Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Najgorszy kolor z palety audi, sraka strrrrraszna. Cuber nie daj się zbić z tropu fotele masz kosa i nie ruszaj, chyba że skóre z alkantarą
  2. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a skąd wiesz że ori? może Helmut wymienił i nawet nie wiesz U mnie Helmut wymieniał i w ASO wpisana wymiana jest stad wiem.
  3. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czyli ty Gabriel jeździsz jeszcze na ori łożyskach czy już 3 razy zmieniałeś bo nie zajarzyłem
  4. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja miałem wymianę łozysk juz przy 60k i drugie przy 130k. nie ma reguły widać
  5. banan jest więc cena tez dobra była Rzeczywiście tempo iście mistrzowskie
  6. u boskiego kolegów każdy ma przeje.ne Patrz Homiczek wczoraj
  7. Konsultowałeś z innym zakładem "nienaprawialność" sterownika? Bo z tego co kojarzę to mało jest sterowników których nie da się naprawić. Daj mi numer sterownika to popytam.
  8. Dobra młody, zobaczysz kiedyś jak będziesz miał 400Nm jak spier@#la Ci trakcja na suchym jeszcze na trzecim biegu
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To wasze auto marzeń zaczyna nieuchronnie zmierzać do kwoty z pięcioma zerami, więc chyba trzeba wrócić na ziemię.
  10. Promocje jak doszły mnie słuchy żeś zabuksował i Radek cie objechał
  11. udusi, nawet sie nie zastanawiaj nad owym turbo bez fmica. Pewnie masz teraz nieczyszczony SMIC od nowosci więc nawet teraz sie gotuje.
  12. gdzie CIe ustrzelili ? suszarka? Boseron, ty mnie wstydu nie rób, żeby Cie Radek objeżdżał Wyłaczyłeś chociaż ESP do startu ?
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dunlop sp sport maxx rt 95y Miał ktoś może takie opony? w jakim rozmiarze, miałem takie 16" i w sumie mam do opylenia. Nie wiem jaki miały index.
  14. Dobrze że temat sie rozwiązał, ale gorzej że sam sie rozwiązał a diagnozy nie ma :/ Dziś jest dobrze a za tydzień g@#no. Ostatnio miałem ze trzy takie auta na tapecie Yaris, a5 i Corsa, wszystkim coś z motorownią się działo a błędów zero i weź tu diagnozuj :/
  15. Cuber zwolnij!! Zostaw sobie cos na za rok
  16. Na Malborskiej podobno dobry
  17. Daniel, a może lepiej będzie jak zejdziesz na 245 oponę? Wejdzie na to koło bo je musisz zostawić koniecznie
  18. Uhmmm... oczywiście po 12 godzinach jazdy, zmęczony ledwo trzymający się na nogach będziesz uważał na felgi parkując pod blokiem. Jesli tak potrafisz to Ci zazdroszczę
  19. idealna felga żeby w 10 sekund utopić kilka stówek przejeżdżając rantem po krawężniku
  20. Jak tam uważasz Firmy od wydechów montują też przepustnice do aktywnych układów także możesz mieć jedno i drugie;) Może nawet lepiej to robią. Tym bardziej że te ori końcówki troche słabe:/
  21. Z wydechem bardziej chodzi o odprężenie go pod wyższą moc a nie wiem czy akurat 313 by to zadanie spełniła. To jest ten z końcówkami ściętymi z dołu? Osobiście poszedłbym w custom np z MG motorsport. Rozumiem że DPF zostawiasz narazie.
  22. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Miodek miałes nie mówić Korba jak już to z błotnika mogła wystawać
  23. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jak dasz duuuzo za gruby to CANy nie zaczną świrowac ? rezystancja spada z przekrojem
  24. Wrzucaj lepszy FMIC i wydech a spokojnie do 330 i 650Nm można iść na tym setupie. Chyba że zostawiasz sobie jeszcze coś na deser za rok
  25. Szalejesz, ale tak trzeba żeby się dłużej cieszyc Mody zdecydowanie na + !! A kiedy V tech? I jakie oczekiwania?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.