Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To w takim razie panowie, kto chętny na hamowanie w BT to przyjeżdżać zwazonym autem , waga z dowodu nie liczy się!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wezme , ale długiej prostej nie ma i lipa:/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak, ten jest ok, a przyszły to w BT;)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
100pln za pomiar, jeżeli chcesz się umówić to najlepiej wieczorem i na autostradę. Montaż i kalibracja jakieś 30-40min i później jazda. Ok 1.5h wszystko zajmuje. Oczywiście auto zważone, tak jak wyżej pisalem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To weźmiemy 10 takich wag i jakos zwazymy go;)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak, drogowa. Dynomet.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do 20 zawsze można się umówić, a nawet pozniej. Zwłaszcza na hamowanie , bo lepiej jak jest luzna droga. Ważne żeby do hamowania auto było zważone. 50kg w jedną bądź w drugą stronę to ok 3KM różnicy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Obecnie w Krakowie i jeszcze do końca marca będzie tutaj.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema z rańca. Byla u nas ostatnio B8 kolegi z forum Jamiro https://mobile.facebook.com/746278932164796/photos/pcb.834415016684520/834414010017954/?type=3&source=48 PS Zapisywać się na zlot!!! Może hamowanie zabiore
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
nie umiem fotek to dodawać więc nie pokażę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron ze mną w aucie jedzie żeby wioski nie robić
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Normalna cena za korekte z hamowaniem.
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
nie wiem jak mogła się gała źle ustawić, ktos grzebał bo moja jest normalnie . a felgi rzeczywiście mało oryginalne
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Teraz patrze i widze że masz gałe zamontowaną 90 stopni przekręconą. Grom powinien byc w stronę szyby
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
masz już ? bo jak nie to z pamięcia krzesła czy bez nie mam, jak masz możliwość to podeslij. Krzesło elekryka ale samo oparcie i bez pamięci. ok ale to wieczorem. a coś konkretnego z drzwi ? bo strasznie wybiórczo są elementy. np. moduł główny sam chyba z canami, albo sam zamek itd up. nie mam emaila http://www.directupload.net/file/d/4282/s8rfrfjz_pdf.htm http://www.directupload.net/file/d/4282/nvvcsggz_pdf.htm http://www.directupload.net/file/d/4282/4baepmlt_pdf.htm http://www.directupload.net/file/d/4282/szv9ysqb_pdf.htm Dziękuje Homiku;) powinno wystarczyć bo drzwi rozpisane konkretnie. W razie czego odezwę się.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
masz już ? bo jak nie to z pamięcia krzesła czy bez nie mam, jak masz możliwość to podeslij. Krzesło elekryka ale samo oparcie i bez pamięci.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie , poratuje ktoś schematem z ELSY do elektrycznego fotela kierowcy i drzwi kierowcy w Passacie b7 2011r ?
-
B8 TrOOOOp
Trzeba mocowanie aumortyzatora odkręcić z kielicha . Proces identyczny jakbyś zmieniał amortyzator tyle że nie zdejmować całego .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
you can use all types of restarurant trays but Taco bell are the best jest w reszcie sposób żeby B8 polatac bokiem- B8 TrOOOOp
Robią takie rzeczy, sa specjalne szpachle wypełniające do felg i dobry zakład to zrobi. Jeżeli geometrii felga nie zgubiła to chyba warto Nawet wpyłkę są w stanie zrobić- B8 TrOOOOp
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Taaaa, a ruszać nauczysz się z 3 biegu.- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
dobre ET, ale wzór moim zdaniem taki se :/ zbyt masywna i ginie rozmiar. Szukaj innych z A7 z tym ET. ALe w sumie jak jeszcze raz na nie patrze to nie są takie złe- VW T5 1,9tdi 105 KM nie można odpalić
Smiałe stwierdzenie niewidząc na oczy samochodu Sprawdzić możesz, jak ruszy to motor ok, jak nie ruszy to tłoki stoją. - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!