Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Tylko nie kazdy potrzebuje domu 15km od centrum. Jak nie wynajmiesz od strzała to się zgodze z Tobą
  2. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    może przewody zapchane a nie pompka. przy słabej pompce słabo sikały by oba.
  3. Co tak tanio wynajmujesz? 2500 bym wywalił za taką świeżynke, no chyba że Kuźnica ma takie ceny.
  4. 422 Particle filter; oil ash volume 46.3g423 Particle filter; oil ash volume 0.11l u mnie przy wartościach oil ash 0.17 wypalał się raz na miesiąc czyli co 2kkm. Dużo sadzy masz. Trzeba po kazdym wypalaniu zobaczyć do jakiego poziomu sadzy schodzi. Bo jesli stale sie utrzymuje wysoki, i nie schodzi prawie do "0" to będzie się często wypalał. Spróbój zmienić stację na której lejesz paliwo, jezeli lejesz stale na tej samej. Sprawdz też korekty na wtryskach tak jak pisze audikrk_
  5. Trzeba szukać opon z indeksem A0 to jest szansa że będzie OK
  6. Wszystko wskazuje że poduchy pod silnikiem.
  7. Krzysiu dzięki za kawał dobrej roboty Sperdolili mi elktoniczną kastracje DPF Krzysiu wszystko ogarnoł dał parę koni i niutków Audi chodzi zajebi..... i cena w dechę POLECAM I POZDRAWIAM dzięki za cierpliwość i dobry kontakt ! Powodzenia i zapraszam odpowiadając na pytanie wyżej kolegi lipcio6 , u mnie 80k zrobione na moim programie na 180KM i 417Nm. Brak jakichkolwiek problemów.
  8. a jakie masz wartości OIL ASH ?
  9. Kuzyn ma A3 2009r w s line zew i wew do sprzedania w 2.0tdi 170 km w s-troniku. Cena coś koło tego przebiegu nie pamiętam. Auto ładne i trzyma się kupy.
  10. Chyba w Moskwie byłeś na szkoleniach...
  11. Wystarczy bez problemu. skoro ogarnia 3.0TDI 240KM to do 2.0 tym bardziej będzie OK
  12. Kup Renault albo Opla , one się nie sypią przy 200k na blacie.
  13. Panowie, jest prośba. Dałby któryś z was radę podjechać oblookac to auto? Odwdzięczę się http://allegro.pl/audi-a5-sportback-3-0tdi-quattro-2011-i6626513656.html#thumb/5
  14. Ja też. Biorąc pod uwage podwyzki OC to wzwyżka 10% za stłuczke będzie wynosić parę stówek, czyli zakup kamerki.
  15. No chyba nie M14 nasadowy tak, płaski tez będzie ok. VCDSa przygotuj od razu.
  16. Klape miał do roboty to szukał sponsora.
  17. Trzeba zwyczajnie sprawdzić co to za błąd.
  18. Nie pozostaje nic innego jak ...podpiąc pod komputer, inaczej wróżenie z fusów. Powiedz coś więcej, co znaczy że nie odpala? Nie kręci rozrusznik czy kręci a nie chce zaskoczyć? Chcesz to podjedz dziś do mnie to sprawdzę jakie błędy masz w ECU to coś się rozjaśni.
  19. Przy autach które ten gość robi jeszcze masz możliwość cos zobaczyć, ale jak ktoś Ci oferuje powodziowca albo spalonego to nie masz już szans i syf dopiero po czasie wychodzi :/
  20. Przyjemnie się ogląda zanim nie pomyślisz o zakupie swojego auta
  21. Zalezy o jakim zapchaniu mówisz. Jeżeli o chwilowym zapchani sadzą to patrzysz na 238 i 239 ale bardziej na zmierzoną, wysoki poziom mówi że zaraz będzie wypalanie. Dużo istotniejszy jest poziom Oil Ash podawany w ml lub lirach bo on mówi o tym w jakim stopniu filtr zapchany jest pyłem olejowym który jest nie do usunięcia przez wypalanie. Poczytaj wątek wcześniej to gdzieś dawałem jaki przebieg daje zapełnienie graniczne.
  22. Coś chyba po dyskusji o policji wszystkim zasób słów się wyczerpał na cały miesiąc i teraz czekają na grudzień ? Pewnie znacie, ale mimo to warto pooglądać żeby przynajmniej wiedzieć na co patrzyc kupując auto.
  23. Sensowną granicą kręcenia 2.0TDI CR w B8 przy FWD jest 200KM i 420Nm, wszystko więcej już nie oddaje poniesionych nakładów. rozkład masy w tym aucie i przełożenia na skrzyni powodują że przyspieszanie od zera do 50km\h to śmiech w żywe oczy (jak Meganki i inne francuzy Cie biorą jak chcą) . sytuacja znacznie pogarsza się jak robi się ślisko i o jakimkolwiek ściganiu można zapomnieć. Dlatego quattro w tym aucie jest jaknajbardziej wskazane.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.