Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Noz kurczaczek, gorszy sort normalnie Tsi to przecież taki diesel inaczej Wszystko jest relatywnie Tsi w dsg dostaje baty od bmw 1,8 w dieslu aż się płakać chce:))
  2. Z całego auta najbardziej podobają mi się Alpy i glait:-) Najsłabszym ogniwem napewno nie jest multi tylko ruda... Pozatym czuje że będzie książkowo?
  3. Kłamiesz:-P Ten wydech jest straszny. Fura kozak. Ale te rurniki są z innej galaktyki.
  4. Kolega mądrze pisze ;-) Zawiechy robimy jak panbuk przykazal.
  5. Kurrrczaczek, wszystko co oglądałem to też była..
  6. Jedrex, szybciej niż ci się wydaje;-) Ruda już jest?
  7. griga-st odpowiedział(a) na frybiz temat w Audi A4 B8
    Ten szum jest jak najbardziej normalny i zdrowy. To lamele sprzęgieł.
  8. Tak tworzy się tzw. prawdę alternatywną
  9. Jeździ który na hybrydzie w 2.0 TDI CR, czy wszyscy wybrali od CAHA?
  10. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To są nowe kola. Cena wg.m. OK.
  11. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Podkarpackie
    Widziałeś coś od nich na żywca? Nie chce żeby mi auto skalpelem pocieli.
  12. griga-st opublikował(a) temat w Podkarpackie
    Znacie u nas na Podkarpaciu kogoś kto dobrze obkleja auta?
  13. Audi to powinno dostać medal za wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości Tylko tutaj na forum są cn.dwie firmy które żyją z naprawy 2.0tdi/tfsi.
  14. Tak jak na fejsie piszą :ładnie pięknie ?
  15. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało to Audi ma rację. Następne auto i tak od nich kupicie. Chociaż oni wcale tego niechcą.:-S
  16. Bardzo ładna ta B7 w. Czerwieni. Mam cały czas sentyment do tego autka i chciałbym jeszcze kiedyś mieć w sprintblau :-) Ale B7 wyklucza "rodzinne". Tu jest mniej miejsca jak w golfie.
  17. Powiem tak:jedni wolą białe, inni murzynki, jeszcze inni tajki. Według tej reguły to jest aborygenka ☺ Chociaż sam bym tak nie jeździł, to myślę że jest OK.? Dzięki takim projektom nie jest nudno na drogach.?
  18. Silnik. Tak jest w elzie. Najważniejsze że nadano bieg sprawie. W jakiej firmie masz gwarancję?
  19. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Diewe Trina nie ma 20"...Ci od Mirona mają fajne wzory. Tylko nacisk na oś jest 1750 kilo...Czyli felga musi mieć minimum 900 kg....Jak żyć?...:-P Nie dam za felunek dziesięć kola Tym bardziej ze mam jeszcze kilka pomysłów na to autko. Zostaje wersja budżetowa: DieWe Trina 19" ET37 z guma 235/45. Może jeszcze jak Multivan jest multi : MTM: https://home.mobile.de/MTMGMBHMOTORENTECHNIKMAYER#des_164136875 HT: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=221145124&scopeId=C&zipcode=&adLimitation=&isSearchRequest=true&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&climatisation=&minPowerAsArray=296&minPowerAsArray=KW&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=53%2C34%2C50%2C32%2C51%2C52%2C61&makeModelVariant1.modelGroupId=3&pageNumber=1 https://www.facebook.com/ConstructionMachines.CM/videos/506573106180171/ Kolega wyżej zapodał mi pomysla. (Mógłby auto tu pokazać ) Słyszałem ten zestaw w bmw. Musze powiedzieć ze jest nie byle co.
  20. Jak to się teraz mówi? Szacun!
  21. ...i czy 3.0BiT to to samo? Przy jakim przebiegu trzeba się z tym liczyć?
  22. DSG = S-TRONIC ;-) Automat nie musi więcej palić. Multi pali trochę mniej jak ręczna.
  23. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Teraz place ok60... Trochę sporo mi się wydaje. Dlatego wypowiedzilem. Z ceny zjechali mi 17. Ale to i tak kosmos w porównaniu do innych. Na komórkę 3x30 i robi się somka co miesiąc. :-S
  24. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Hm,za najtańszy telekom mam najdroższy 1&1... Telekom też obcina....Mam czas do końca m-ca.
  25. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Na prędkości: Jaki pakiet internet do domu? , 1&1, Vodafone, czy zostać z średnio o dwadzieścia euro droższym Telecomie? Moze coś innego?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.