Treść opublikowana przez mloody_s-line
-
Spot Leszno
jestem za:)
-
Audi ociężale się wkręca na obroty. Prośba o pomoc
u mnie też tak miał do czasu idź wkońcu Nie znalazłem przyczyny. Przy kolektorze u mnie są klapki sterujące powietrzem. I ta część co jest odpowiedzialna za ich regulację była urwana . Ale u mnie to najbardziej było czuć przy 3 do 4tys obrotów. Miał tak jak by muła.
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
juz tak robiłem nie raz i d*pa
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
jak narazie to nic Nie robiłem z tym. Brak czasu aby zacząć głębiej szukać przyczyny. Ale Niebawem się zabiore za to
-
[B5 ADR] Kontrolka ciśnienia oleju
napisz jak coś zdziałasz.
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
zgadza się mi już parę razy się przydał bo policmajstry Nie śpią u nas niestety.
-
wymiana silnika .18 turbo na inny ANB czy podejdzie AEB apu itp
bloki mają takie same ale różnią się trochę góra tj głowica. Inny Napinacz np itd chociaż mogę się mylić.
-
[B5 ADR] Kontrolka ciśnienia oleju
wlej ten sam co lales. ją u siebie też mam pół syntetyk
-
[B5 ADR] Kontrolka ciśnienia oleju
No jak oleju Nie bierze to stawiam na pompę. Jeżeli będzie zasyfiona to odkręc i wyczyśc. I polecam zmianę oleju odrazu wraz z filtrem
-
Przepływomierz.
może Nie każde pasują
-
Przepływomierz.
na moje to jeżeli jest taka sama w mocowaniu i taka sama jest wtyczka to powinna pasować. Ją kupiłem ori używke taka sama ale inne numery i pasuje
-
Przepływomierz.
No chciałem właśnie ci to pokazać abyś się przejechał bez przepływki.odłączasz wtyczkdi jedziesz
-
Przepływomierz.
błąd wyskakuje bo masz pewnie pełną skrzynkę. ---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ---------- a odłącz kolego przepływke i jedz się przejechać bez niej. Ale potem ci błąd wyskocz jak Masz vaga to śmiało sam go ustniesz
-
Przepływomierz.
a z drugiej strony to jak by była przepływka walnieta to by więcej palił i miał muła. Przynajmniej tak u mnie było. A za obroty to odpowiada silniczek krokowy, czujnik temperatury może być winny również. Nie powiedziane że przepływka. ---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ---------- daj numery i foto przepływki. ---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ---------- dobra jeżeli jest taka sama jak na tych fotach co na aukcji to Nie posiadam akurat.
-
Przepływomierz.
szukaj kogoś kto ma w aucie taki sam i podmiencię i wszystko będziesz wiedział. Ja kupiłem za 5dych używke i narazie jest dobrze.
-
[B5 ADR] Kontrolka ciśnienia oleju
kolego sprawdź najpierw czy Nie jest zatkany smok. Moje pytanie bierze ci olej? Manka by co sprawna używana pompę ---------- Post dopisany at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:48 ---------- mam jak by co sprawna pompę przebieg silnika ok140tys
-
halogeny jako dzienne
czyli nici jednym słowem z pomysłu. No to temat do zamknięcia w takim razie.
-
Spot Leszno
co tu taka cisza pany?
-
halogeny jako dzienne
No rozumiem kolego. A jak by dołożyć żarówke albo diode do halo? Też będą się czepiac?
-
halogeny jako dzienne
witam. Co wy na to gdyby przerobić halogeny jako światła dzienne ? Jak mają się do tego policmajstry? Bo tak sobie myślalem aby przerobić je tak aby się włączały po zapaleniu auta i gasły po włączeniu postojówek ale też działały jako halogeny później. Co wy o tym sądzicię? Myślalem jak to zrobić i już mam pomysł na to. Tylko jestem ciekaw opini o tym. Piszcie co sądzićie a jak przejdzie taki pomysł to napisze co potrzeba i jak zrezac:) czekam na opinię panowie.
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
hehe ja u siebie też mam przełącznik.
-
Jakie powinno być normalne spalanie tego silnika
mi też ok 10 spali w cyklu mieszanym. A zwłaszcza jak do pracy mam 6km to wciąż na zimnym silniku chodzi.
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
w moich okolicach jeździ b5 z obrysami. Wydaje ni się że ma założone miałe kierunki boczne od polifta. Zamontowane są w zderzaku blisko kół i z 5cm wyżej niż dokładka zderzaka
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
bo jest zawias 1ba i niestety tak wysoko stoi
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
bo ją wiem czy 17"to takie małe? Jak dla mnie to i tak już duże w porównaniu do 15" muszę je odnowić i teraz myślę czy zostawić srebrne czy inny kolor zapodać.