Treść opublikowana przez gregory
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Z podszybia do dobra opcja bo jest tam raczej chłodno. Problem z poprowadzeniem no i z osłoną aby go woda nie zalała. Tak w ogóle to ja się dziwię, że w tej lokalizacji co teraz masz filtr, że ci go woda nie zalewa, a w zimie że nie zamarznie od śniega.
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
Na takie auto za tą cenę to musi się znaleźć na serio pasjonat. Fotki piękne, fajne auto.
-
[B6 AVJ] Czarna mamba z nowa turbawka 296ps/364nm
Ja miałem w GT2X 1,5Bar przy 3k Rpm hooj, że po 43tyś wysiadła :> Jakbyś miał 5 cylindrów, a nie 4 to takie 28rs wstało by ci przy 3k Rpm
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Do zmiany hebli w B5 nie potrzeba wymieniać półosi :> Kto ci takie coś powiedział. Kupujesz jakieś większe zaciski: Brembo, Porsche, lub z jakiegoś większego Audi itd, możliwości jest cała masa. Dorabiasz adaptery pod jarzma i jest Git.
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Artur, a nie myślałeś o czymś większym do twojej mocy :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! Może by tak poimprezować http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=218125.new#new
-
Spoty Katowice i okolice
Witam! Może by tak poimprezować http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=218125.new#new
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Jak jeszcze oni coś spi***olą to chyba już człowieku stracisz wiarę w mechanikę :gwizdanie:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ale dają wiele emocji Pakuje się jednomas z R5 i śmigasz i zapominasz że masz koło zamachowe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jestem za! Żadko tu ostatnio zaglądam, ale to co mam przeczytać to przeczytam. Jakby co to Fon
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dżindybry Ja też po imprezie wczorajszej, urodzinki i też były % Zajrzałem na forum Zamówiłem nową koszulkę polo, bo stara już ma lekko dosyć :gwizdanie:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Koledzy pomijacie jeden istotny fakt. Przy skrzyni 5 bieg jest sprzęgło 228mm i dwumas. Przy skrzyni 6 bieg jest sprzęgło 240mm i dwumas. To 240mm wytrzymuje o wiele więcej, a jak się je wzmocni to jest na prawdę mocne sprzęgło jak do 1.8T i to chyba recepta na mocne sprzęgło do wzdłużnego. Dwumasa idzie łatwo sprawdzić ręcznie jak już skrzynia jest zdjęta czy ma już luzy, czy jeszcze "amortyzuje" czyli czy się jeszcze nadaje do użytku. Naturalnie jak ktoś będzie non stop strzelać ze sprzęgła to dwumas szybciej padnie, czyt. dostanie luzów. Kolejną receptą jest założenie jednomasa na 240mm pochodzącego z starszego audi z 5 cylindrówką pod maską. Te jednomasy są bezawaryjne bo nie ma się tam co popsuć i sprzęgła 240mm sprawują się dobrze nawet w mocno zmodzonych 2.2T
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
Jeśli faktycznie sprzedajesz to jestem ciekaw jaki jest powód sprzedaży?
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Jeszcze raz gratki. Konkretne podejście, bez druta. Profi robota! Prawdopodobnie mnie też czeka przekladka skrzyni z 5 na 6bieg, ale to w starszym modelu audi, tam podobno wchodzi bez zmiany półosi.
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Fajne fotki na fotosiku Te półosie to można przecież zmierzyć miarką jak masz i te i te za zewnątrz. Ale są takie same, obojętnie czy 5 bieg czy 6. Dzwony skrzyni mają jakąś unifikację. Z czego jest przepływka? Na 6 bieg powinien być bardziej Nm odczuwalny. Ogólnie mocno doinwestowane auto, bo z tego co widzę nie oszczędzano na częściach Gratki!!
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
Koleś ma bardzo prostą linię obrony - wysoki sądzie, u mnie silnik działał jak należy, to że gość go uszkodził u siebie to nie moja wina. Do czego zmierzam... Jeżeli chcesz coś ugrać - musisz mieć opinię rzeczoznawcy, bez tego ani rusz. Koszta i czas.... jeżeli zaczniesz się włóczyć po sądach - osiwiejesz, dlatego radzę Ci, żebyś postarał się to załatwić "polubownie". Też właśnie brałem tą ewentualność pod uwagę: "duża niedoskonałość Polskiego sądownictwa" co może się przełożyć w konsekwencji na siwe włosy mimo, że podkładka będzie bardzo dobra, żeby nie powiedzieć wzorowa. Chyba czasem warto się zastanowić czy skracać sobie życie.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie ma rurek 55, są 54mm i takie sobie daj, ten 1mm na średnicy to silikon się tyle ściśnie. Reszta tak jak wyżej napisane.
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
Ja kupiłem niedawno silnik. Kupiłem kompletny ze wszystkim i zapłaciłem za niego dość sporo, tyle co za zdrowy egzemplarz. Sprzedawca zapewniał mnie, że silnik jest 100% sprawny co było uściślone w umowie i mówił że będę mu dziękował, że mi taki silnik sprzedał. Przy kupnie spisałem umowę kupna sprzedaży i gwarancję. Niestety po przywiezieniu silnika do domu i po rozeznaniu tematu silnik okazał się niesprawny. Teraz domagam się od sprzedawcy zwrotu części kasy. Niestety ten się miga, nie odbiera wogóle telefonów i liczy na to że jak się do niego nie dodzwonię to oleje temat. No ale ja również nie popuszczę, jak będzie trzeba to pójdę do sądu. Trzeba tępić takich cwaniaków Więc być może mnie też czeka bój.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To foto montaż A tak serio to trza było wpaść, to byś sam zobaczył wszystko... :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! Towarzystwo, jakiś czas mnie tu nie było :gwizdanie: A tak to powstało.....Diman nieźle na-pierdalał wczoraj By the way, niezła poza:decayed:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Rozszerzenie zrób sobie zaraz za turbo, czyli redukcja 50/60. Dp zrób sobie 2,75" reszta 2,5"
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Gdyby linia startu była tuż za wiaduktem to byłoby jeszcze gorzej, bo przyspieszałbyś po łuku i na mega wertepach. Tak jak było to trza było hamować na tych wertepach. To, że pojechali organizatorów to moim zdaniem słusznie. Jak dla mnie to był kompletny brak profesjonalizmu, tak jakby ktoś pierwszy raz organizował zawody. Szczęście, że nie doszło do żadnej tragedii, a mogło, bo jak widziałem motory popierdzielające po wgłębionych studzienkach drogowych to mnie strach obleciał. Kasę skasować za wstęp(swoją drogą nie mało) a organizacja Ciekawe co by zrobili i jak by się tłumaczyli jakby faktycznie do tragedii doszło, kto do tego dopuścił żeby zawody były w takim miejscu..... . To taka przelana łyżeczka żalu z mojej strony. Mirek gratki wyniku, fajnie startowałeś, jak na 4x4 przystało
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Coś czuję, że to auto skopie nie jeden tyłek mocniejszemu 4x4 :gwizdanie:
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
Jak w filmie "Death Proof" :gwizdanie: Kaskader Mike
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
jak półosiek nie ukręci To swoją drogą Lepiej mieć zawsze 2 w zapasie