Treść opublikowana przez Czitos
-
[ALL B5] Wymiana konsoli Środkowe na po Litfową
Od pewnego czasu zastanawiam się nad wymianą konsoli środkowej na tą ladniejszą po II liftingu. W związku z tym, iż nie znalazłem na forum podobnych tematów zastanawima się czy jest to mozliwe? jakie trudności mogę napotkac? i co poza samą konsolą jest mo to dtego potrzebne? Jak widac po boku mam audi B5 z 97r po pierwszym lifcie. Zapraszam do tematu.[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 15:02_________________________________________________czyżby nikt nie wiedzał nic na ten temat?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Nie raz miałem kontrole po zalożeniu Hidów i nigdy nikt nawet słowem nie wspomniał... Najważniejsze, ze światło są teraz o wiele lepsze, a i efekt jest
-
[B5 ADR] Jakiej pojemności butlę w koło ?
u mnie 55l butla, napełniania w 80% czyli do około 44l, co starcza do przejechania w granicach 400km
-
[ALL B5] Problem z przełączeniem z benzyny na gaz
nex, widzałem ten pierwszy temat z tym, ze stwierdziłem iż raczej mnie nie dotyczy, bo tego typu stacje omijam szerokim łukiem. 95% gazu tankuje na Orlenie, a te 5% to tylko wtedy gdy w poblizu nie ma orlenu i zawsze jest to inna markowa stacja typu BP, Statoil itp. Mimo wszystko dziękuję Tobie jak i innym za zaintereswoanie i pomoc. Z pewnością nie zapomną o tym wspomniec w poniedziałek Panu od gazu.
-
[ALL B5] Problem z przełączeniem z benzyny na gaz
u mnie jest coś podobnego, z tym ze płyn mi nie ucieka. Jak auto postoi na mrozie calą noc to następnego dnia w momencie przełączenia z benzyny na gaz jest chwilowy zanik mocy (cos jakby chodził na 3 gary), po kilku sekundach ustaje i wszystko jest ok.[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 23:37_________________________________________________dodam jeszcze, ze jek puszcze go w tym czasie na wolne obroty to gaśnie. acha i na pewno nie są to zatkane filterki, bo te juz wymieniałem i dalej to samo.
-
Siatka oddzielająca bagażnik w B5 Avant - fotostory
a co z roletą bagażnika? nie koliduje to?
-
[B5 AJL] Moja A4 avant 1.8T.Nowe fotki:)
ładna i wygląda na zadbaną. Felga robi swoje! tylko ten zapaszek nie pasuje na przednie lusterko...
-
[ALL B5] ADR+FK Black 6000k+8.5"235/45/17 - nowe foty w 1-szym poscie
pomyśl nad większą felą, poza tym mi się podoba!
-
[B5 ADR] A4 ..... serbrna perła 17" xenon :)
zrobi się toszkę cieplej to wypucuje go dokladnie i pyknę kilka fotek, również wnętrza[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 16:16_________________________________________________dodalem jedno zdjęcie środka i jedno z zewną z nowymi lampami i zimową 16" felą
-
[ALL B5] Elektryczne szyby
dzięki za rade. rozdkęce dzwi w wolnej chwili i napisze co i jak. pozdrawiam[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 13:00_________________________________________________nie wiem jakim cudem, ale szyba sie odpięla, kosta widac nie byla za dobrze złączona przez to szyba nie działała. teraz wszystko jest ok. mozna zamknąc temat pozdrawiam
-
[B5 ADR] Czujnik temperatury cieczy
nie wiem facet powiedział, ze nie jest to pilne ale przydało by się wymienic ten czujnik. co do samej temperatury silnika to jest ok, bo juz to sprawdzałem. wyswietla tylko na liczniku błędnie. [br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 19:32_________________________________________________a co do falowania obrotów, to tez nie mam z tym problemów. zarówno na bezynie jak i gazie chodzi ok.
-
[B5 ADR] Czujnik temperatury cieczy
jakis czas temu udałem się z moją A4 na badanie komputerem, na którym powiedziano mi m.in. ze mój czujnik cieczy przydałoby się wymienic. tak tez zrobiłem. Kupiłem zamiennik i zamontowałem (numer czesci sie zgadza). Od tej pory temperatura na liczniku wacha się w granicy 60 - 65 stopni C. Poza tym wszystko działa ok. Osobiscie mi to nie przeszkadza tylko zastanawiam się czy tak mogę jeździc, czy nie lepiej byloby zamontowac ten stary, który pokazywal temperature normalnie? A moze jechac do aso i kupic nowy oryginalny za 150 czy 200zl, bo podobno tyle kosztują? tak w ogole na co jeszcze wpływa ten czujnik, ze facet stwierdził iz trzeba go wymienic? Komentarze mile widziane. pozdrawiam
-
[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)
ładna sztuka, ale ten znaczek D na tylnej klapie to porażka, mnie razi z daleka
-
[B5 ADR] A4 ..... serbrna perła 17" xenon :)
calkowicie metaliczne, a nie tylko pospolite
-
[B5 ADR] A4 ..... serbrna perła 17" xenon :)
na zdjeciach
-
[B5 ADR] A4 ..... serbrna perła 17" xenon :)
dodalem nowe foto po montażu xenów niebawem bedzie akutalne w dzień. zastanawiałem sie tez nad zalozeniem jakis halogenów. polecice cos?
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
eh szkoda ze nie zrobilem zdjęciam swojemu po trasie do niemiec jak spadły te pierwsze śniegi, rejstracji nie bylo widac z przdu ani z tylu nie wposminając juz o reszcie ale jeszcze wtedy nie wiedałem, ze jest taki temat
-
Ile pali Wam gazu?
u mnie przy pojemnosci 1.8 na instalacji sekwencyjnej spalanie wacha sie w granicy 9,5-11l trasa przy normalnej jeździe w granicach 100-130km/h, a w miescie do kolo 13l
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
koszt kosztem ale trzeba miec zdolności, zapał i chęci, które ma właściciel. Dla mnie bomba!
-
[B5 ADR] Tempomat nie działa :/
ja bym zaczął od sprawdzenia manetki.
-
[B5 1Z] Podłączenie radia pod stacyjkę - gdzie się wpiąć ?
z tego co się orjętuje to musisz w radiu spiąc ze sobą przód zółty i czerwony w jedno. glowy za to nie dam dlatego lepiej przestudiuj ten link http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/podlacze.htm
-
[ALL B5] Elektryczne szyby
nie zauwazylem nic takiego, zero reakcji. skoro mówisz, ze bezpiecznik jest jeden do wszystkich szyb to u mnie jest on ok, bno nie działa tylko ta jedna
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ok zadzwonę niebawem. dzięki
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
wczoraj pytałem, a dzis juz zamontowane :] żarnik 6000K czy aż tak źle wyglądają te lampy, ze wiekszosc forumowiczów tak je gani? ja jestem bardzo zadowolony Hidy są ekstra. a skoro nie widac róznicy to po co przepłacac
-
[ALL B5] Elektryczne szyby
Witam kilka dni temu nie wiem kiedy i dlaczego przestała dziłac mi jedna elektryczna szyba (prawy-przód). Przycisk, który normalnie był oświetlony (w tych drzwiach) juz się nie pali, a od strony kierowcy podświetlenie jest aczkolwiek szyba również się nie otwiera. Sciągnąłem z forum rozpiske bezpieczników i tu mnie zdziwiło, bo nie moge znaleźc w niej bezpienika dotyczącego elektrycznych szyb. A moze Wy mi jeszcze coś poradzicie, jaka mogla byc przyczyna i jak ją usunąc. z góry dzieki za wszystkie posty. pozdrawiam