Treść opublikowana przez edraven
-
NOWY REKORD POLSKI ! 3.0 TDI CCWA 407 PS i 720Nm
Mam wrażenie że chłopaki zostawili jeszcze rezerwę mocy do wytargania skoro dołożyli 30KM i 40Nm zmieniając na jeszcze większe turbo , jeszcze większy IC, wydech 3" i pompę. Nie zajmuje się takimi projektami więc nie potrzebuje autoreklamy. Pytanie do Patroxa, w czym przeszkadzał wam spiderboot przy strojeniu? Zdjęliście go bo był niepotrzebny bo fleshujecie już czyms po kablu?
-
NOWY REKORD POLSKI ! 3.0 TDI CCWA 407 PS i 720Nm
więcej, po za tym widziałeś fabryczne turbo które tak fatalnie wstaje ? Wiecej, więcej...jak tak rozmawiamy to nawet i 370KM wyjdzie jak pozdejmujemy limitery, podlejemy paliwem i wstawimy IC od Iveco, ale długo to to nie pozyje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma co przerabiac tylko kupić nowe lampy bixy, inaczej rzeźba i efekt może być różny. Chyba że masz jakieś graty które chcesz wykorzystać.
-
NOWY REKORD POLSKI ! 3.0 TDI CCWA 407 PS i 720Nm
Czytam, czytam i nie mogę znaleźć że to manual. ... i to pisze ktoś z branży.... ? racja z tego turbo to max 310KM i 600NM
-
NOWY REKORD POLSKI ! 3.0 TDI CCWA 407 PS i 720Nm
Nie wiem jaką suszarkę daliście ale coś czuję że dało by się jeszcze dłubnąć go do 420PS i 750Nm skoro piszesz że duże turbo i sporo większy IC. Myśle że z takim Nm mógłby połknąć nawet RS6 c7 pomiary drogowe przyśpieszania robiliście? Skrzynia fabryczny Tip? Poprzedni wynik na fabrycznym turbo zrobiony ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
To sprawdz jeszcze otwór centrujący, ma być 66.6mm. Po przymiarce było na styk z błotnikiem czy chowało się? Powinna byc delikatnie schowana. Dołóż do tego ok 10mm opony i będziesz miał efekt finalny. Jedno jest pewne, auto wygląda o niebo lepiej na takim rozstawie . Sorki, teraz jeszcze raz to przeliczyłem i przy ET26 będzie minimalnie bardziej schowane niż u mnie także jeszcze lepiej. Przedtem liczyłem dla innego ET Możesz brać je. Opona 235 nie jest homologowana do B8 i troche będzie przekłamywac na prędkości ze względu na inną średnicę koła.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Będzie minimalnie wystawać poza nadkole przodem, jakieś 5-10mm zależy jaką opone założysz. Bardzo podobny stosunek ET do szerokości felgi mam u siebie na kole 8,5J i ET29. Ja tak jeżdzę i moim zdaniem jest super, ale jest to dosyc subiektywne;) Masza zawias S line czy 1BA? Z tylnym nie będzie problemu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kraków? Osiedle?
-
okopcone koncówki wydechu
Fakt że jest puszka od DPFa o niczym nie świadczy, bo większość wywala wsad a puszkę zostawia sie na przyszłość na wypadek upierdliwca w stacji diagnostycznej.
-
B8 TrOOOOp
Tak jak teraz patrzę to pierwszy rys nowej lini Audi nadała już A8, kształt tunelu, gałka, panel mmi, listwy. Nowe q7 od początku mi się podobało, zwykle tak jest że na początku jest sceptycznie a później oczu nie można oderwać. A to że auto straciło z wyglądu czołgu to akurat jest na plus. Stare q7 jest ociężałe i nawet 300KM nie robi roboty w tym aucie, a w nowym mówią że właśnie to sie zmieniło.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chyba Cie Karolu poniosło... Więszkość jest dobrymi kierowcami a część jest marginesem.
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
nie musisz zdejmować całej podsufitki, wystarczy że wsuniesz pod spód wiązkę 3 przewodów i pociągniesz ją dalej po słupku w stronę bezpieczników. Nic nie będzie odstawać i wygląda jak ori.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
yanosik Pany yanosik... ja wiem czy szybko przyszło, 20 dni a kasa może pracować na siebie więc po co zwlekać
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Panowie jest gdzies wątek dotyczący montazu PDC TYŁ? Znalazłem dużo o montazu przodu,ale tyłu nie ma. A dokładnie chodzi mi o rozpiskę jak sterownik PDC wpinamy do gatewaya? Rozumiem że wtyka 16PIN,ale reszta jak ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzieś pisali że auto należało do salonu samochodowego, więc chyba jeszcze nie kupił.
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Poszukaj w temacie upgrade zwykłych lamp do bixenon w dziale Warsztat. osobiscie nie szedł bym w zamiennik tylko uzywane ori, bo kasa podobna. Tak czy siak zacznij od wątku o którym pisze i sprawdź na początek czy MCE obsłuzy bixa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki panowie za spota wczorajszego Do wzięcia kierownica od A3 8P w stanie bdb+ 4 ramiona, multi w chromie, 2012r produkcja, numer części 8P0419091S. jak ktoś potrzebuje pisać to wyślę foty. uprzedzam, że nie pasuje do b8 :/ nie wiem jak z B7.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to ja może tez się zjawię, będziemy szukać gdzie mi skrzypi kanapa z tyłu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jest w ogóle spot dzisiaj pomimo braku cracoviaków ?
-
B8 TrOOOOp
chyba tego szukasz 8k0885678a
-
B8 TrOOOOp
To będziesz miał prawdziwe pianino a nie jakiś plastik piano
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
W swoim aucie? Sprawdź najpierw jakie masz EDC17CPXX bo z tego co widze to robi tylko CP04/14/20 czyli przedlifty. Więc sprzęt d*py nie urywa,
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
przyłączam się do pytania kolegi. Może wtedy idea doświetlania zakrętów z halo miała by sens w B8, bo teraz juz dawno jade prosto a halo sie zapala . Nie mowiąc o dynamicznym doświetlaniu na trasie.
-
okopcone koncówki wydechu
Stawiam na wyciety dpf tylko nalot mały jak na taka operacje. Nie przejmuj sie tym za bardzo. Diesel z aktywnym dpf niema prawa NIGDY kopcic na czarno co najwyżej na siwo, biało.