Treść opublikowana przez przemo2.4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do wrocka busem ( kilka lat temu) zawsze 2-2,5h.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Moim zdaniem z Wrocławia do Poznania spokojnie w 3h się dojedzie. Ostatnio w 3,5 h dojechałem do Wałbrzycha ( w niedzielę) bez cisniecia.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki za spota panowie i do następnego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Miałem dziś to samo na garbarach Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A to moje dzięki za spota Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Jaka najbardziej ekonomiczna skrzynia do ADR/AEB ośka
Na wlepce DHW Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Jaka najbardziej ekonomiczna skrzynia do ADR/AEB ośka
Sprawdziłem u mnie 1.8t AEB ( chyba seria) koła 18" 225/40 Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.boral.pl możesz u nich sprawdzić, mają prawie wszystko a do tego mogą dociac na wymiar, wywiercic skleic Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Luz na dźwigni hamulca ręcznego
po pierwszym poście wnioskuje że powinieneś zacząć szukać usterki w środku. bo jeśli winna by była luźna linka to kontrolka i ząbki powinny zadziałać od razu.
-
Zmiana felg z 16" na 18"
kola 18" springi z allegro( ta-technix)
-
Zmiana felg z 16" na 18"
tak jest u mnie przy -35/-35 amory 1be http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/galeria-felg-a4-pokazcie-fele-7505/index15.html#post3816563
-
Gwintowane zawieszenie Pomocy
malowanie tarczy malowanie zacisku razem z klockami(jak popadnie) mam nadzieje że nie uważasz tego Kolego za normalne ? jak dla mnie tarcze nadają sie do przetoczenia , klocki do kontroli, a zacisk do wyczyszczenia (przynajmniej w miejscach ruchomych)
-
Gwintowane zawieszenie Pomocy
co Ty masz z hamulcami , wżery na tarczach , zaciski pomalowane razem z klockami czy to w ogóle hamuje. a co do gwintu to wyciągaj ,czyść ,dorabiaj nakrętki
-
montaz gwintu
to jest chyba "JOM" . opuść przód tak jak masz tył i będzie igła
-
Po wymianie sprężyn na nowe tył nadal nisko siedzi - help
1cm czyli różnica żadna. jak obniżałem autko kupiłem springi -35 oryginalnie miałem 1be wiec faktycznie autko obniżone o 1,5 cm a springi były krótsze o około 5 cm(z tego co pamiętam )
-
Po wymianie sprężyn na nowe tył nadal nisko siedzi - help
chodzi o to gdzie jest bak a gdzie koło zapasowe. a sprężyny zmieniałeś sam czy mechanik? i czy te nowe były dłuższe od starych?
-
Po wymianie sprężyn na nowe tył nadal nisko siedzi - help
ja też pierwsze słyszę(może tak wysoko nie zadzieram głowy ) ale co do tematu to wozisz w bagaju dodatkowo butle z gazem która coś tam waży (włóż do bagażnika 30-40 kg to zobaczysz o ile usiądzie) , a co do rozwiązania to ja bym obniżył przód bo tył teraz ładnie stoi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam. Ja tam robilem i nie jestem zadowolony felg nie pomalowali od srodka. A ja u nich malowalem i jestem zadowolony. robiłem to w zeszłym roku i pamiętam że był mały wybór kolorów, mi to nie robiło różnicy bo fele poszły na biało.
-
Klocki tył
Panowie mam mały problem. Kupiłem klocki ferodo fdb 222 Chciałem je dziś wymienić i problem bo stare klocki są inne. zdziwiło mnie też że zaciski są Alu.
-
Felgi 17'' i 8J szerokości jaka opona ??
ja mam 225/40 18" /8" ET35 i nic nie obciera. zawias -35 . ---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ---------- takie fotki znalazłem
-
Podaj swój obwód koła - PROŚBA O POMOC
może różne ciśnienie ? bo to chyba dość istotny parametr?
-
Pytanie odnośnie gwintu.
sam gwint nic nie zmieni masz za duże opony. załóż 225/40 a najlepiej 215/40 zrobi się naciąg i opona się schowa. podaj jeszcze et felgi. i popytaj chłopaków na batalionie to ci podpowiedzą co zrobić by nie tarło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po dwóch sezonach na 18" mogę potwierdzić że bez problemów się da. Wszystko się da. Służbowym to nawet i pod metrowy krawężnik się podjedzie. Ja bujam się po Poznaniu aktualnie na 17 i nie ukrywam że jest to męczące. Auto mam w dodatku dość nisko więc muszę się pilnować na tych Poznańskich dziurskach żeby czegoś nie urwać. samochód należy do mnie i nie ma nic wspólnego ze służbowym. mam 18" zawias -35 , jak to wygląda można zobaczyć w http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/galeria-felg-a4-pokazcie-fele-7505/index15.html nigdy nigdzie nie przytarłem (na drodze) , a jedyne co stanowi czasem przeszkodę to krawężniki "mutanty" . prędkości na mieście normalnie a często mam wrażenie że szybciej niż inni. wiadomo że na dziury giganty trzeba uważać ale tak samo w nie nie wjeżdżam na zimowych 16" wiec nie siejmy paniki. wiadomo że jak ktoś chce tylko komfort to 16" i zawias standard.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po dwóch sezonach na 18" mogę potwierdzić że bez problemów się da.
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
to ja:hi: