Treść opublikowana przez bombelm7
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
Jest szybka. Elegancko. Można działać dalej. ?
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
To znaczy chciałem odstawić trochę koło ale też nie tak bardzo żeby rant felgi szedł równo z nadkolem może troszkę mniej? Czyli np na przód i tył po 20-25mm mogę dać tak? I strony o 20-25mm dłuższe. A jeszcze kwestia zbieżności? Nie muszę jej ustawiać na nowo?
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
Felgi Ronal 8D0 601 025N 17 cali, ET45, 7.50J Opona 225/45
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
No a nie mogę zostać przy tych felgach co mam? Odrazu trzeba 9 walić? Trochę to duże jak dla mnie. Poza tym nie mam nawet opon na takie felgi. Myślałem że można trochę odstawić te co mam kosztem samych dystansów. ?
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
Tak... Są juz. W sumie to ktoś na początku mojego tematu powiedział "brakuje swapa hamulcy" - no to już nie brakuje. Ale ostatnio już pomijając szybę i te kable wiszące aktualnie z sufitu i calasc clh, fotoromy itp... zaczynam się poważnie zastanawiać na dystansami kół? ? Wogole nie wiem jak je dobrać i czy wogole mogę je sobie dobrać i zapewne bym musiał zmienić śruby na dłuższe no ale na spokojnie. Muszę jeszcze raz odpowietrzyć hamulce już we dwie osoby nie sam więc była by okazja do założenia takich klocków bo mi się to podoba. Tylko jak to dobrać samemu "o ile odsunąć to koło"? Zmierzyć odległość od opony do nadkola? Nie wiem z czym to się je... Narazie to tylko pomysł. Czy dobry?
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
No i dobra. Hamulce gotowe aczkolwiek z przygodami. Co do przygody... To Śruba 10.9 pękła mi przy Nm 70. O tak, W związku z czym założyłem oryginalne śruby docinajac sobie odpowiedniej długości imbusy potrzebne do ich wkręcenia. Wyczyszczone założone. Zmieniłem płyn w układzie bo mój był gnój. Dziś miała przyjechać szyba i nie dojechała. Dzwoniłem... Podobno jutro jestem 1 do montażu. Zobaczymy...
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
No... Jak ktoś się waha czy warto to zdjęcie niżej mówi wszystko. Narazie tył. W Pn przód i ta nieszczęsna szyba ?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Ja np. Mam chińczasonica z modułem od @woszu i mam taki obraz. Dolna linia ekranu to "0" zderzaka. Ty zapewne masz "rybie oko" trochę ciemno w środku auta, syf bo czekam na szybę no ale coś tam zobaczysz. W drugiej opcji podobno więcej widać na boki ekranu.
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
Tylko zaciski. Tarcze i płyn sklep, a tarcze kotwiczne... no... tu trochę ciężko było ale znalazłem też w sieci - do regeneracji ale odżyły.
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
Napisałem o otarciu łez jedynie. 345 byłby odrazu tortem urodzinowym. Skromne 320/288. Wystarczy.
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
No i zrobią kolejny raz. Ale jestem lekko wk***[email protected]. dorobiłem szablony pod czujnik. I po co? Po nic. Kable wiszą gotowe do ubrania... Podłączenia bo w lusterku tylko kostki. No nic. Idę po hamulce. Nie dość że się spieszę bo czasu nie ma a i żona się złości to jeszcze przestoje. No ale uzbroilem się w cierpliwość. Zwłaszcza do furmanki ?
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
Wiesz co ja dzwonie zawsze do firmy szybka.szybka chyba z Kielc. Zmieniali mi już 2 razy w poprzednich autach i nigdy nie było kłopotu. Fajnie szybko na podwórku.
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
Będzie pięknie. Zamówię szybę, przyjadą założą bo już mi 2 razy w innych autach zmieniali. Lusterko czeka a w między czasie zrobię hamulce żebym pojechał zrobić wydech. Nie można się poddawać.
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
No ale bezsens. Ogarnąłem już w miarę kable i jestem ze wszystkim pod mce. Foto, LED, sterownik. Zostało założyć piny i ubrać w kostki. No i dziś mówię zamontuje sobie lusterko wewnętrzne. Instalacja gotowa, kostki... no all... Kable wrzucone nad podsufitka... Wszystko ok. Myślę... Usunę małe mocowanie i wstawię nowe, maskownice na szybę mam, czujnik itd. I d*p@. Szyba do wymiany. Ale nie że coś ja zrobiłem. Nie nie. Szyba w miejscu mocowania małego ma taką obwódkę jakby z tego co jest do okoła całej jej i tego już nie usunę by czujnik dostawał światla... ? chyba zacznę robić hamulce w między czasie bo mnie krew nagła zaleje. We wtorek trzeba szybę zamówić ?. Mam w sumie wszystko pod hamulce gotowe a wczoraj doszedł płyn ATE. Kurde trochę się nabrałem że lusterko z małym uchwytem da się zmienić na to z dużym. Ale w sumie czytałem tylko o instalacji fotochromu. ?
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
Ja podzieliłem doświadczenia. Osobiście przychylam się do tego zdania.
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
tak mam już je, co prawda nie od niego, dziś je wypiaskowałem bo kupiłem w stanie .../... nie złe ale nie zadowalające jednak jak coś dzięki za namiary na przyszłość
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
A u mnie jest problem zawsze. Zresztą jak wszędzie w Świętokrzyskim. No ale sobie ogarniam temat... I pcham do przodu autko. Nawet bez ASO. A grill S4 przyznam się kupiłem na znanym portalu aukcyjnym. Bo z "debi@em" się nie dało dogadać.
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
Panowie ASO w Kielcach. Dzwoniłem o grill do S4. Typ ok. Mówię mam numer części. Typ nie nie... Proszę podać numer Vin pojazdu z DR. Więc ja mówię ale po co? A on ze jest kilka typów... A ja ze mam konkretny numer części "co nie da się jej znaleźć"? A typ nie nie... Pan może ma wiedzę jak coś modernizuje ale ja jej nie mam i bez Vin pod dane auto nie znajdę... Przerabiałem 2 razy. Kostka wiązki kierownicy pod multifunkcje, grill S4. Zawsze to samo. Nie wiem czemu u mnie tak jest.
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
No serio serio. Za 100pln 1szt. nowej raczej się nie kupi pod quattro. Chyba że ja szukać nie umiem. ? Do ASO nie dzwonię bo mnie łaczy z kimś kto po nr części mi nie sprzeda. Tylko po vin. Przynajmniej w moim najbliższym serwisie. Już się tarłem z gościem o grill S4 więc szkoda mi nerwów.
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
Mając dziś chwilę wolnego czasu postanowiłem wypiaskowac tarcze kotwiczne na tył. No bo były średnie. Czemu tak ciężko to dostać...
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
Nie ma już. ? A ja się zgapilem bo wtedy jak pytał to nie myślałem o tym. Także jestem aktualnie w tył.
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
-
Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka
Bardzo dobre akumulatory. Co prawda w Audi siedzi wersja silver ale blue mam w Oplu żony. W Audi pamięta jeszcze moja B5 i ostatnio auto w blaszaku z tydzień stało. Napięcie przed odpaleniem 12,09. Tylko tam jest ten jakiś silver troszkę droższy ale podobno lepszy ale tak jak mówię oba u mnie sobie dają radę i od jakiegoś czasu kupuje tylko Varte.