Treść opublikowana przez gregory
-
Spoty Katowice i okolice
Żeby ci ręki nie brakło do sięgnięcia po to ramię :> Miszka,Krolu, ja nie mówiłem o spoceniu się z wrażenia, ale z wysiłku bo na serio siły trza dużo na te 10 śrub :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu, największym problemem w twoim wydaniu byłoby odkręcenie tej głowicy, a potem dokręcenie jej momentem 60Nm + 180st. Powiedzmy, że ja się spociłem przy tym
-
[B5 ADR] Wymiana uszczelki pod głowicą
Oryginalne śruby głowicy są SPLine. A śruby innych firm takich jak Elring...itd. to Ribe. Te nasadki co jest napisane że wytrzymują 25-30Nm to wytrzymają i te 60Nm + 180st ja dokręcałem takimi zwykłymi nasadkami. Najważniejsze dobrze docisnąć żeby nie objechało.
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka! Nie wyrobiłem się dziś na spota, a chciałem wpaść . Surykatkę bym przynajmniej pożegnał :gwizdanie: Co tam pany w wielkim świecie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:gwizdanie: Jak mi to Mulcierago do piątku dostarczą to wpadnę na spota No i zaszalejemy, zapraszam wszystkich do KFC :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiadomo normalnie nie będziesz na co dzień korzystał z V-max, ale myślę że warto, przekonałbyś się ile tak na prawdę na maxa wyciąga No chyba, że już wiesz bo ktoś inny to sprawdził.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
U mnie droga była płaska, ale jakby tak było z górki to może by jeszcze pojechał. Kiedyś pewnie powtórzę próbę, ale jest to jakby to powiedzieć nie za bezpieczne :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo te magiczne 250, to Niemcy na tą prędkość robią właśnie blokady. Zależy jak szybko szła wskazówka, jak pod koniec bardzo powoli to może nie da się więcej po prostu, a jak szła szybko i nagle się zatrzymała to możliwe że jest blokada. By the way ile miałeś obrotów przy tych 250? U mnie przy 260 było 6700Rpm, obrotomierz dla przypomnienia jest do 8000Rpm, od 6500Rpm jest czerwone pole.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek a ty się tak nie zastanawiałeś kiedyś czy przypadkiem nie masz blokady elektronicznej :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: to mówisz było elegancko czyli 3 razy w tym tygodniu zaliczyłeś mega banię wychodzi na to że forma na urodzinach będzie wzorowa :polew: Zaliczyłem banię z urwanym filmem A miało być spokojnie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja wczoraj byłem na tym Polterze i powiem tylko tyle:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tez juz nie pije jescze tylko dzisiaj bo urodzinki kolezanki i potem KONIEC :gwizdanie: A moja sąsiadka ma dziś polter, a jutro siostra robi urodziny
-
Spoty Katowice i okolice
Ja myślę, że jednak opłaca się kupić smarta :gwizdanie: Smart ForTwo vs. Lamborghini Gallardo :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! No i już po spocie Dzięki
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka! Ja też Już po spocie
-
[B7 BGB] 2.0TFSI by MR-Motors
Wykres podobny do mojego 1.8T+ . Podobne parametry przy podobnych obrotach, ciekawe czy jedzie też podobnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fajnie, że dziś spocik na Arenie, "frische luft" Tyle tylko, żeby nie lunęło bo będzie kapa straszna. Może Citroen Saxo http://www.moto.allegro.pl/item1001380329_saxo_hayabusa_0_100kmh_3_9s_evo_sti_gti_gt_rs.html
-
Spoty Katowice i okolice
Pucek idealna opcja dla ciebie Chciałeś szybkie auto, potem zacząłeś myśleć o moto, a tu masz auto-moto
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek Ja też spadam, do juterka live Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A nie jest ci tak za ciepło? wypad na Linoleum w domu mam panele odrobinę wyższy standard I tak z nosem w fudze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A nie jest ci tak za ciepło? wypad na Linoleum
-
Spoty Katowice i okolice
Do jutra zrylaki napinacze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nic nie wywalczy, auto to nie człowiek i nie można skarżyć kogoś o pomówienie auta :> Bo to tylko rzecz i każdy może mieć swoje zdanie
-
[ALL B5] Dziwne stukanie
Może to być równie dobrze coś w zawieszeniu. Najlepiej pojechać na szarpaki i sprawdzić najpierw zawiechę. Zużyte przeguby mają luz. Jak się nimi porusza to idzie go wyczuć, dlatego terkoczą. Nowe tego luzu nie mają prawie wcale. Wątpię, żeby coś w przegubie stukało, jak już to będzie terkotał. Musisz sprawdzić zawieszenie, może jest coś luźne, bo przecież do wymiany przegubu musiałeś odkręcić dwa dolne wahacze czyli sworznie i amor od dolnej strony. Jak w zawieszeniu będzie wszystko ok to trza odkręcić półoś i sprawdzić jak wygląda.