Treść opublikowana przez andynl
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
znaczy się że prezes dość często moczy mordę i potem sztywnieje a na drugi dzień umiera
-
B8 TrOOOOp
wszystko sie da kwestia ceny
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
jakoś ja do tych dystansów nie mam zaufania, wole chyba kółko zmienić Po zamontowaniu LED Cree w halogenach nie byłem zadowolony z ilości światła jaką dają Cree, więc wyleciały Kupiłem żarówki H11 podobno wypełnione xenonem ile w tym prawdy nawet najstarsi górale nie wiedzą Dzis założyłem no i ilość światła o niebo lepsza niż z Cree i barwą podobne do bixenonów także na razie jestem zadowolony Ciekawe tylko jak długo będą działały
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Będziesz tam sztywnych woził????
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
No tak trochę go nie było i zrobił z 0000 karawan chłopaku bój się ..........................prezesa
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
w kostce pod siedzeniem T10m piny 2 i 3 a jakie dokładnie tam piny w kostkę idą to nie wiem do tej pory nie skończyłem podświetlenia z tyłu. Poza tym potrzebujesz pinów męskich i żeńskich bo w kostkach nie ma instalacji i trzeba ciągnąć do MCE. Schemat z pierwszego posta walnąłem Ci na czerwono kółka wtyk pod siedzeniami
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Ja kupiłem cały licznik od Angola z tego co pamiętam koło 250zł
-
B8 TrOOOOp
Ha ha ha dobre Z tym tylko że pawelde ma zwykły zderzak a nie S-line
-
B8 TrOOOOp
Z nudów sprawdziłem ile by te graty kosztowały w ASO no i komplet przód i tył z tarczami (bez klocków) 13084 zł :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ja u siebie wymieniałem sterowniki na full wypas ale to ze względu na składane lustra więc jakoś się nad tym nie zastanawiałem
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Grześ oświetlenie klamki też każdy obsługuje?
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
No właśnie zimówki poniżej 7stopni powinno się używać tak spartolisz gumy
-
B8 TrOOOOp
Turecko-marokańskie brudasy kradną mi kiedyś w NL zaj.....li cale lusterko z opla, a na własne oczy widzialem z okna jak turecki gnojek rąbnął gościowi lusterko z VW transportera. To jest pierd......na nacja co do roboty się nie weźmie tylko albo kradna albo terror.
-
B8 TrOOOOp
Ktoś mu zasugerował że mu kratki były potrzebne
-
B8 TrOOOOp
raczej ktoś Ci zaje.....ł, żeby to wyjąć to trzeba się troszkę pomęczyć więc nie sądzę żeby samo wypadło
-
Skrzynia Manualna w B8 - mało precyzyjna?
testowałem u siebie 1 i 2 wchodzą jak reszta biegów, czasem tylko 1 nie ma ochoty wejść ale zdarza się to rzadko.
-
stacyjka zacina sie
Gdzieś już tu czytałem o tym problemie podobno stacyjka do wymiany jest
-
montaż wewnetrznych podświetlanych klamek
W tym komplecie masz przecież wtyczki (całe wiązki elektryczne) to wszystko wpina się do sterownika drzwi, pytanie tylko czy Twój sterownik obsługuje podświetlenie klamek, jeśli nie to do wymiany także sterowniki
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Spryski działają co któryś raz (chyba w zależności jak się ustawi) u mnie przy co 5 użyciu spryskiwaczy szyb, ruszają też spryskiwacze lamp
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Ten licznik i ramki u siebie też niedawno robiłem i cieszy jak murzyna blaszka
-
B8 TrOOOOp
się gdzieś rozkodowało
-
B8 TrOOOOp
Sprawdź wszystko po kolei w okolicach gdzie grzebałeś może coś się wypięło lub przez przypadek uszkodziłeś, i nie panikuj ja jak robiłem ADS to walnąłem straszną głupotę i zamiast pomyśleć to panikowałem że całe auto do d..py. Na szczęście chłopaki mnie tu naprowadzili na właściwe tory
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Pytanie czy to działa czy szkoda sobie tyłka zawracać kodowaniem? Szukałem na różnych forach i zwykle było napisane że nie do końca to działa Ktoś już próbował?
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Jeśli dobrze pamiętam ET45 i właśnie gumiak siedzi wewnątrz prawie 2cm od górnej krawędzi błotnika. Zastanawiam się nad jakimś innym kółkiem coby trochę wypchnąć na zewnątrz, tylko jakoś pomysłu nie mam jakie rozmiary kółek szukać jakieś podpowiedzi?????
-
Audi A4 B8 2010 Oświetlenie Tył
Tutaj masz wszystko napisane http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/