Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kocky

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kocky

  1. Dioda w drzwiach jedynie sygnalizuje zamknięcie samochodu
  2. Witaj na forum Zapraszam na trójmiejskie spoty
  3. Witaj na forum
  4. Oczywiście, że może nie być alarmu. Poszukaj przycisków od alarmu dezaktywujących czujki (wnęka półki w drzwiach kierowcy lub środkowy słupek przy kierowcy).
  5. Witaj na forum Proponuję napisać o problemie w odpowiednim dziale
  6. chyba po bardzo mocnym dzwonie albo same papiery od a5 za podaną wyżej kwotę
  7. Witaj na forum Zachęcam do aktywnego uczestnictwa
  8. Witaj na forum Zapraszam na spoty trójmiejskie
  9. Jak dla mnie drugi wzór
  10. http://www.a4-klub.pl/smf/b6_wymiana_przelacznika_wycieraczek_i_odblokowanie_pelnego_fis-t24989.0.html Przemas byłeś szybszy (już nie będę Cie o spoty męczył)
  11. Widocznie Kolego nie masz pełnego fisa Jakbyś chciał dołożyć to na forum znajdziesz wątek o tym
  12. Kocky odpowiedział(a) na Siwy temat w Audi A4 B6
    Zdecydowanie można znaleźć ładniejsze lampy... te to dla mnie porażka
  13. Tam są kody wyposażenia. Na forum można bez problemu znaleźć co dany kod oznacza
  14. Witaj na forum
  15. W instrukcji jest napisane, że mieści się 3,8 litra - jak dałem do zmiany pojemniki 4 i 1 litr to ten drugi dostałem nieotwarty. Olej powinien być zgodny z normą 505.01, a ja razem z wymianą filtr również zmieniam.
  16. 17978: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t57921.0.html;highlight=17978 Co do tego drugiego chyba nie jest odczytany przez program. Ogólnie polecam użycie opcji
  17. Witaj na forum Zapraszam na spoty trójmiejskie
  18. Witaj na forum
  19. DIN 1, DIN 2? czy 1 DIN, 2 DIN - tak najprościej wymiary radia - standardowe radio do samochodu ma rozmiar 1 DIN, a jak radio jest dwa razy wyższe to ma rozmiar 2 DIN.
  20. Co znaczy ze sterownikami? może musisz zmienić ustawienia portu lub uruchomić program jako administrator. Jak użyjesz szukajki to znajdziesz kilka wątków na temat VAG'a pod vistą
  21. http://www.a4-klub.pl/smf/jak_wklejac_zdjecia_na_forum-t27936.0.html
  22. Rationel - moje byłe miejsce pracy
  23. Witaj na forum Zapraszam na spoty trójmiejskie
  24. Witaj na forum Zapraszam na spoty trójmiejskie
  25. Coś o wyjmowaniu radia możesz znaleźć np tu: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_problem_z_glosnoscia_radia_chorus_podgrzewanie_procka-t24032.0.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.