Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. wyjmak nie robi żadnej magii żeby wyjąć kratkę nawiewu trzeba ją po prostu mocno pociągnąć a ponieważ nie ma tego badziejstwa jak złapać to wyjmak się przydaje. Ja zrobiłem sobie sam ze szczotki do mycia butelek działa idealnie trzeba było tylko założyć kawałek kondonki żeby nie drapało plastiku
  2. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki Gibons już czaję, co nie zmienia faktu że coś mam zje........e z laptokiem bo dalej nie działajet. Jutro spróbuję ze swojego kompa.
  3. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    próbowałem wszystkie żadnego nie mogę skopiować, coś mi się zdaje że laptop moich staruszków ma coś dobrze spaprane Jutro sprawdzę na moim kompie czy też tak mam.
  4. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no a ja nie mogę wkleić tego pierdykanego linka nie czaje co jest, robie kopiuj potem wklei i d*pa nie wkleja
  5. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No i doszedłem tam załadowałem fotkę i nie mogę przekopiować linka do foty nie kumam o co kaman
  6. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ludzie jak na tym forum teraz dodać fotkę bo za chwilę dostanę białej gorączki
  7. ja już ten temat ledowy dawno przetrawiłem i polecam wszystkim, totalnie zmienia wygląd autka w środku mod na duży +
  8. Bezawaryjności i więcej wiadomości chętnie poczytamy
  9. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podłączę się do pytania kolegi wyżej muszę wymienić dwie opony z przodu jaką markę opon byście polecili?
  10. Pierwsza jest do zwykłego zderzaka drugi jest do S-Line
  11. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kurcze ale teraz dziwnie, trzeba się będzie przestawić na nowości
  12. andynl odpowiedział(a) na paudib8 temat w Audi A4 B8
    Sedan chyba będzie miał inne
  13. A mi się tam dekory podobują, nie daj się chłopie nie zmieniaj
  14. Ładne wozidełko, graty i bezawaryjności
  15. Pewnie że mam w drugim poście masz rozpiskę części schraube - śruby N 102 849 02 x 2 N 909 725 01 x 6 Aufnahme verzurrose - mocowania 8K9 863 253 - vorne links x 1 8K9 863 254 - vorne rechts x 1 8K9 863 253 A - hinten links x 1 8K9 863 254 A - hinten rechts x 1
  16. Też tak myślałem i kupiłem sobie tylko szyny za niewielkie pieniądze a potem się okazało że trzeba mocowania zmieniać, na szczęście nie kosztowały majątku:wink:
  17. Marcin, a czy bez włacznika da się zmienić tryb w mmi bez zmiany kodowania w kanałach ? Się da tylko będzie Ci waliło błęda o braku włącznika. Ja bym sprawdził włącznik na Twoim miejscu albo połączenia
  18. Przynajmniej widać że to było audi a nie przystanek autobusowy:grin:
  19. Ledy wszędzie ledy pchać
  20. Niezła żebra oczopląs normalnie. Bezawaryjności
  21. Ja mam 2012 3G Low i u mnie poszło
  22. Czasem ja tez tak mam ale za którymś razem z kolei łapie:decayed:
  23. U mnie też nie było, podciągnąłem pod bezpieczniki po stronie kierowcy i też działa:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.