Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. robert , poprostu nie biorą dziś ryby
  2. Ja nie lubie wędkować
  3. piękna , tylko te felgi przesadzone.
  4. wszystkim w ten piekny dzień
  5. Chce kupić dystanse , jakiego sprzedawce z allegro polecacie,?? Chyba że ktoś handluje tym z ekipy krk, lub ma dostęp do dobrego towaru , Robert ?
  6. marcin j odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    kilka kolegów to przerabiało, to tylko groźnie brzmi,
  7. no i gdzie teraz jechać hamować auto w wolnej chwili, chyba ankiete zrobie
  8. o siemian masz też kompas, wiem , iwem , nie chciałeś byc gorszy plany co do engine
  9. dzo dzo , co ze sprzegłem , gratki modów,
  10. 2 miesiące temu też była, cena piekna , tylko kasa
  11. w-wa ul. mineralna 26
  12. Witaj na forum
  13. kuredu i reszta organizatorów, zwalniam 2 miejsca niestety, wysłałem ci PW jak sprawa wygląda. ;( ;( ;( ;( [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 15:05_________________________________________________Tak więc zwalniam 2 miejsca na zlot, jeżeli są chętni to proszę PW
  14. kuredu i reszta organizatorów, zwalniam 2 miejsca niestety, wysłałem ci PW jak sprawa wygląda. ;( ;( ;( ;( [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 15:05_________________________________________________Tak więc zwalniam 2 miejsca na zlot, jeżeli są chętni to proszę PW
  15. zadzwoń 692825450 powiedz że o demie Dzieki w wolnej chwili bede dzwonił, ale jechać tam nie moge , bo jestem za granicą jak widać
  16. Pany , wczoraj w trasie jebnęła mi klima , tzn. o 9 jeszcze chłodziła, ale później już nie , i tak nietety podróż do 18 maskra bez klimy, później już na dworze chłodniej, więc jako tako sie jechało. Przed granicą sprawdzałem bezpiecznik i ok, wąż gruby za puszką filtra - letni , cienki - też letni, czy to oznacza, że spierdzielił gaz,?? Chłodnica klimy ciepła , ale taka ma bć podobno. Co jeszcze moge sprawdzić sam , bo tu w SE jak wjade do warsztatu to i nie wiadomo czy wyjade sprawnym autem. Help
  17. mnie tez nie było ale to żadna strata :polew:
  18. jak frekwencja po wczorojaszym spocie ??dopisała , jakieś nowości
  19. jak i masz plan na czarne środki przednich lamp??? jak chcesz , chciałes to zrobić?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.