Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Polecam arszenik A tak na serio to wątpię żebyś to czymś zmył. Stara farba przysuszona na słonku do plastiku. Sprzedaj te lampy na allegro, a kup poliftowe, auto odmłodnieje w ptaszek Bo jak zaczniesz te lampy traktować rozpuszczalnikami to się jeszcze okaże że ci je rozpuści i nie będziesz miał nic.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hola hola Synek, są tacy co jeżdżą dalej na 15, więc kaj tam co Czyli co nasikali do białego i kolorek się udał
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
To bez sensu co piszesz bo w tym temacie rozmawiamy o 1.8T i na tym się skupiamy. Nie interesuje nas w tym temacie jak jest gdzieś indziej. Pompa oleju pozostaje ta sama i nikt przy takich projektach jej nie wymienia na wydajniejszą (bo to nie potrzebne i bez sensu) tylko ew. zakłada nowy oryginał. Wydajność ma jedną taką samą jak przewidział producent, a więc tylko i wyłącznie ciśnienie się liczy. Ale można też być człowiekiem z własnymi teoriami i pisać jak jest w fordzie czy renault, co mnie tutaj h*j obchodzi
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Ja Vol na 0,5bar jak będziesz jeździł to będziesz miał zdrowy (po przycierany) silnik Chłopie co ty za brednie wypisujesz.....skąd ty to bierzesz, jak przy 0,8-0,7Bar zapala się kontrolka oleju. Im większa temp. oleju tym niższe ciśnienie oleju, a najlepiej mieć te 1,5Bar na wolnych. Napisz jeszcze czy masz wskaźnik oil press w aucie to już wszystko będzie jasne.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na szaliczek
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
W końcu o pier doli auto na kość słoniową z B5 żeby mieć spokój już
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
A co ma nie wytrzymać, 80-tka to mocna konstrukcja Co do tego oleju to 120st. to już dużo i jakby ktoś często widział taką temp. na wskaźniku to już warto się zastanowić nad chłodniczką obojętnie czy to seria czy zmodzone. Na chłodniczce to przy spokojnej jeździe będzie 80st. a przy upalaniu 90st. przez co olej będzie mnie przepalony 90st. temp. oleju to najlepsza temp. do smarowania.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Działaj i rób tą korektę co byś mógł se poupalać
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Mnie się też podoba mruczenie, ale nie odpalaj już bez wody
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakby tych 15 nóg wystających z bagażnika nie było widać to byłoby bardziej realnie No i z przodu też brakuje tych nóg, wygląda jak załadowany płytkami z castoramy :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nic się nie przejmuj, kup se flacha i obserwuj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mam nadzieję, że nie będzie oc**jenne larmo :polew:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kolego wszystko było na forum wałkowane, trza tylko użyć szukajki, szukanie boli?
-
[B5 AEB] Generalny Remont :) + drobny tuning aktulizacja 22.04.2011
w sensie nie są kute ale są ciapkę większe od oryginałów W czym to pomoże?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zgadłeś, będzie przelot
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba nie dam rady. Qr wa Tłumik się rozsypał, znaczy rozpuknął i zrobiła się w nim dziura i trza to łatać :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Generalny Remont :) + drobny tuning aktulizacja 22.04.2011
I co się napinasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Teraz do auta taka muza Ale spoko Mirek porównamy co robi większe wrażenie. 20" w B8, czy 18" w B?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nudą tu z leksza wieje :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Macie jakąś zmowę [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 21:08_________________________________________________ ledwo zes obcykał instrukcje tej łopaty (3 miechy na dole robisz) i kozaczysz dobre
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
qrka, kaleka się z ciebie robi w tym wieku chudy jak patyk i jeszcze obolały, najlepiej go nie dotykać
-
[B5 AEB] Przeładowanie
To słabe masz to turbo już :gwizdanie: Moja funfel nówka K03 z odpiętym wężykiem od WG potrafiła 1.9bar dmuchnąć z samego dołu na ułamek sekundy rzecz jasna. Ale lepiej takich eksperymentów nie robić co by wirnik w kosmos nie odleciał :gwizdanie: Nie.
-
[B5 AEB] Generalny Remont :) + drobny tuning aktulizacja 22.04.2011
Wszystko się świeci jak funfel nówka Skądś to znam Silnik dość doinwestowałeś. Te hamulce co miałeś to jakaś maskara, pewnie wogóle nie hamowały, strach się bać. Ale mam następujące pytania: -Po co robiłeś szlif wału i bloku? -co to K04-15 ? -czy dałeś do wzmocnienia docisk? bo seryjny przy quattro długo może nie pokleić -czy wymieniłeś uszczelniacze zaworowe? i ew. sprawdzone zostały prowadnice zaworowe?
-
[B5 AEB] Przeładowanie
Jakby spadł wężyk z WG to by było 1,5bar, a nie ledwo co powyżej 0,6 . Nieszczelność między turbo-przepustnica.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Prosto to sprawdzić, siłujcie się na ręce chociaż