Treść opublikowana przez griga-st
-
[B8 TDI] Naga Brunetka :) -> Pierwsze mody :D
Nastepny Norek:decayed:Ladna:wink:
-
Jak się pozbyć filtra DPF w Audi A4 B7 2.0TDI?
Rafcisz-ty czytasz SWOJ WLASNY temat?
-
A4 B8 by race444
Pekný vidieť ťa tu.:hi:Z kad vás?
-
A4 B8 by race444
ABT Tuning für den Audi A4 Na żywo jest jeszcze gorzej:facepalm:, ABT poszedł w kierunku agrotuningu, i nie myślę tu wcale o tuningowaniu kosiarek do trawy:decayed: Race sam to zakładałeś?
-
Jak się pozbyć filtra DPF w Audi A4 B7 2.0TDI?
Większa moc=większe obciążenia. Ale jeździ sporo kolegów BPW/BLB z programami, wiec chyba daje rady. Ja się pozbyłem filtra bo przybywało oleju(teraz minimalnie ubywa,ok. trzy setki na dziesięć-dwanaście tysięcy, tyle robią mi zmiany). Piszesz ze już są problemy, program na pewno tego nie poprawi. W PL z reguły wyrzuca się go przy programie(lub na odwrót) ; z szukaniem miałem na myśli niemieckie fora:wink:. Sorry za lakoniczna odpowiedz,bylem w pracy.
-
Jak się pozbyć filtra DPF w Audi A4 B7 2.0TDI?
- Jak się pozbyć filtra DPF w Audi A4 B7 2.0TDI?
1.Tak, 2.Tak źle nie jest, :naughty:170KM robił ABT czy MTM Musisz pojechać do dobrego tunera, polecanego na forach. Namnożyło się tego sporo, a z jakością jest różnie, ostrożnie mówiąc...- Jak się pozbyć filtra DPF w Audi A4 B7 2.0TDI?
Tez masz na niemieckich blachach?- Jak się pozbyć filtra DPF w Audi A4 B7 2.0TDI?
Jeżeli nie masz znajomego który robi przeglądy, nie ma szans żeby ci podbili. Przeglądy nie robią inteligentni inaczej, tylko przeszkoleni osobnicy:wink: Oni tez wiedza o problemie VAG-a z pierwszymi DPF-ami. Brak filtra można rozpoznać na pierwszy rzut oka/ucha/nosa. To wszystko prawda co koledzy piszą o korzyściach związanych z wywaleniem w/w(mi spalanie w zakupowozie BPW spadło o 1,5L!!!). Musisz homologować auto, albo zakładać nowy filtr. Ten kosztuje w Rajchu od ok.680€. O przyczynach zapychania jest na forum setki postów.- Okopcone końcówki tłumika w Audi A4 B7 1.9TDI
Kmieic, masz jak najbardziej racje, końcówka tłumika z filtrem DPF powinna być czysta. W przeciwieństwie do benzyny z E5:facepalm: B7 w Dieslu+DPF nie nadaje się kompletnie do miasta. Takie użytkowanie skończyło się u mojej ex zapaleniem auta! Przetopiła się osłona termiczna i zapaliła się rurka odprowadzająca wodę od parownika klimatyzacji:kox: Dla mnie skończyło się to wtedy wymiana polowy auta(ubezpieczenie),chociaż szkody były głównie po proszku z gaśnicy:decayed:- Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
http://www.intercars.com.pl/pliki/PLK/wiadomosci26_dodatek.pdf- Katalizator zamiast DPF w A4 B7 1.9TDI
Odświeżę trochę Pasował by KAT z np. 1.9AWX(m/w) Plug & Play zamiast filtra DPF w 2.0BPW? Mam usunięty filtr i ogólnie same plusy, tylko dla mnie za dużo kopci:kwasny: Rurki są do dołu, a mimo to na zderzaku sadza:doh:Kolor sprintblau, wiec widać. Do tego przegląd w marcu a "paździoch" nie jest na polskich blachach, wiec musi "ori" wyglądać.- Wskaźnik poziomu oleju 06J 115 611 E
Zakładał ktoś może ten wskaźnik poziomu oleju? Prawdopodobnie pasuje tez do 1.8 TFSI. Denerwuje mnie ze nie mogę przed wyjazdem sprawdzić poziom oleju, bo "silnik za zimny","poczekaj 2 minuty". Jak poczekam to okazuje się ze za krótko:facepalm:- B8 TrOOOOp
VARTA Start-Stop Batteries- B8 TrOOOOp
Jak by mi ktoś za 3k wyrzezał, to bym się cieszył : Nachrüst - Set elektrische Heckklappe Audi A4 8K Avant-38026 ...i to tylko otwieranie:kox:- Parę pytań przed usunięciem DPF
Okopcona rurka z tylu, chmura przy ostrzejszym ruszaniu, to mi najbardziej przeszkadza...Jak jest OK, to po co go wywalasz?- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
To juz wiem dlaczego ci nie bierze:naughty: Bo nie zdazy:decayed:- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Jest tam jakiś odpowietrznik? Bo filtr montowany jest otworami do dołu:decayed: Sam się kiedyś zastanawiałem jak powinno się go wymieniać- Przy wrzuceniu na luz mignie kontrolka świec żarowych-na zimnym silniku 2.0 tdi
Prościej na forum wklepać To ma swoje dobre strony, nie trzeba składek płacić- Który silnik jest najlepszy
myślałeś o wale korbowym chyba:wink:---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- Kolega jeździ do pracy od 03.2009, i mówi o siedmiu litrach.- Który silnik jest najlepszy
W B7 zepsuło mi się wszystko, tylko nie Multitronic:grin: Ja sobie chwale. Fajnie to rozpisałeś, Przemek:oklasky:- Ubytki oleju - przez wydech ???
2x NIE:wink: Choć głupio stać przy nowym dieslu w którym są czyste rurki, a w benzynie okopcone:facepalm: Obie(CDNC) potrzebują ok. litra oliwy na 6/7tys:doh:- Który silnik jest najlepszy
Pan(ie)y, te silniki przecież w Polkowicach składali/składają? Nie ma na forum nikogo z tamtych okolic?- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Makki:hi:, będziesz poszczał na forum linki do swoich nowych-nie bójmy się tego słowa- DZIEŁ ? Jak się nazywał oryginalnie ten niebieski kolorek w RS2?- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Bardzo mądrze, bardzo mądrze:thumbup1: W ubiegłym roku jesienią miałem Smarta elektrycznego. Bomba, tylko nie jechał szybciej jak 80km/h:wallbash: Jako ze mam do pracy 26km, a lubię sobie pospać.... - Jak się pozbyć filtra DPF w Audi A4 B7 2.0TDI?