Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. W Holandii ten system jest już od dawna i muszę przyznać że bardzo skuteczny już dwa razy dostałem pozdrowienia w tym raz za przekroczenie o 2km/h = 25€ :facepalm:
  2. Pytanie jest czy w umowie kupna zawarty jest punkt: "Kupujący oświadcza że stan techniczny pojazdu jest mu znany" Jeśli takowy punkt jest i umowę podpisałeś to weź sobie miotłę i pozamiataj pod dywan całe audi
  3. Następny co mu drewniane dekory szkodzą Furka fajna, dekory super bo podobne do moich
  4. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://allegro.pl/naxa-c8-c-kask-motocyklowy-cross-quad-atv-rozm-m-i4679034596.html Myślę że ten będzie dobry
  5. A te spryski to potrzebne jak śmigło w tyłku przelewanie płynu ze zbiornika na ulicę, tyle dają Co do wycieraczek to przynajmniej u mnie jest tak że gdy pada wycieraczki chodzą i zatrzymują się w wyższej pozycji gdy przez dłuższy czas się nie ruszają (np. przestało padać) to samoczynnie zjeżdżają niżej
  6. O masz pozytywne myślenie Furka wygląda spoko, coś nam ostatnio obrodziło w szare sreberka Bezawaryjności życzę
  7. Kolego nie mam pojęcia trzeba metodą prób i błędów albo zmierzyć gdzieś średnicę ringów (będzie trudno są jajowate )
  8. Czy dobrze trzyma wyjdzie przy okazji mycia karcherem jak kółka nie odlecą z wiatrem to znaczy się że klej był dobry
  9. Oczywiście chodziło mi o klej do klejenia szyb samochodowych ja użyłem WURTH, jak ktoś chce użyć tańszy jego wola, najważniejsze żeby się dobrze trzymało
  10. Navi w dzisiejszych czasach się zawsze przydaje ja zaczął bym od tego
  11. Flamandzki (Belgijski - Flandria) troszkę różni się od Niderlandzkiego (Holenderskiego) ale głównie w mowie, pisze się prawie tak samo Dawaj na PW jak nie są to zwroty medyczne to powinienem dać radę
  12. Fajna ESA bezawaryjności i udanych modów życzę
  13. Kopac dupsko trzeba było wieśtuningowcom
  14. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No jeśli samochody mają same jeździć to po co je kupować gdzie tu jest FUN ??? Cała radocha w tym żeby jeździć samemu kontrolować co się dzieje z autem, a nie posadzić zadek i czytać gazetę a to coś samo będzie jeździło chociaz jeden... Nie no serio jak ktoś nie lubi kierować autem to niech wsiada w tramwaj lub inne ustrojstwo Żądam normalnych samochodów ....nie zabierajcie nam FUNu
  15. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ciekawe ile czasu będą potrzebowali hackerzy żeby złamać zabezpieczenia i jednym przyciskiem wyprowadzać ludziom auta z garaży No jeśli samochody mają same jeździć to po co je kupować gdzie tu jest FUN ??? Cała radocha w tym żeby jeździć samemu kontrolować co się dzieje z autem, a nie posadzić zadek i czytać gazetę a to coś samo będzie jeździło
  16. W dzisiejszych czasach gość nie ma czym zdjęć zrobić żałosne
  17. Ale chłopie kto Cię atakuje????? Napisałem tylko że jak komuś przeszkadza jak chłopak pisze to po prostu niech nie wchodzi do tego wątku. Serio nie dorabiaj sobie ideologi pod siebie. Romco przepraszam za zaśmiecanie wątku
  18. Chłopaku ale za co Ty przepraszasz nie przejmuj się, da się rozczytać bezproblemowo a jak się komuś nie podoba to niech nie włazi Grubo modzisz A to mniejsze zielone też będziesz tak modził??
  19. No zalozil i jest fajnie i w czym problem nie rozumiem Nie róbcie wsi bo sobie chłopak pomyśli że Polacy jacyś jeb.....ci są.
  20. sedan i avant to to samo, czy pasują również od A5 niech się mądrzejsi wypowiedzą
  21. firma sztywnych w tych garażach trzyma??
  22. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Widział ktoś z was taki bajer????
  23. Ten typ tak czasem ma, u mnie kiedyś zniknął sam z siebie GAUGE TEST
  24. Ramki od A5 różnią się narożnikami które przylegają do zegarów (ramki od A4 są inaczej profilowane)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.