Treść opublikowana przez Kocky
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dokładnie... Przemek daj znać kiedy czas znajdziesz... również sie dostosuje.
-
[B7 BDG] Trzęsie na jałowym
Jeżeli o mnie chodzi to dajcie znać kiedy i gdzie:) Jeżeli nic niespodziewanego mi nie wyskoczy to będę na bank.
-
Mały, tani samochód terenowy
Kryteria może spełniać jeszcze Suzuki Samurai... Zresztą pytanko jeszcze o jak bardzo "terenowy" samochód chodzi. Jeżeli ma wyglądać jak terenowy to Vitara i Sarurai a jeżeli ma jeżdzić w terenie to UAZ
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie, może spot jakiś?
-
[ALL B6] Które 18" najlepiej pasują do mojego sedana?
Dla mnie również BBS'y jakoś nie pasują do B6. Z pozostałych dwóch wybrałbym RS
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
Austria to sparing gra jak do tej pory... robią co chcą :/ Boruc klasa :th:
-
[B6 AVJ] Które fele lepiej się prezentują na siwym ?
I jedne i drugie jak dla mnie ładnie pasują... Subiektywna ocena - OZ... wyglądają super
-
Dachowanie Volvo przy 100 km/h
Wszystkim życzę, żeby nie mieli podobnych zdarzeń... obojętnie czym jeżdżą
-
Formuła 1 2008
Brawo Robert. Az miło patrzeć... oby więcej takich wyścigów!!! :oklaski:
-
Formuła 1 2008
Refleks szachisty na emeryturze a nie kierowcy f1
-
Formuła 1 2008
Niech dojedzie bez niespodzianek i
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
trasa - średnie spalanie od 5,5 - 5,9 l/100 km (w zależności od tempa jazdy) codzienna jazda w większości po mieście ok 7,5 l/100 km
-
[ALL B6] El.otwierane szyby tylne i navi
Szukając A4 zdecydowanie częściej spotykałem wersje z korbkami z tyłu niż z elektrycznością. Albo trzeba było sporo dopłacić za prąd z tyłu albo zdecydowanie częściej A4 jeździ się jedynie z przodu
-
Formuła 1 2008
I oby jutro na mecie było jeszcze lepiej :th:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja jestem za.
-
[ALL] [Gdańsk] Montaż zabezpieczeń
Polecam firmę z Gdańska montującą zabezpieczenia w samochodach. Auto Expert Electronic ul. Jaśkowa Dolina 73 http://www.autoexpert24.pl/ Znają się na tym co robią i mają pomysły na zabezpieczenia. Cenowo może i nie jest najtaniej ale naprawdę firma warta rozważenia.
-
jaki browarek(lub cos innego) preferujecie do meczu?
Żubr... wieczorem podchodzi bardziej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nawet nie chodzi mi o pisanie... po co męczyć się pisaniem na klawiaturze jak można postrzępić język Ja chcę żeby komunikaty z ori zestawu bluetooth były dla mnie zrozumiałe... wymagający nie jestem... angielski w zupełności mi wystarczy Poza tym mam wszystko "in English" więc jest :th: A swoją drogą Twój nowy nabytek też chętnie obejrzę...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to kiedy następny spot? i wcale nie chodzi mi o kogoś z vag'iem żeby zmienić ten nieszczęsny język Sporo forumowiczów jest z Trójmiasta jednak jakoś cicho w tym wątku (szczególnie patrząc na inne regiony)
-
[B5 AFN] Gdzie polecacie napełnienie klimatyzacji w Gdańsku ? Dziwne dźwięki.
Wczoraj byłem w ASO Gajosa, gdzie obecnie jest promocja przeglądów klimy... są trzy wersje przeglądu: kompleksowy kosztuje 249 złotych i każą sobie przy tym płacić dodatkowo za filtr przeciwpyłkowy (w zależności od modelu - w przypadku B6 AVF chcieli 51 zł).
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie, gdzie mógłbym zmienić język ori zestawu glosnomówiącego (bluetooth)? Nie chce mi się uczyć języka niemieckiego... wolę bardziej przyjazny angielski Nie mam jeszcze swojego Vag'a więc stąd pytanko.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam, chętnie się pokaże dziś na spocie...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
witam, piszę tutaj bo chciałbym zasięgnąć opinii o warsztatach montujących auto alarmy lub inne zabezpieczenia w Trojmieście (a najlepiej w Gdańsku). Mam a4 od niedawna i chciałbym się jeszcze nim pocieszyć i pokazać się na spocie Myślę, że już wiem jakie zabezpieczenie chcę założyć a teraz szukam jakiejś odpowiedniej firmy. Możecie Koledzy coś polecić? Jakie macie doświadczenia z trojmiejskimi monterami zabezpieczeń samochodowych?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Obecnie jestem na etapie poszukiwania wlasnej A4. Widze, ze znalalem miejsce gdzie moge sporo dowiedziec sie o moim przyszlym aucie. Pozdrawiam