Treść opublikowana przez edraven
-
Problem z odpalaniem
A czemu się uszkodziła ? Masz podejrzenia ?
-
trzesienie przy rozruchu
Mogła ktoras świeca padnac , ale mogą też być elektrycznie sprawne a nie grzać cała o objętością i efekt będzie taki sam jak od świecy który w ogóle nie grzeje. Stąd zwykle wymienia się komplet by nie było takich efektów.
-
Nie można odpalić auta. Błąd hamulca ręcznego, esp i ciśnienia opon
Nic się nie stanie jak będziesz mierzył na zapłonie. Przewieź gdzieś auto bo ciężko Ci będzie na zewnątrz cokolwiek sprawdzić w instalacji, a moim zdaniem trzeba szukać problemu gdzies w przerwanym obwodzie.
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Fajnie, ale to tak jakby drewno sobie hydrografiką zrobić.
-
Audi bierze olej
Obrzygane , ale nie na 2.5l /10000km :/ Poza tym znakowałbys teren mocno przy takich ubytkach. chyba że znakujesz?
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Ale te dekory to masz kozackie
-
Nie można odpalić auta. Błąd hamulca ręcznego, esp i ciśnienia opon
a czy sprawdzałeś miernikiem pod sterownikiem silnika te bezpieczniki czy tylko wzrokowo? miernik zawsze Ci powie czy masz przepływ prądu, czy gdzieś obwód nie jest przerwany. Wszystko na zapłonie sprawdzaj. Sterownik hamulca to będzie taka mała skrzyneczka (10x14cm) leżąca zaraz przed zaciskami bezpieczników. Musi tam być. A nad sterownikiem hamulca będzie moduł komfortu.
-
Nie można odpalić auta. Błąd hamulca ręcznego, esp i ciśnienia opon
Z prawej strony w bagażniku sprawdz wszystkie bezpieczniki, bo jak czytam to masz problem z oświetleniem z tyłu, a za nie odpowiada moduł komfortu w bagażniku (pionowo przykrecony w bagazniku z prawej strony po zdjęciu boczka) Sprawdz czy wszystkie połączenie przy module są na miejscu., czy kable całe. Aku rzeczywiście do ładowania bo powinien mieć 1.5V więcej, ale przy 11.5 powinien zakręcić przynajmniej .
-
Nie można odpalić auta. Błąd hamulca ręcznego, esp i ciśnienia opon
A dodatkowo włącz zapłon i przyłóż do kazdego z bezpieczników (tych pod maską) miernik i sprawdz czy podaje napięcie. Jak krtórys nie podaje to daj znać który . Jezlei nie parkujesz w garazu tylko pod chmurką to może kuna?
-
Nie można odpalić auta. Błąd hamulca ręcznego, esp i ciśnienia opon
a miałes może jakiś soft w aucie robiony? Sterownik otwierany był? Przekaźniki można sprawdzić w tej skrzynce. Sprawdz jeszcze bezpieczniki w bocznej skrzynce. coś było ostatnio rezane w aucie?
-
Nie można odpalić auta. Błąd hamulca ręcznego, esp i ciśnienia opon
Pierwsze co to zdejmij pokrywe sterownika silnika (pod wlewem płynu do spryskiwaczy) i sprawdz wszystkie bezpieczniki. Tam, jest ich kilka które daja taki efekt jak się przepalą. Jeżeli auto nawet nie kręci to stawiam na to.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, szukam lustra pod HBA czarnego 8K0857511D,E,F Ktoś coś?
-
Wymiana silnika a4 b8 CAGA
Kupując ten motor musisz kupić go z sterownikiem i wiązką , bo tez się różnią. Nie wiem jak z wymianą gołego słupka,ale podejrzewam że też są różnice.
-
Wymiana silnika a4 b8 CAGA
Facet, po co pytasz o zdanie jak jesteś praktycznie w 100% przekonany do swojej decyzji. SWAP to nie tylko motor, ale ożenienie ze sobą starej budy z nowym silnikiem. Niestety CGLC i CAGA mają tyle samo wspolnego ze soba co je różni. Masa pierdół do ogarnięcia w osprzęcie. Na swapie nie jeden już sie srogo przejechał w kosztach ukrytych których żaden mechanik nie wyliczy ci od ręki a później zabijają cały biznes.
-
krótkie grzanie świec
Silnik po odpaleniu pracuje od razu równo, dlatego specjalnie się tym nie przejmuje. Czasem dłużej zakręci naawet na ciepłym, ale podobno to kwestia pompki paliwa. Jedynie co mnie zastanowiło to sposób grzania inny niż w 2.0TDI gdzie widac było nawet przy -5 że musi sobie chwile odczekać zanim zacznie kręcić a tutaj tego nie ma.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema i znowu do nowego bede się pół roku przyzwyczajał
-
B8 TrOOOOp
Ja jeszcze nie przyzwyczaiłem się do zmian sprzed dwóch lat a tu znowu rewolucja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
+1
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
wierzycie że lustro z numerami 8K0 xxxxxxx nie pasowałoby do B8 ?
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
Też go w ETCE nie widziałem w B8, ale co ono może mieć innego niz lustra z B8?
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
Panowie , czy to lustro obsłuzy HBA ? Nie ma go na liscie na początku posta, ale wygląda że ma wszystko co trzeba i jest z przedlifta. 8k0857511f
-
S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)
Bardziej miałem na mysli wersje jaką ma Snajper. Takiej nie znajdziesz poniżej 200k. Zapytaj go ile dał za swoją albo ile była warta jak miała 3 lata? RS6 nowe też da się kupić poniżej 500k, ale co to będzie za RS
-
S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)
Problem w tym że nowe B9 a 3 letnie S7 w tej samej kasie chodzi , a kupno nowego S7 na takim wypasie to inna bajka finansowa.
-
Problem z odpalaniem
Nowy akumulator przecież był naładowany więc prąd daje. Nie kodowany Aku robi problemy ale później. Może bendiks w rozruszniku zablokowany? Spróbuj pozyczyc prądu na starym Aku i zobaczysz. Jak stary kręcił to niepotrzebnie zmieniales go.
-
krótkie grzanie świec
Sprawdziłem temperatury, wszystkie zgadzają się z rzeczywistymi. Dalej na zimnym rozrusznik kręci od razu po włożeniu kluczyka. Przy ujemnych temperaturach powinien po włożeniu odczekać od 1 sekundy do kilku zanim zacznie kręcić grzejac wtedy świecami , a tego widać nie robi. Chociaż spiralke zapala.