Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogrze, widziałem ten link. Dotyczy on pralek Sitko sprawdzałem i nie jest brudne. Sprawdzę dopływ ale kamień jakoś mi nie pasuje bo mam miękka wodę (jak na Kraków) a zmywarka chodziła 3lata więc stosunkowo krótko.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemens błąd E18 który oznacza że problem z niskim stanem wody. Pojawia się dopiero pod koniec cyklu jak ma płukać. Nie kończy cyklu i wywala błąd. Przy e18 każą sprawdzić dopływ wody, ale woda leci do mycia zasadniczego więc problemu jakotakiego nie ma moim zdaniem. Może jakiś przepływomierz wody uwalony i czyta wartości z kosmosu? Zawartość dodana 3 minutes later Internety coś słabo piszą o takim problemie, same ogólniki.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Ktoś ma jakiegoś sprawdzonego serwisanta AGD, konkretnie od zmywarek. Zmywarka poł roku po gwarancji i ..uj ją strzelił.
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Byle tak dalej. Mi się bardzo podoba ten rodzaj tuningu. Moc auta to kwestia indywidualna . Inni powiedzą że po co robić moc jak auto stockowe z wyglądu ? Dużo bardziej podoba mi się pakiet od RSa zwłaszcza że błotniki te same i auto nie będzie wyglądać jak kaleka niż wkładanie czegoś nieori co najczęściej nijak nie chce się spasować z autem i trzeba jeszcze masę rzeźby zrobić żeby wyglądało.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szkoda jeszcze że o 100pln się nie dogadaliscie. Myslisz że teraz kolo przyjedzie bo dozbiera? Pójdzie do Mirka handlarza i weźmie za 12k podobna i za resztę zrobi w niej co chce
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Szymek, kwestia poczucia estetyki. Moim zdaniem znacznie lepsza opcja od pakietów stylistycznych od jakichś pseudofirm tuningowych. Jak mam coś takiego jak powyżej wybierać to wole zdecydowanie fake RS7 podejrzewam za mniejsze albo porównywalne pieniądze.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
1/4 forum jeździ z takim wystawaniem i nikt się nie przejmuje. Dowód prędzej za Bixa bez sprysków wezmą bo maja czarno na białym że nie spełnia wymagań. Ładnie razasz, pokaż środek samochodu jeszcze Ładnie Ci siadła ta zawiecha z A5, to był sportback czy coupe? auto prowadzi się pewnie?- A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Ta robota najprzyjemniejsza bo widać efekty od razu, gorzej z instalacją jak wyjdą babole a nie będzie kto mial tego ogarnąć i staniesz w miejscu. Powodzenia elektrykowi życzę- Podziękowania i wrażenia ze zlotu Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Dzięki za super zabawę. Organizacja na wysokim poziomie przy umiarkowanych kosztach uwzględniając wysoki standard hotelu. nie wiem jak inni, ale ja spróbowałbym na przyszły rok 2 tygodnie wczesnie by można było jeszcze na nartach pojeździć. jazdy testowe, mimo że nie brałem udziału oceniam na plus. Można na przyszłość rozszerzyć je jazde innymi modelami Audi. jak widać dużo ludzi mimo że już nie jeździ A4 nie zdradza marki Pozdrowienia i do zobaczenia za rok !- A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Myśle że skoro OGI ma taką protezę to chyba ma to sens. Ma to sens żeby nie darł się jak właściciel tego nie chce. To samo z zawiasem, po co montować airlifta skoro tańszy Bilstein da lepsze prowadzenie?- A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Jeden kupuje kapcie żeby latac w trasie i walić kilometry a inny tylko żeby jeździły w koło komina a jeszcze inny kupuje używki bo ma dobre doświadczenia z takimi oponami. Nie przejmuj się, kolega zawsze ma jakieś "ale " jak ktoś nie podziela jego wizji. Zawartość dodana 3 minutes later Koło 20" jest genialne, ale daj w końcu zdjęcie jak siedzi na aucie!!!- A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Fajnie że jaśki całe, bo decha do zmiany to byłaby katastrofa.- A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
No ładnie ładnie, czekam z niecierpliwością na efekt końcowy. Gdybyś potrzebował kodownia matrixów albo innych sterowników z RS7 MY2015 to daj znać, jakoś pomoge. Zawartość dodana 0 minutes later Szkoda że zderzak bez pakietu carbon :/- Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
Haha... Ale żeby na hondzie? Ta fela w oryginale występowała tylko w 19" .- Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
Nie widziałem jeszcze B8 na tych felach. 9J wchodzi do b8 na styk przy duzym ET.- Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
a jakie miała ET? nie wystawała przodem? Bo śmiem wątpić.- Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
jezeli tylko są w kolorze to wziąłbym razem ze zderzakiem dogadaj sie moze z gościem że w razie czego drzwi odesles jak bedziesz widział na pierszy rzut oka ze nie sa OK. Poza tym jak bedziesz sprzedawał auto to wiesz jak bedzie z lakierowanymi drzwi ... jeden mecenas lepszy od drugieg.- Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Też oddałbym do ASO, przynajmniej będzie komu powiedzieć ty ch$u w razie czego. A na samych drzwiach grosza nie zarobisz . Ale wybierz dobre ASO bo życzę powodzenia lakiernikowi w doborze koloru Miałem to samo z tylnymi drzwiami i błotnikiem w B8. Skończyło się, że tak mnie wkur$%$ła odcinka, że pomalowałem cały bok bo na srebrnym wszystko widać.- Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
R jak ręczny chyba... Moc będzie , ale jak zwykle szewc w dziurawych butach chodzi. Robię obcym ludziom a na swoje ciężko chwilę znaleźć :/ szału nie będę wyciskal raczej klasyk w tym motorze czyli 310 i 6xxNm plus program w skrzyni. Szkoda mi pałowac s tronic bo mam po remoncie. Kupiłem jak miał nalatane równe 140k.- Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
Dał bym Ci sie przejechać ale się boję- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema. Dzięki Panowie za imprezę. Szkoda że w tym roku ne alko , ale nadrobimy za rok Dancioch, na ile fakturę wystawili za heble?- Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
Mój akurat jest cztero,ale kanapa jak w 5 osobowej tyle że bez 5 pasa bezpieczeństwa. W dodatku ciężarówka Ta fela zawsze miażdżyła mi beret a akurat udało się że kupiłem samochód który je miał. Niestety troche odrapane :/ Pomyslimy później nad odnowieniem, ale jak patrzę u niektórych jak wyglądają po odnowieniu i jak się zachowują to mi się odechciewa . Plus dodatkowy dla felgi za to że nie zobaczę jej na B8- Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
O żesz k$%$^wa mać. Znajdz teraz drzwi w kolor- Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Nie wiedziałem że już wyszedł. - Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3