Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Żeby oglądać TV , musisz zamontować Tuner TV wraz z antenami, zaś by ogłądać dvd , musisz zainstalować odtwarzacz DVD. Ja mam i jedno i drugie i hula , aż miło. [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 10:43_________________________________________________Aha przy instalacji , pamiętać trzeba , by odblokować odbiór , zmieniając na video in motion ( video [odbiór] w czasie jazdy)
  2. Witam , to kolejny sie zaobrączkował? :gwizdanie:
  3. Witam i powodzenia w zakupach
  4. hehe , nie ma to jak tak , zapewne solidna praca , a i wyobraźnia rozbudowana
  5. Pikuś - Pan Pikuś Meble spoko ale przy tej wyborowej się zmęczyłem P.S. Od tego są Klubowicze również Ci przyszli nie chwal dnia przed zachodem slonca juz widze te meble , jak są poskładane , przy wyborowej :gwizdanie: . A tak wogóle to
  6. Wrzuć na youtube, a potem wklej link na forum
  7. Uwielbiam oglądać takie zdjęcia z postepem prac,widać jak autko dostaje drugie życie. Cult, :good:
  8. Ja nie widzę zdjęć
  9. pucować się tu , kto się hajta, bo muszę bramę przygotować
  10. dziwni ci rosjanie , redbula piją przez rurke, i chyba nie mają tam słońca, bo takie białasy, podejrzewam , że w garażach przesiadują
  11. co jest , nic nie spamujecie???? :gwizdanie:
  12. Raz jest , raz nie , trzeba uważać, całkiem niedawno złapałem na tej trasie 6 punktów :gwizdanie: Z kraka do katowic , troche w cierpliwość trzeba się uzbroić .
  13. Jeżdżace vectry , skody superb i mondeo, kolejno: czarne , granat i bordowe, no i przy bramkach i przy zwężkach uważaj, czasem tam lubią się ustawiać.
  14. Zuważ , że moc mierzona przy 26 stopniach , więc nie było zimno :> Cóż, rtocki ładnie
  15. ok 11.30 wiadukt przy AWF,, pablo mnie widział , pozdr
  16. Nie doczytałem , gwint masz jakiś,?? Gruboooo , że hoho , teraz to by jej poprzedni właściciel nie poznał, będziesz maskował tego coolera , czy tak zostaje Kiedyy wykres?????
  17. Kiedyś miałem problem z navi + w seacie , bo padł mi aku i w serwisie dowiedziałem sie o orginalnym kodzie , więc jeżeli twój kod nie był to w serwisie go maja, ewentualnie vagina , spytaj tx didi- ego .
  18. Ma jakoś od połowy sierpnia :gwizdanie:
  19. Dziś myjka BP Na Bora, Nex dzieki za miłą pogawędke.
  20. Nie wiem jaki to kolor, szary ciemny, moze czarny. Urwany mam prawy zawias.
  21. osz k.rw..a , nówka , czy u Ciebie. ???
  22. potrzebuje z etki nr drzwiczek do schowka pasażera, ??Dzięki z góry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.