Treść opublikowana przez edraven
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Dla tej felgi musisz sie nastawiać na 245/40. Ładne koło Polecam tez 8T0 601 025 E, ja na takich jeżdżę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam nexusa 5 a on jest wygolony ze wszystkiego, nawet z numerów do Gruszki
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
ale opona 225/45/18 jest większa na średnicy od 225/55/16 raptem o 6mm a 245/40/18 nie różni się prawie w ogóle. Moim zdaniem 6mm nie robi żadnej różnicy na średnicy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gruszka jaki jest numer do Ciebie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, polecicie kogos w KR zabezpieczenia kradzieżowe w aucie dobrze zrobi w sensownych pieniądzach?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Ja nawet powiedziałbym że 225 na felge 8,5J (szerokość 8,5 cala) nie powinna byc zakładana bo opona jest naciągnięta na obręcz i źle wygląda i będzie źle sie jeździło. Także decydując sie na koło od A5 decydujesz sie na opone 245 ew 235 9ale ta raczej nie jest polecana do b8)
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
co dla Ciebie znaczy głupio? będizesz miał felge i opone dopasowaną tak jak dopasowane masz teraz 16". Czyli dystans miedzy błotnikiem a oponą będzie taki sam. 18" na 1BA wygladają ładnie, możesz byc spokojny.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
jak wóz drabiniasty wygladaja 16" bo masz duzy balon. Do 18" musisz kupic gume 245/40 albo 225/45 (zależnie jakiej szerokości kupisz obręcz) i będzie gitara. Ładnie siedzią ori 18" od A5 bo maja ET29 a nie ET 45 jak w B8. Zwiększa się rozstaw kół i auto wygląda masywniej. Na ładną 18" powinieneś liczyc przynajmniej 2000PLN, albo polować na promocje bo czasem cos ładnego ale nie zawsze legalnego :/ trafia na rynek.
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
u mnie jest ustawiony treshold czujnika na normal i szyba 8K a w MMI na late, więc chyba najbardziej "oszczędny" tryb.
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
czyli loteria troche:/ ale generalnie w pochmurne dni świecą mijania czy ledy?
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Panowie, czy zapalają się wam automatycznie światła w pochmurny dzień? Troche irytujace to jest bo w zimie prawie w ogóle nie włączają się DRL tylko stale na mijania jeździ.
-
Montaż ISOFIX w tylnej kanapie Audi A4 B8
Każde to ma. Można tez znaleźć siedzisko gdzieś, ale myślę że patent kolegi LoboV dobry!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cena powiedziałbym...zabójcza ! Chyba że bez silnika sprzedaje to i tak bym brał.
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
a może słabe aku? Wtedy są zaburzenia działania CH/LH żeby nie wyładowywać baterii oświetleniem.
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
a w mmi w zielonym menu zmienialiście ustawienia? Rozumiem że w ciemności sprawdzacie działanie leaving home bo on tylko działa jak czujnik zmierzchu wykryje odpowiednie zaciemnienie.
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
a na ile sekund masz ustawione w mmi? u mnie jak ustawisz ponizej 30 sek to leawing home nie działa po wyjeciu klucza ze stacyjki.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Również ich polecam 3 lata temu kupowałem u nich.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Już ładnie wstaje z dołu?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zdrowie :]
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Sorry:) nie zauważyłem że to już jest wtyczka rozebrana, bez kapturka.
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Zła wtyczka, to ma być ta beżowa/żółta oznaczona w MCE jako wtyczka "C". Skąd ją wypiąłeś? W pierwszym poście opisane jak wygląda.
-
B8 TrOOOOp
Zacięte klapki w kolektorze ssacym. Dopadła cie klątwą:/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ma to używa Kubek ma wytrzymać zmywarke i ch%j.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
koło ładne, ale nie ten kolor! wyglądają jakby to były 16" CZarna felga pasuje tylko do naprawde duuuużych rozmiarów i raczej ażurowa konstrukcja a nie pełna jak ta.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema płotko Ja mam wygluszenie maski Jak widać panika na rynku już ruszyła zaczyna się wyprzedaż aktywów Jako gruby gracz na rynku mam do zbycia 4 boczki do B8 i listwy std lakier srebrny kpl.