Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Pin 4 jest zajęty siedzi tam fioletowy kabelek trzeba się pod niego podpiąć ---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- Rozpinanie wtyczki
  2. Ciekawe ile pocinał że tak pięknie się wkomponowała:decayed:
  3. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja kupiłem na Allegro za jakieś grosze. [edit] Klucze wyjmaki Audi Skoda Seat Ford VW Mercedes (4174610930) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Klucze Wyjmaki Haki VW AUDI FORD SKODA SEAT MFD (4200165837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ogólnie dużo tego - Wyjmaki audi - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ja tez kupiłem kiedyś do golfa (4 szt do MFD) na allegro, ale pamiętam że były marnej jakości i się wyginały, jak próbowałem wcisnąć w szczeliny. Ostatnio kupiłem w ASO: 4D0051530 cena 26.09 PLN (komplet 2 szt.) i te wyglądają solidnie. OK super podjadę jutro do ASO zapytam:decayed: dzięki:hi:
  4. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja kupiłem na Allegro za jakieś grosze. [edit] Klucze wyjmaki Audi Skoda Seat Ford VW Mercedes (4174610930) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Klucze Wyjmaki Haki VW AUDI FORD SKODA SEAT MFD (4200165837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ogólnie dużo tego - Wyjmaki audi - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Że na allegro to wiem problem w tym że jak zamówie na allegro to zanim to dojdzie do NL to będzie minimum tydzień a przydały by mi się w weekend. Dlatego zastanawiałem się czy w ASO to sprzedają, jeśli tak to załatwił bym w pół godzinki temat
  5. Sypiam spokojnie mam ubezpieczenie, nie ma potrzeby sprawdzania dachu co 5 minut:grin: co najwyżej ptaszysko może nasrać A tak na marginesie kiedyś mi ptaszysko nawaliło na maskę, zmyłem w miarę szybko (leżało około godziny) i lakier pod gównem się pomarszczył Dopiero po polerce zeszło, takie teraz robią super lakiery:facepalm::facepalm: ---------- Post dopisany 21-05-2014 at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2014 at 22:02 ---------- Po wielkich bólach doszła dziś mała paczuszka:wink:
  6. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No choćbym chciał to do niedzieli żony nie znajdę Miałem pożyczyć blaszki od znajomego na niedzielę ale dziś nastąpiła między nami ostra wymiana zdań w związku z tym nie będę się kasztana o nic prosił:kwasny:wolę kupić
  7. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spróbuj pilnikami do paznokci żony No pewnie bym spróbował problem w tym że najpierw żony będę musiał poszukać to chyba szybciej kupię te blaszki Gdzieś mam jakiś zestaw mini pilniczków (zestaw mały psuj) w sumie spróbować nic nie kosztuje:wink:
  8. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Orientujecie się czy takie blaszkopierdołki do wyciągania panelu MMI można zakupić w ASO??
  9. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    żadne to pocieszenie, ale nie jesteś jedyny też mi wyskakują i dodatkowo pasażera też okazało sie, że dziady na myjni zniszczyli drugi dywanik... jest opcja kupić same zatrzaski czy cały dywan trzeba?? Można kupić same zatrzaski ja kupowałem do dywaników na tył
  10. Pochwal się głośno od kogo masz:polew:
  11. Czasami u mnie też nie łapie za pierwszym wciśnięciem przy drugim bezproblemowo:wink:
  12. Następny maniak zachorował na modzenie:grin::banan:choroba nie uleczalna:decayed:
  13. U mnie też podświetla przód mimo że nie mam sterownika x8:decayed: Szyby Ci powinny zjeżdżać jak przytrzymasz guzik otwierania przez kilka sekund, odwrotnie z zamykaniem:decayed: Zawsze trzeba reset robić Poziom płynu w spryskiwaczu???:shock3:pierwsze słyszę, zwykle jak jest mało to pokazuje że .......jest mało:naughty:
  14. Wypasione sterowniki kupisz za 50 zł szt jak dobrze poszukasz i będziesz miał co chcesz:decayed:
  15. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie kombinuj zmieniaj całe przełączniki:facepalm: to nie klocki Lego:grin:
  16. To zmień sobie ręcznie Bit i zobacz czy pójdzie.
  17. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Daj spokój po co Ci to:facepalm:
  18. To nie wgniotka:grin:chmurki się odbijają:decayed:dach jest 100%ok. Alusy 18cali a ET jeśli dobrze pamiętam 45
  19. No maruda, ja bagażnik odkurzyłem a Ty zdjęć dalej nie masz:facepalm: Środeczek też obleciałem specyfikami:decayed:z nudów, nie przyszły graty na nowe mody:facepalm: I przy okazji okazało się że jakaś piz.....a przywaliła mi chyba swoimi drzwiami przy otwieraniu i jest kuku:facepalm: Reszta wygląda ok:wink:
  20. Ładna z nich para
  21. To i tak nie jest źle, mojej bratowej wjechał łoś na przednią maskę w mercu, potem na szybę i przekoziołkował przez dach:facepalm: Dach się udało uratować ale maska, błotniki, lampy, przednia szyba, zderzak wsio poszło w pi......u. Tyle tylko że merc pełnoletni to części na złomie pełno:grin:
  22. Wiem napisałem tak dla potomnych A to ten chromik wstawiałeś do ORI osłony? Czy jakiś inny motyw wykonałeś?
  23. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Droższy niekoniecznie znaczy lepszy. Nie napisałem że droższe jest lepsze:whistling: Ale chciałeś napisać, my tu wszystko wiemy
  24. Ten chromik fajny z tym że na tej aukcji są kratki od A5, troszkę się różnią kształtem (narożnik przy zegarach)
  25. Środkiem tez się pochwal nie bądź żyła:naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.