Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pitek, a mówiłeś że robiłeś to już z 2 razy i se poradzisz :gwizdanie: Na spocie nic nie wspomniałeś :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 23:26_________________________________________________Ale tu pustka W TV nic, w Radiu nic, kina pozamykane, dyskoteki też, imprezy odwołane m.in. takie jak "A State Of Trance" Itd.. To myślałem, że chociaż tu ktoś będzie :gwizdanie: Co wy pijecie wszyscy w samotności i smutku
-
Spoty Katowice i okolice
mam już informacje że imprezy nie będzie :gwizdanie: no lipa... chyba się zchleje sam w domu ;( ;( ;( ;( ;( Tak też przypuszczałem To, może jakaś prywatka, zakrapiana??
-
[B5 ADR] Spalanie na poziomie 13L/100km
Jest to możliwe.
-
[ALL B5] Świece do LPG - temat inny niż wszystkie
Zapewniam cię, że nie są
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też spadam spać i jutro melduję się na spocie Papa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To spodziewaj się go w różnych innych miejscach, to będzie niespodzianka U mnie była cała wew. strona felgi, zacisk hamulcowy i wahacze, obwalone smarem [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 23:41_________________________________________________ No jeśli byłbyś taki dobry, może być nawet pół jeśli masz tylko jeden :gwizdanie: To pewnie na wtorek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jutro wymieniam przegub Powodzenia :> , parszywa robota z tym przegubem Jakby co to dzwoń służę radą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
eeee nie panikuj, przecież dałem Ci pastę do mycia rąk więc w czym problem... :gwizdanie: aaa i mam nową jak chcesz Czytasz w moich myślach :) Wyobraź sobie, że dziś zużyłem ostatnią kapkę tej twojej pasty żeby się domyć i pomyślałem...... trza by złożyć znów zamówienie :gwizdanie: Tylko jakby tu zagadać Także poproszę dwa pudełka do pełna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A tak poza tym to ja też mam dosyć dziś. Wyjechałem se swoją poskładaną furą u ucieszoną mordą dziś i pierwszy winkiel co zbierałem już słyszałem jak lewy zew. przegub terkocze- czego wcześniej nie było. Z powrotem do garażu i wymiana przegubu Myślałem, że pójdzie gładko bo to tylko głupi przegub, ale bawiłem się z tym do 20:30. To ja już wolę silniki rozbierać do gołego i składać od nowa :gwizdanie: jak dłubać przy usmarowanym zawieszeniu bo guma przegubu była rozerwana i wszystko smarem obrzuciło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka! To teraz już wiem po co ci był ten Chip :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Siema! No masakra ONE poszły do domu o 23 :confused4: zostawiły mnie same z 5 laskami i moja siostrą I coś ty Krolu zrobił w takiej sytuacji Już odpowiedziałeś na moje pytanie Na 3 cylindrach, zapomniał dodać
-
[ALL B5] Świece do LPG - temat inny niż wszystkie
Temp. spalin gazowych LPG jest taka sama jak temp. spalin benzynowych przy poprawnie wystrojonej instalacji, a więc i w komorze spalania panuje prawdopodobnie taka sama temp. Problem polega na tym, że niewiele ludzi potrafi sukcesywnie stroić mieszankę LPG, tak aby nie było za ubogo.
-
[ALL B5] Czy 1be z a4 2000r. podejdzie do a4 z 98r
Amorki przednie 1BE są czerwone firmy Boge.
-
Spoty Katowice i okolice
Dzień dobry! :> Żeby nie trza było robić "przywracania systemu"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tym czasem borem lasem Ja spadam do wyrka też
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też spadam do wyrka, 3-m cie się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cudze chwalicie swego nie znacie panie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no to masz problem :gwizdanie: ja sie zastanawiam czy uda mi sie zrobić mega kurwiarza z MK1 Ty się nie zastanawiaj tylko kompletuj tajle
-
Spoty Katowice i okolice
Idź na całość
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty to masz krzepę [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 22:57_________________________________________________Keżor, poza tym jeśli cię interesuje klimat VW to mam na dysku jakieś lekko ponad 1000 fotek z VW-Mania :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Keżor nie wiem czy znasz tego mk1, ale jest jest chyb na czasie dla ciebie i cię zainteresuje: http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=72769&hl=golf Jeśli na prawde myślisz poważnie o takim projekcie to ja bym na twoim miejscu robiąc taki projekt najpierw skupił się nad napędem i motorownią, aby to jeździło, a potem dopieszczał wygląd
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mi bardziej o fele chodziło Szczerze...., to nie pasują do tego auta. To auto wymaga jakiś mniej rzucających się w oczy brutalnych felg A nie takie świecidełka :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć!
-
Spoty Katowice i okolice
A Krolu nie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witejcie! Krolu dalej się zastanawia jaki ma silnik :> W takim tempie modyfikowania to ty nawet do 2020r. nic nie zrobisz