Treść opublikowana przez andynl
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Nic nie rozumiesz Hohe on go będzie miał do Kąt (Kąty (województwo podkarpackie)) a potem go sprzeda i wróci piechotą
-
[All B8]Moja Audi A4 B8 po założeniu nowych felg CONCAVE 19" ET40 i 9,5 szerokie
Gratki zakupu i bezawaryjności życzę A teraz do roboty i ubierać tego golasa:naughty:
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
To nie lepiej samemu zrobić? straszna filozofia to to nie jest:decayed:
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Ile chcą za wymianę w ASO?
-
B8 TrOOOOp
Ja wymieniałem w NL po tym jak dostałem z kamienia szyba 485€ w 2012 roku
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
jeżdżę powoli:decayed: ---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 06:24 ---------- Jak już wymienisz heble to pochwal się wrażeniami bo też jestem ciekawy różnicy:decayed:
-
B8 TrOOOOp
Może się zatrzaski spierniczyły:shock3:
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Nie sugeruję, po prostu jestem ciekaw, bo też mam zderzak bez PDC i myślałem, że jedyna opcja to wymiana zderzaka. Ktoś wcześniej napisał, że na zwykłym zderzaku od środka są zaznaczone miejsca montażu czujników. Zastanawiają mnie 2 rzeczy - czy po takim montażu kąt ustawienia czujników będzie prawidłowy i czy... się nie odkleją Orginalnie te mocowania do czujników są przyklejone na taśmie samolepce dwustronnej i trudno jest to badziewie oderwać. U mnie w zderzaku S brakowało jednego więc odkleiłem od zwykłego zderzaka przylepiłem na taśmę i dla pewności podkleiłem też klejem do szyb od WURTH. Jak do tej pory nic nie odpadło:decayed:
-
B8 TrOOOOp
ciekawe u mnie jeszcze nigdy nawet nie drygnął z miejsca, do czyszczenia jest trudno odpiąć
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Czy chociaż ta dziczyzna znalazła swoje miejsce na talerzu???
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
A takie ładne było
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
kupić nie kupić potargować zawsze można - jak mawiał pewien żyd:grin:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
No ładnie od kół zaczął wyniesie Ci po kawałku:polew:
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No miałeś foty jakieś wrzucić a tu dopa :thumbdown:kota w worku nie kupuję
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Jak mi sprzedasz te carbony za pińćset to założe:decayed:
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Z chęcią bym odkurzył ale czasu brak:facepalm: ciągle coś przy aucie grzebie:decayed: Carbon odpada, totalnie mi się nie podoba.:grin:a poza tym to Ty nie bądź taki cwaniak wciskaczu Carbonów:polew:
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
nie wiem dlaczego ale z jakiegoś powodu to drzewno mi się straśnie podobuje:wink: poza tym to nie orzech to brzoza:naughty:(podobno) Zobaczymy jak już mi się drewniany wystrój znudzi to przelakieruję na piano:decayed: ---------- Post dopisany 15-05-2014 at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2014 at 23:11 ---------- Zanim sie ściemniło zdążyłem jeszcze zamontować Ostatnio zauważyłem że za każdym razem jak grzebie coś przy aucie, to moi sąsiedzi patrzą się z dziwnym wyrazem twarzy i czasem pukają się w czoło:decayed: Nie wiem o co im chodzi:naughty:
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Mam te lampki waliły u mnie błęda na FIS
-
A4 B8 System mocowania bagazu
Nie mam pojęcia. Ogólnie kupując nowe jest to jako zestaw czyli wszystkie te rzeczy wymienione w rozpisce są w jednym pudle. Fotki które wkleiłem pochodzą z instrukcji montażu zestawu. Najlepiej przejedź się do ASO i wypytaj czy maja inne kolory, ja osobiście nie widziałem w innych kolorach.
-
A4 B8 System mocowania bagazu
Nie za ma co:hi:, ostatnio sie interesowałem tym tematem więc było pod ręką
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Nie da się już tak kombinowałem, ten bez McDonalda ma inny stelaż w środku
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Kurcze te pierwsze w szmacie więc odpada, a te drugie nie widać czy podłokietnik cały czy też pocięty:facepalm: A swoją drogą ktoś się nieźle wyżył
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Ja chciałem dokupić do zderzaka z tyłu jak zmieniałem na S-kę bo jednego brakowało to też mi w ASO gość powiedział że kiedyś były a teraz nie ma bo.........bo nie ma i już
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Dużo dałeś za ten podłokietnik z Mcdonaldem jeśli można wiedzieć? Też szukam coś takiego:decayed:
-
[ALL B8] moja pierwsza a4 b8 2011r
Spoko furia więcej fotek Bezawaryjności i szerokości:decayed: