Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. nie moge powstrzymac się od pytania: A po Ci ten telefon !? Kuzyn ma to w A8 i za cholere nie moge ogarnąć do czego to uzywac mając blootothem połączony z autem telefon.
  2. edraven odpowiedział(a) na kura87 temat w 2.0TDI
    ja jak jeszcze mialem DPFa koncówki mialem tak czyste że można było z nich jeść, nawet na palcu nic nie zostawało dlatego dziwi mnie że mając DPF, koncowka może się odymić...
  3. Pewnie gościa widziałem kiedyś na spocie tylko nie wiedziałem że to on a co ? Zmarł w piątek. Na forum A3 jest temat ze wszelkimi informacjami. Smutna informacja, szczególnie że osobiście go poznałem Też go znałem, równy facet, wygadany i życzliwy. Życie choć piękne tak kruche...
  4. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja wole autospecial
  5. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki. Widziałem to zestawienie, ale miałem na mysli kompletny zestaw montazowy, bez podawania pojedynczych detali.
  6. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, da się kupić zestaw śrub/wkrętów do mocowania osłony skrzyni biegów. Za kazdym razem jakiś mechanior jedną śrubkę skubał i dzięki temu ostatnio osłone zgubiłem
  7. Można spróbować na początek przeciągnąć tym samym gwintownikiem i dać podkładkę miedzianą,ale skoro był wyciek to podejrzewam że tam wybrane jest 1/3 gwintu bo jakiś amator krzywo wkręcał na chama... Szukaj gwintownika i korka z większym "M" Ile kosztuje używana miska?
  8. Nie obawiaj się felg 19, a już napewno 18. Sam kiedyś miałem cykora ale okazało się ze praktycznie nie ma spadku komfortu między 16 a 18. Wiem ze to nie brzmi racjonalnie ale to auto ma takie zawieszenie. A prowadzenie niebo a ziemia. Gratuluje fury! Powodzenia w dalszych modach:)
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    potrzebowałem ostatnio oring do przew. hamulcowego...tylko z zestawem za 70PLN :/
  10. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam alkantare ze skórą i uwazam to za najlepsze połączenie jakie może być w samochodzie. Wygląda niesamowicie, nic sie nie mechaci chyba że ktos ma juz mega zjechaną. tyłek na alkantarze nie poci sie jak w full skórze. Boczki w alkantarze tez wyglądaja dużo lepiej, ale to oczywiście kwestia gustu. niektórzy mówią że ich denerwuje że sie alkatara czesze jak zamsz ale mi akurat to się podoba. Dla mnie same plusy, jak dobra cena i stan to tylko brac!!!!
  11. W specialu na poniedziałek, zobacze jeszcze u bełta,ale cena pewnie
  12. Panowie potrzebuje śrube przegubu FEBI 31324, obdzwoniłem kilka sklepów i bieda, długie terminy. Pomoże ktoś? A potrzebna na popołudnie albo jutro rano...
  13. Panowie, znajoma kupiła byłe auto Trepka, poprzedni właściciel nie ogarnął tematu klimy mimo że zapewniał przy sprzedazy że trzeba jedynie czynnik wymienić ;/ Trepek zmienił panel klimy z tunelem na polift jak to dużo ludzi robi, panel świeci jak trzeba, nawiewy hulają ale klima (kompresor) nie rusza. Podpięcie plusa do kabla brazowo białego nie robi roboty, a podpinałem równiez bezpośrednio z aku. Klima oczywiście nabita i szczelna, kompresor podpięty na krótko działa. Macie jakies pomysły jak ruszyć temat? może ktoś w Krakowie potrafi temat ruszyć?
  14. można zdecydowanie to poprawić, oczyścić odpowiednimi preparatami i nie będzie wielkiej różnicy jak w nowym fotelu. Skóra znowu będzie delikatnie matowa a pomarszczenia też magicy jakoś wyciągają. Szukaj tematu w dziale z detailingiem.
  15. Tak, miękka skóra, brak środków do konserwacji skóry i może tak wyglądac.
  16. Ludzie, przeciez nie wszystkie 2.0TSI przepały mają na poziomie 1l/2000 km. Duża część bierze 1-2l/10000km i nikt wtedy nie uznaje tego za przepał. słyszy się o tych które pogrążyły właściciela (albo ASO) Skoro VAG zył z tematem kilka lat bez akcji serwisowych to znaczy że nie był to tak krytyczny problem jak by się miał wydawać (albo cały czas nie wiedzał jaka jest przyczyna źródłowa problemu)
  17. nie uwzględniasz jeszcze tego że nowe silniki spalają 3/4 gazu przy 1/4 beny ze względu na konieczność chłodzenia wtryskiwaczy ktore muszą pracować równolegle do pracy wtryskiwaczy gazowych. Poza tym zobacz sobie ile jest audic z młodszych niż 2008 rok z gazikiem, wtedy zobaczysz że to nie kalkuluje się. na okragło 10l gazu + 3 litry beny i koszt 100km rośnie do ok 30PLN nie uwzględniając kosztów instalacji którą będziesz spłacał przynajmniej rok , a do tego dochodzą przeglądy instalacji, częstsze wymiany świec i przewodów WN i okazuje się że cały zysk z instalacji idzie w piach.
  18. No właśnie, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia:) niestety ale po 2010r Junkersa już do żadnej benzyny z Audi nie wsadzisz, bo ekonomicznie się to nie kalkuluje.
  19. Gnojówe trzeba wiedzieć która kupic a nie brać 2.0 PD 170ps bo najtaniej stoją i wtryski do wymiany bo auto klęczy. Fantomas ile robisz kilo rocznie jednym i drugim? Gdybyś robił 30k na auto to wątpie bys tak pisał o 2.0tsi.
  20. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To już nawet 3.0 TDI nie będzie miało podwójnych kominów? pewnie mieli dość tych rezaczy co do 2.0 pakowali podwójne i powiedzieli basta! Nikt nie będzie miał, jeno 2.0TSi
  21. Mam taki zestaw i felga owszem nie wystaje,ale już rant ochronny opony wystaje. inaczej mówiąc całość wystaje tyle ile rant ochronny na oponie.
  22. Kerczi wam klimy nie zapewnia w biurze? Czy może zachęca do jazdy autem z klimą?
  23. Jak Dante juz wpadnie na spota to przywali od razu z dwururki ze swapem na 3.0TFSI i taboretami z RSa
  24. Odgrzeje kotleta i powiem krótko... ODPUŚĆ. Odtwarzanie filmów w MMI jest tak toporne że odpalisz to kilka razy i szlag Cie trafi że trzeba jakieś durne konwersje robić każdego pliku .mpg, .avi itp a system nie dysponuje kodekami ani nie jest w stanie ich pobrać znikąd. Jedyne co chodzi dobrze to płyty DVD, reszta konwersja a takie coś by mnie nie urządzało bo dzieciaki stale coś nowego pewnie chcą oglądać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.