Treść opublikowana przez OLI_B5
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
gdzie są te zapisy?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
taaa jasnee...
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
elegancko:thumbup1:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To naprawde bardzo smutne że masz tak ciężkie auto na tak dużych kołach:beksa:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no nawet to jedzie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie mów że piłes? ---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ---------- Tea poświęce się dla tej krechy i nie pojade :naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ta i uciekam z krajó
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
może jakieś upalanie dzisiaj albo jutro ? Nacieszyłbym się tym ostatni raz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no ja w szoku byłem , 60 ps róznicy. Ale spoko mu to jechało , typ wszystkie zakrety po miescie latał bokiem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wczoraj po miescie upalała czerwona e46 330i jak na 240ps to tak nawet . Przez 10 minut upalania raz go wciągnałem , takto cały czas równo jechalismy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- A4 B5 TDI by a4-freunde
albo z evo- Podsufitka, plastiki, lampki a`la S4
Taki o Czarny mat spray akrylowy 400ml Inter Troton (3471732080) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- Felgi 8,5" i et13
- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Dwójka nie weszła ale i tak nie było źle:decayed: ---------- Post dopisany 23-08-2013 at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2013 at 10:18 ---------- takie o- Czy dolne listwy drzwi od S4 pasują do A4
pasujo- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
To jest spoko jak trafi sie burak w mkczy 1.8 i myśli ze wciągnie , w większości przypadków jak ktoś upala i widzi 1.6 na swiatłach to nawet nie startuje- [ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Max mam ADP w garażu jak potrzebujesz- [ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
Przeoczyłem- [ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
czarnego sufitu nie potrzeba ?- przyciemnianie szyb
jedz do szybexu , 150zł- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
zalezy jaka cena bo szału nie robi:wink:- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
:thumbdown:- Podsufitka, plastiki, lampki a`la S4
Własnie też nad nim myśle ale nie jestem do konca przekonany...- Podsufitka, plastiki, lampki a`la S4
ja malowałem czarnym matem , wygląda jak ori i jest elo Jutro sprawdze puszke i napisze - A4 B5 TDI by a4-freunde