym Szkoda ze nie robią już multi Bardzo ładna, fajnie wyposażona sztuka. Dołóż lusterka + jakieś granie i będzie git.
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Hmm, bo nas nikt nie lubi, Niemcy nas bija, a tak wogóle to wszystkiemu winni są żydzi Mechanik może dobry, ale poglądy ma jak.... cale Wołosate. Ilekroć wybieram się na zachód, mam zamówienie na paletę proszku do prania
-
Subwencje do aut elektrycznych w Niemczech
Niemcy to rynek martwy??? Pół Polski(ostrożnie szacując) żyje z tej martwicy;) Oczywiście że solary na początku sprzedawały się 1000x lepiej. Bo nigdzie ich nie było! Teraz każda stodoła, stajnia, supermarkety je mają. Rynek solarow się ustabilizował. W nowo budowanych domach,halach instalacja solarow czy pompy ciepła są tak oczywiste jak podłączenie prądu czy wody. I tu subwencje sprawdziły się w 100%. Elektrycznych aut w niemieckich aglomeracjach już widać sporo i bez subwencji. Ja na razie jeżdżę smartem. Po nim będzie elektryk:)
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Do benzyny robia superanckie, ale do diesla slysze same negatywne opinie... Program wykonczyl oryginalna? Co padlo?
-
A4-KLUB.GERMANY
Nie no, oczywiście Avus! W końcu kilkaset ich było Myślałem o Quattro Fantastyczny zlot
-
A4 B8 2.0 TDI quattro 177KM. Śnieżynka [ Sprzedana ]
EI W piątek z okolic przytargałem relingi
-
2.0 TFSI POLIFT opinie
CDNC robili do '14.
- Czy warto tankować Pb98?
-
A4-KLUB.GERMANY
Bardzo ciekawe sekcje? Nawet eksponaty powyciagali? Czy to prywatne wozy były? Mam nadzieję że w przyszłym roku pogoda na tydzień przed "treffen" lepsza będzie. Ps: Skoda RS też może wjechać??
-
CZERWONY T5.2
Tak, tylko u mnie idzie taka jak do passka ;-) U ciebie jak do tuarega ;-) Auto idzie na wymianę drzwi ? elektrycznych. Może przy okazji silnik wymienia:-) :-)
-
Czy warto tankować Pb98?
A jaki olej pod ta benzynę polecacie?
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
+1