Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moze automat nie wydał komus reszty i opłcił w ten sposób Twoja kartę. a może odkryłeś sposób jak wy@#$ać system opłat za parking
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
oj wkładasz kij w mrowisko, nie drażnij Cubra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja się melduję
-
A4 Avant B8 3.0 TDI CDUC S-Line upgrade strona 1
Auto marzenie Ma wszystko co chciałbym żeby moja miała, może poza kolorem. Gratulacje zakupu i bezawaryjności!
-
B8 TrOOOOp
Panowie, widziałem dziś typa co śmiagał B8 i miał w miejsce żarówek p13W wstawione ledowe tak jak robią u nas ludziska jak nie maja bixa. Tylko że bajer polegał na tym że dwie takie żaroweczki ledowe w lampie świeciły nie światłem rozproszonym, a punktowo tak jak świeca np ledy w porsche (takie 4 punkciki w kwadrat) Zachorowałem na to przyzna się i szukam teraz info jak to zgarnąć. Ktoś? coś ? Pomóżcie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
@ cuber Nie widziałem jeszcze u Ciebie folii więc cięzko mi ocenić, ale jak Myslenicach zobaczyłem A7 w komisie ( własności faceta z navitechnik) to myślałem że się spawiuje. może folia ch.wa, może wykonanie też, ale efekt całkowity dno i nigdy nie przekonam sie do folii. Taka zabawa to z Toyotą Celiką '93 1.6 albo oplem Tigrą a nie z poważnym autem.
-
B8 TrOOOOp
jaką masz aktualizację? Masz klona czy ori? Autocom czy inne podobne?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
masz racje, ale powiedz mi w takim razie jak to jest że przy tym samym iso i parametrach obiektywu możesz robic zdjęcie z krótszym czasem naświetlania ? Porównywałem kiedyś dwa aparaty pod tym względem i takie są moje wnioski.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To przyznam się że nie wiem jak jest dziś ale jeszcze 5 lat temu dobry kompakt jasnością obiektywu nie dorównywał najtańszej lustrzance. I nie mówię tu jedynie o charakterystyce obiektywu a o transferze światla do matrycy gdzie lustrzanka z definicji potrafi przenieść go więcej niż kompakt. może nowe kompakty już w tym dorównują lustrom.
-
Co to jest przy EGR ?
Pewnie chodzi Ci o rurkę w która wchodzi bagnet poziomu oleju jeżeli nie ma czujnika poziomu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://sklep.krol-kn...rona-glowna_f_1 sklep.motorpol.com.pl GETem: Części samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar Podziękował działają a co do lustra to rzeczywiście dla amatora lepiej kupić kompakta, albo znaleźć takie lustro w którym tryb auto działa bardzo dobrze bo na nim robi się 90% zdjęć. Przewagą lustra jest ilość światła przy jakiej robi foty, kompaktu rozmiar i prostota.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karolu, a da się to zaprogramować żeby po przyłożeniu zmienił sobie sieć na inną? Czy to już inny poziom ustawień
-
B8 TrOOOOp
Przód wystawał i na -30 nie obcierało nawet jak zawias dobił ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki! hhmmmm problem bo nie działa ta wyszukiwarka ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, podrzuci ktoś link do strony z cenami części oryginalnych z aso . Nie moge tego znaleźć :/
-
B8 TrOOOOp
fajna stronka Ale koło i opona to jedno a jeszcze dochodzi do tego jak siedzi w nadkolu a tu moga być obcierki a tego na stronce nie uwzględniają.
-
B8 TrOOOOp
Ta druga ma numer 8k0601025ap looknij sobie
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
mogloby, ale wtedy wszystkie fele od A5 odpadają, a niektóre wzory mają niezłe. Ewentualnie ET29 na 8J i będzie OK jak znadziesz. Muszę przymierzyć moje do zawiasu S line i wtdy bęzie wiedział jak na glebie wygląda
-
B8 TrOOOOp
wejdz sobie na profil Boserona, on ma to koło na 1 BA tylko jego jest z A5 z ET29. Te drugie to 18" ET chyba 43, szerokość 8j i 8,5j też chyba jest i ten wzór zdecydowanie ładniejszy.
-
B8 TrOOOOp
Może mi się nie podobać?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Może jutro uda mi się coś cyknąć. Miałem plan obniżyć ale zależy mi na komforcie i mam dylemat. Na S line będzie beton, na trasę spoko, ale miasto i dziury
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
mam dokładnie takie samo koło jak piszesz z A5 i zawias 1 BA, Z tyłu jest idealnie, z przodu przy oponie 245 wystaje ok 10mm poza błotnik, mi to nie przeszkadza a auto zyskało mocno, Gleba -30 może być za dużo, ale najlepiej założyć koło do ori s line i sprawdzić jak będzie siedzieć. ALe jeździ się bajecznie
-
B8 TrOOOOp
zaszalałeś z ET widzę Tylko nie dawaj listwy progowej bo moim zdaniem popsujesz efekt, teraz jest kozacko. Nie obciera nigdzie? Gwint?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry Panowie
-
a4 b8 "18
przy ET 45 felga będzie schowana, przy ET 30 bardziej na zewnątrz.