Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Wszystkie zdrowe CRy maja w seri bonus. robiłem Ostatnio CJCB 136PS które w serii miało 144PS , nie chce wiedzieć ile bonusu one maja jak wyjeżdzają z fabryki skoro te z przelotem 150-200k dalej mają taki bonus.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie chciałem przytaczać konkretnych przykładów żeby nasi forumowi sympatycy lokalnych drużyn nie poczuli krwi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron, piję bardziej do tego że znaczna większość meczy nie ma tak spektakularnego przebiegu i zmuszanie się do oglądania przeciętnej gry nie sprawia mi radości.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Można nie kochac piłki, jak 22 chłopa gania za piłką bez emocji , a jedyna bramka jest wynikiem zbiegu okoliczności to uwierz mi że ciężko przekonać się do oglądania meczu.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Dobry deal!
-
B8 TrOOOOp
Oryginalnego 3g+ nie było w 2009 roku, ale można spotkać czasem jednostkę np 3G low ale ze slotem na kartę sim i 2 karty SD. Ale nie ma to nic wspólnego z jednostką 3G+.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Ile z ciekawości za malowanie dajesz od sztuki? Kolor ma znaczenie na cenę? Jak pójdzie w czarny połysk jak pisałeś to będzie bajka!
-
B8 TrOOOOp
nie musi bo może być wzięte od A6 C6 i będzie miało 4F0 albo od innego auta. Nie ma na to reguły.
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Bezpieczny soft dla CAHA to 205-210, pierwszy słaby punkt to ślizganie sprzęgła powyżej 430Nm. Jednym slizga innym jeszcze nie. drugi problem to duży niuton dla B8 w ośce niestety nie daje frajdy z jazdy, ruszanie autem w manualu słabo wygląda, dopiero 3 bieg ładnie ciągnie bez zrywania trakcji. Poczytaj sobie ten wątek , dużo ci sie rozjaśni.
-
Pomocy ! Auto kopci
Jeżeli masz VAGa zrób zapis parametrów pracy silnika na 3 biegu od niskich odbrotów (1500) do 4000 obr. Wchodzisz kolejno w grupę 003, 008, 011 i dajesz zapis kazdej z nich po kolei, czyli w sumie 3 przejazdy z butem w podłodze. To co się zapisze znajdziesz w katalogu LOGS w miejscu gdzie jest VCDS zainstalowany, wrzucasz tą zawarttość do aplikacji w necie na vaglog.pl i linki przesyłasz na forum . Bez tego problemu nie rozwiążesz. A w pierwszej kolejności otwierasz maskę i sprawdzasz każdy z węży podciśnieniowych czy nie są obluzowane albo pęknięte, a następnie węże odchodzące od Turbo do intercoolera i od intercooolera do kolektora. one też nie mogą mieć pęknięć. Sprawdź również sam IC czy nie ma jakiejś nieszczelności.
-
Auto nie może się zagrzać, ubytek płynu w chłodnicy
Temperatura na zegarach zgadza Ci się mniej więcej z temperaturą na VAGu? Nie masz wahań temperatury na zegarach np szybkie spadki i wzorsty?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Po co kupowac dystanse jak można kupic felge z dobrym ET. W B8 przy różnych problemach z doborem opon dystans nie pomaga jak zaczynają sie problemy.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Tez nie lubie dystansów, koło dobre,
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Brąz metalic jest miazga! Sporo allroadów w tym kolorze wychodziło.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Wzór felgi też robi robote, moje 8.5j ET29 tyle nie wystają a mam spory rant.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
a felga sama ile odstaje?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, gdzie złapać Cany do PDC tył żeby ciągnąć wiązki do canów z przodu?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
o rany boskie, straszny balon! Co to za opona i jaka felga? Pewnie 8.5J z a5 ET29.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robiłeś jakieś rozpoznanie auta? Dzwoniłeś pytałeś? Komis czy prv?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
albo handlarz z ukrainy, rosji, litwy, czech, słowacji itd... nie tylko Polacy kupują w DE.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pisze ze ma sie pojawic na otomoto
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
wróć...moduł komfortu
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Cudów z klapą się nie spodziewaj bo Gateway do zmiany na 90% + zdjęcie CP więc juz masz stały koszt którego nie przeskoczysz a nic nie wnosi do auta.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dawaj info co z Paskiem