Treść opublikowana przez andynl
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
A to nie jest przypadkiem ten kod ???? Security Access-16 (kod 20113) ????
-
A4 B8 ALLROAD 2.0 TDI CROATIA1979
Ładna gratki zakupu
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Pierwszy post się kłania 8-pinowa wtyczka ma oznaczenie 8K0 971 833. Piny do niej mają oznaczenie 000 979 034 E.
-
B8 TrOOOOp
Tak powinny pasować
-
wymiana lamp
Szukaj w tych okolicach (chyba) DIODY LED nie zmieniają jasności przy włączaniu kierunkowskazów 09-Centr.Elektr.---> Coding 07--->BYTE 3 Bit 7 zmiana z 1 na 0
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ciężko, żeby sterownik drzwi tylnych obsłużył składane lustra No faktycznie jak to mówią oczamy trza paczeć
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Oświetlenie obsłuży ale składanych luster już nie
-
Montaż listew zewnętrznych progowych S4 B8 i S-line
Większość ludzi montowała na kleju więc nie wiem czy ktoś zna wymiary tych otworów. Nie bardzo rozumiem po co sobie utrudniasz życie tymi otworami, no ale nie wszystko muszę rozumieć w końcu to Twoje zabawki.
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Szalejesz chłopaku
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Ja też mam swoją starą Oplę na googlach hahaah co więcej sam też jestem ...w oknie
-
A4-reczka - Niemiec płakał jak sprzedawał - BREWKI GRATIS !
Niedaleko ode mnie stoi volvo całe obklejone kapslami od Heinekena
-
Zwykłe lusterka
Ludzie smarują telewizory musztardą żeby obraz był ostrzejszy A na poważnie kup sobie jakiś odmrażacz w sprayu, ja osobiście nie słyszałem o żadnym maśle do lusterek
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Wylicytowane na Ebay za 100 urków, wybrałem ten model bo ten drugi (na fotce niżej) nie podoba mi się podstopnica Widzę że otrzymałem propozycję nie do odrzucenia Co Ty chłopaku chcesz modzić? Ja ostatnio nie za bardzo mam czas na modzenie nawet u siebie, bo jak wiadomo na modzenie trzeba zarobić...........a poza tym zima i zimno jest palce marzną Na forach publicznych wiadomości o miejscu zamieszkania nie zamieszczam i Tobie też odradzam, do tego służy PW (o ile uznam że warto )
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Miałem się pochwalić że pedały przyjechali ale fotek nie da się wkleić ale coś sie wykombinuje No i zamontowane
-
Ceny paliwa marzec 2026
10€ na godzinę? no chyba mówisz o zasiłku dla bezrobotnych 3 dni pracy takiego "bezrobotnego" i masz opłacone 3 miesiące (90 dni) podatku drogowego - sugerowałeś, że jest dużym wydatkiem - żartowniś z Ciebie W przypadku benzyniaka nie jest tragicznie ale gdy masz diesla wtedy stawka x2 oczywiście nie zapominaj jeszcze o ubezpieczeniu które też jest 250€ kwartalnie. pozbieraj to wszystko do kupy to zobaczysz czy żartuję
-
B8 TrOOOOp
Z tym ciśnieniem opon to jak dla mnie lekka przesada, szwagier któregoś ministra chyba to produkuje
-
Ceny paliwa marzec 2026
10€ na godzinę? no chyba mówisz o zasiłku dla bezrobotnych
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
A tak pytam bo chwilowo na forum jest problem z fotkami
-
Ceny paliwa marzec 2026
Chłopie za 2k nie było by Cię stać na kupowanie paliwa do audika Poza tym trzeba płacić podatek drogowy i tak przykładowo za audi 230€ kwartalnie Jak żyć w tej strasznej Holandii, jak żyć Normalnie więcej zarabiać, albo wynająć chatę na turkowie i jeść mrożonki z Lidla A tak na poważnie żeby utrzymać benzyniaka takiego jak 2 litrowe audi, żyć jak człowiek i jeszcze kilka grosików odłożyć to naprawdę 2k to nie jest za dużo
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
że tak zapytam jak umieszczasz zdjęcia w wątku???
-
B8 TrOOOOp
Trochę unijnych absurdów Przepisy Unii Europejskiej od 1 listopada 2014 r. rozszerzają listę wymaganego wyposażenia w nowych samochodach. Są to rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo, ale też pomagające ograniczyć zużycie paliwa. Najwięcej mówi się o czujnikach ciśnienia w oponach, ale nie jest to jedyny nowy wymóg Specjaliści zajmujący się samochodowym ogumieniem zauważają, że kierowcy często nie znają znaczenia tego elementu. Zapewnienie odpowiedniego ciśnienia w oponach przekłada się na bezpieczeństwo, zużycie paliwa i komfort jazdy. Często jednak ogumienie pompowane jest tylko podczas wymiany, a w krajach o łagodniejszym klimacie nie ma nawet tej okazji. Z tego powodu urzędnicy chcą dać wszystkim kierowcom narzędzie w postaci czujników ciśnienia w oponach, dzięki którym na desce rozdzielczej samochodu pojawi się informacja o potrzebie dopompowania. Zalety takiego rozwiązania są oczywiste, jednak są też wady. Oczywistym jest koszt montowania wymaganych czujników w każdym samochodzie, ale na tym większe wydatki się nie kończą. Również wymiana opon w autach z takim osprzętem jest droższa i bardziej skomplikowana. Dodatkowym problemem jest ryzyko uszkodzenia czujnika i wysokie ceny części zamiennych. Na tym jednak nie koniec. Lista obowiązkowego wyposażenia nowych samochodów urośnie jeszcze bardziej. Od 1 listopada każde nowe auto sprzedawane w Unii Europejskiej musi być wyposażone w ISOFIX, czyli ustandaryzowany system montażu fotelików dziecięcych. Oprócz tego oparcie tylnej kanapy musi posiadać dodatkowe wzmocnienia chroniące pasażerów w razie wypadku. Ostatnim nowym wymogiem związanym z bezpieczeństwem jest system sygnalizujący niezapięcie pasów. Dla unijnych urzędników ważne jest nie tylko bezpieczeństwo, ale też ekologia. Dlatego postanowili wprowadzić jeszcze jeden wymóg. Jest nim system podpowiadający kierowcy o zmianie biegów. Wyświetlane przez komputer informacje mówią, na jakim przełożeniu powinien jechać samochód, aby było to najbardziej ekonomiczne. Dzięki temu będzie możliwe ograniczenie zużycia paliwa i emisji CO2. sj/tb/sj, moto.wp.pl
-
B8 TrOOOOp
Ja mam poliftowe L+R
-
Ceny paliwa marzec 2026
Chłopie za 2k nie było by Cię stać na kupowanie paliwa do audika Poza tym trzeba płacić podatek drogowy i tak przykładowo za audi 230€ kwartalnie
-
Ceny paliwa marzec 2026
Cieszcie się w NL 95 - 1.58€(wcześniej 1.68) diesel 1,28€ (wcześniej 1,37) Niestety NL ma najdroższe paliwa w europie :facepalm: :facepalm:
-
Demontaż tapicerki drzwi przednich
Na pewno pomoże ściszenie radia A na poważnie może się śruby poluzowały, zdejm tapicerkę drzwi i obejrzyj, pomacaj wszystko