Treść opublikowana przez marcin j
-
[B5 ADR] Jaki gaz zamontować i jakie będzie spalanie ?
Może warto przemysleć sprzedaż i kupno diesela :biggrin: . Nie wiem jak z tym gazem jest bo nigdy nie miałem, nie namawiam ani nie krytykuje , ale zawsze można przekalkulować.
-
Jakie ekologiczne samochody?
Zdecydowanie auto o napędzie hybrydowym na dzisiejszy czas jest najbardziej ekologiczne z wymienionych.
-
[B5 TDI] żywotnosc, pytanie glownie do dlugodystansowcow
Dieselek zwykle jestżywotniejszym silnikiem od benzynówki, jeszcze w dodatku zagazowanej. Moim zdaniem dobra droga :exclaim: :exclaim: :exclaim:
-
[B5, 2.5 tdi v6, 1999r] Jaka miska olejowa do silnika AKN?
Czyli moge kupić bez czujnika i przełoże czujnik ze starej miski. Bo gość z allegro wysłał mi maila czy miske chce z czujnikiem, ah to kupi od razu z czujnikiem. dzięki za info.
-
[B5, 2.5 tdi v6, 1999r] Jaka miska olejowa do silnika AKN?
Witam , jak w temacie . Wie ktoś może jaką powinieniem kupić miskę olejową do silnika jak w temacie? Z czujnikiem , bez czujnika , bądz nie ma to może znaczenia?Domyślam się iż chodzi o jakiś czujnik oleju. Moja uszkodziłem , była spawana ale dalej deczko cieknie, więc postnowiłem wymienić. . Z góry dziekuje za odpowiedzi.
-
Where to buy new RS4 wheels? Sorry for the English
MartinDK, you can try here: http://www.audi-akcesoria.pl/modele/nowe_a4/Sport/more/0 The second idea is , you can go to Audi dealer in Wroclaw, this is the adress this company : Karkonoska street 47 , post code is 53- 015,I think that you have a navigation system in your car, and you found this company. I give you also the telephone number to this service +48 71 332 91 55, and the second number + 4871 332 91 40 If they dont have wheels as you want, always you can ordered the wheels. Good luck. [ Dodano: 22-02-2007, 19:54 ] http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5956 you can see this wheels Contact with this men you have on the web side [ Dodano: 22-02-2007, 20:01 ] I think that the same wheels as you have.
-
Serwis klimatyzacji
Przyda mi się takie fotostory. Zresztą nie mnie samemu.Czekam :biggrin:
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Już 7 stron postów , więc szacuneczek
-
[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
Wg mnie są beznadziejne. jeszcze pod lapą to ustrojstwo , fuj. [ Dodano: 21-02-2007, 17:12 ] Te , które wskazał Rajmondo, już są lepsze, ale bardzo ładne są lampy po drugim lifcie.W dodatku masz ori i nic sie nie odkleja itd, itp. [ Dodano: 21-02-2007, 17:15 ] Ale nie wiadomo, które chcesz wymienić bo tylne lampy nie są dzielone, tylko przednie były dzielone w zależności od którego liftu pochodzą. Pokazujesz zdjęcia tylnych.
-
Kody wyposażenia- prośba o analize [b5] 1999r
Witam, kilka kodów wyposażenia przetłumaczyłem sobie sam, zostały mi jeszcze takie: 1KD, 8RN, 8UC, 5SL, 5RQ, 1AJ, 0JK, H6S - opony, jakie? J1R - akumulator , jaki? C8N- felgi , jakie? Szukałem na forum i część kodów znalazłem, te powyższe nie wiem co oznaczają. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Marcin.
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Chyba sprzedam moją gnojówkę :biggrin: :biggrin: i kupie mocneeeee [ Dodano: 21-02-2007, 00:37 ] Dobry wybór, miodzio furka
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
lukas23, Nie pitol , że nie przyjedziesz nim do Wisły a kto mnie będzie ciągnął pod górke do hotelu jak śnieg będzie :biggrin: :biggrin: :biggrin: Ale to musi zapitalać. ps . Kiedy robisz wirusik, (żart) ale pewnie przyjdzie czas. Gratki. 3.0
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukas23, to do wisły masz czym jechać :biggrin: Tzn nie byle czym.Będę wypatrywał w dziale Moja a4.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Właśnie dziś się trochę wkurzyłem bo o 13.00 2 marca, jak na złość, mam poprawke z Socjologii, ale i tak przyjade chociażby o 12 w nocy. Poza tym też zauważyłem , że troche rezygnacji jest, ale może jeszcze się wszystko wyklaruje i będzie git zlocik.
-
n75 gdzie sie znajduje z gory dzięki
Było już o tym , trzeba użyć szukaczki, to tak na następny raz . Tu wszystko znajdziesz.jest nawet zdjęcie. http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=1568&postdays=0&postorder=asc&start=15
-
licznik
Wyświetlacz komputera pokładowego , który wyświetla info o spalaniu, temp itp
-
[B5 2.5 TDI] Większe turbo - gdzie w Warszawie
[ Dodano: 20-02-2007, 11:22 ] Nie lubie stereotypowych odpowiedzi.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Ja również się dołączam , chłopaki się naprawde postarali.
-
rozbita a4
Wielka szkoda, szkoda ninuni, ale dobrze , że Tobie nic się nie stało.
-
[B5 1.8T] Odstawilem furaka do warsztatu (cd - happy end)
No wykresik kiepski, ale po zrobieniu tego co powyżej napisałeś zapewne powróciło troche koników.
-
[B5 2.5 TDI] Większe turbo - gdzie w Warszawie
Się modyfikuje :smile: :smile: , bo to silnik, a silnik można modyfikować [ Dodano: 20-02-2007, 00:35 ] [ Dodano: 20-02-2007, 00:57 ] Lepiej :arrowr: zamknąć temat niż ma to tak wyglądać, nie chce się wkurzać.
-
[B5 2.5 TDI] Większe turbo - gdzie w Warszawie
rozumiem, ze wszystko, co wymieniles to przerobki potrzebne do osiagniecia 190KM w 1.9TDI?? ile uzyska sie przy tych samych modyfikacjach w 2.5TDI? Dobre pytanie :biggrin:
-
[B5 2.5 TDI] Większe turbo - gdzie w Warszawie
Regularnie 4, 5 razy w roku zmieniam olej i co trzeba na bieżąco. Jednak wole moją v6, niż klekota jak to czasem nazywane jest na forum. [ Dodano: 19-02-2007, 23:35 ] Riderwawa.com, sorki za zmiane wątku
-
[B5 2.5 TDI] Większe turbo - gdzie w Warszawie
jednego i drugiego, bo nie rozumiem , ja programik mam zrobiony i jest 180 KM i koszt nie duży I ile pojeżdiłbym 1.9 tdi z taką mocą
-
[B5 2.5 TDI] Większe turbo - gdzie w Warszawie
Odnosze wrażenie , że, aaaa lepiej nie będe pisał bo wojna się jeszcze zrobi z niczego. [ Dodano: 19-02-2007, 23:18 ] Bez zakuwania? i przy takich samych kosztach?