Treść opublikowana przez griga-st
-
B8 TrOOOOp
U mnie wymienili obie w Lutym, w ramach gwarancji. Ściągali zderzak. Nie wiem czy maja inny numer.
-
B8 TrOOOOp
THX:hi: W necie znalazłem tylko tyle że cały pakiet kosztuje 4300€(w stanach polowe:kox:), i co się na niego składa...
-
B8 TrOOOOp
Dzieki za podpowiedz, ale mi chodzi o coś bardziej "profesjonalnego":wink: Benzyna ma 80mm końcówki i nie ma tego dedykowanego w czarnym chromie:kwasny: W tym bodykicie z tetetki ta końcówka wysoce prawdopodobnie występuje. Tylko nie mam ETKI, a wszystkie ruskie strony pozamykali:doh:
-
B8 TrOOOOp
Prośba do speców którzy dysponują aktualna ETKĄ: potrzebuje Nr końcówki wydechu z Audi TT Coupe S-Line Competition 2012 http://3.bp.blogspot.com/-8wS5hjLnY_M/T_MZm6l6cUI/AAAAAAAIJCs/Ve5QoBoF9gI/s1600/Audi-TT-Coupe-S-Line-Competition-4.jpg
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Klimatronik jest juz od lifta?
-
Co bym mógł się dowiedzieć o silniku 1,8 tfsi 143km automat 2009 pilne!!!!
Przy zapaleniu zimnego silnika zwróć uwagę na dźwięki wydobywające się z przedniej części silnika. EA888(np.CABD) ma aż 3 łańcuchy które napędzają rozrząd, walki, i pompę oleju. Wszelkie metaliczne chroboty mogą świadczyć o naciągnięciu się tychże. VAG nigdy nie był mocny w łańcuchach. Nadmierne zużycie oleju to raczej w 2.0. Generalnie ciężko coś znaleźć o tych problemach w necie. PR z Audi działa ostatnio bardzo aktywnie w sieci i czyszczą albo haiteruja wszystkie próby wyrażania negatywnych opinii, bądź stawianie marki w negatywnym świetle.
-
B8 TrOOOOp
Przecież druckowanymi napisałem:decayed: Tak, CQ
-
B8 TrOOOOp
Kurka, to ja się po jakiś ASO tułam, a tu sieja komfortami:doh: Do 2.0 benzyna mod.2011 pełne jajko proszę! Jak by u kogoś sprawny, a nie potrzebny się walał, to ja bym reflektował: 8K0 907 064 CQ 868MHZ
-
B8 TrOOOOp
Kurka, to ja się po jakiś ASO tułam, a tu sieja komfortami:doh: Do 2.0 benzyna mod.2011 pełne jajko proszę!
-
[ALL B8] Audi A4 B8 2.0TDI 143 KM - pierwsza A4-ka
Poduchy są cale? Przy takim strzale powinny już się otworzyć Zazdroszczę czasu na grzebanie...
-
Co polecacie na mikro rysy na lakierze
Za dwie-trzy stówy kup sobie tania maszynę polerska, poszukaj w necie(np:Kosmetyka aut :: Zobacz Forum - Regeneracja / czyszczenie lakieru), jakieś 30 godzin czasu i będzie git
-
Pytanie o AirRide
Najważniejsze: Cala instalacja musi być zabezpieczona bezpiecznikiem! + od bezpiecznika podpinasz pod 30 na przekaźniku, a następnie 87a do kompresora. 85masa, 86 do włącznika(środek) tam gdzie są dwa wejścia( może być na odwrót, musisz uważać na oznaczenia na przekaźniku, to samo dotyczy się wyjść 87 i 87a!!!). Elektrozawory podpinasz pod - na stale. Zasilanie + od bezpieczników do środkowego rzędu pinów w przełączniku a następnie lewy zad(na zdjęciu) do elektrozaworów "pompujących" a prawy do "spuszczających" powietrze(zakładam ze przełącznik jest trójstopniowy) . Tak mi się wydaje, wszystko co napisałem musisz traktować jako podpowiedz! Nic więcej! pzd
-
[ALL B8] Allroad a4 B8 177
Następny z przypisana rehabilitacją Taki wypas i manual Jest kosa!
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
K... ale ładne:slina:
-
[ALL B8] Audi A4 B8 2.0TDI - 120 KM vel Danek
Auta z Włoch maja bardzo ważną zaletę: tam nie sypia tysięcy ton soli(poza Tyrolem) na drogi tak jak w Rajchu. To ze mniej dbają o auta jak Niemcy to legenda(gratulacje dla Niemieckiego PR:wink:)
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
W Ingolstadt.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Będą do kupienia niedługo. Pamiętasz z jakimi numerami jeździłeś?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To tylko quattro ci zostanie:naughty:
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
:shock3:przeciez to Aston Martin jest:facepalm: http://www.blogcdn.com/www.autoblog.com/media/2012/08/2013-aston-martin-vanquish-monterey.jpg Po przodzie go poznałem:kox: Ja zaczynałem od xr2:jerk:Ehhh...
-
B8 TrOOOOp
Czy kierownica z łopatkami zmiany biegów wymaga dodatkowych hardware do obsługi DSG? Znalazłem z takim numerem: 8T0 419 091 B WUL (podchodzi mi, bo trójramienna i jednocześnie bez napisów:jerk:)
-
B8 TrOOOOp
Ori tv kosztuje ok.tysiąca € A jak ściągana z DE to nie będzie odbierać w PL. Sprężyny tak szybko nie siadają, chyba ze poprzedni właściciel budował dom:decayed:
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
No way!!!!W Rajchu tych rotorów jak psów różnej maści i odmianie:facepalm: Jest gites, oryginalnie i gustownie zarazem:jerk: tylko jak krzywe...
-
B8 TrOOOOp
Przy rocznych przebiegach pow. 20kkm to tylko diesel. Ja mam jeszcze B7 i Smarta:facepalm: wiec jakoś wydalam:wink:
-
B8 TrOOOOp
To ja ci przypomnę:decayed:Jak bierze 0,5-0,7L/1kkm robią wentyl odpowietrzający i softa, pow. 0,7L/1kkm wymieniają bebechy albo cały silnik. Przy czym próba olejowa jest robiona przy zaplombowanym silniku i obserwowana przez ECU(?), czyli jak ktoś by chciał w jakiś sposób spuścić olej to będzie to widać. jeszcze jedno: jeżeli stwierdzi się zużycie poniżej 0,5L(np.0,4999...L) właściciel musi zapłacić sam ok.1200zł. 2.0tfsi olej biorą do dzisiaj. Jedne mniej inne więcej. Nie bierze chyba tylko Turdziemu:hi: Jedrex, to żałuj, bo teraz musisz się traktorem bujać A te pol litra oleju od zmiany do zmiany jakoś przeżyje w zamian za cicha, przyjemna jazdę.
-
B8 TrOOOOp
Generalnie to ci wszystko dobrze powiedzieli: nie ma bagnetu do tfsi, o minimalnym stanie oleju informuje fis/mmi. Jak zaświeci się kontrolka, ciśnienia nie ma, czyli już się coś sp... tzn. zepsuło