Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kocky

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kocky

  1. Dokładnie... Przemek daj znać kiedy czas znajdziesz... również sie dostosuje.
  2. Jeżeli o mnie chodzi to dajcie znać kiedy i gdzie:) Jeżeli nic niespodziewanego mi nie wyskoczy to będę na bank.
  3. Kryteria może spełniać jeszcze Suzuki Samurai... Zresztą pytanko jeszcze o jak bardzo "terenowy" samochód chodzi. Jeżeli ma wyglądać jak terenowy to Vitara i Sarurai a jeżeli ma jeżdzić w terenie to UAZ
  4. Panowie, może spot jakiś?
  5. Dla mnie również BBS'y jakoś nie pasują do B6. Z pozostałych dwóch wybrałbym RS
  6. Austria to sparing gra jak do tej pory... robią co chcą :/ Boruc klasa :th:
  7. I jedne i drugie jak dla mnie ładnie pasują... Subiektywna ocena - OZ... wyglądają super
  8. Wszystkim życzę, żeby nie mieli podobnych zdarzeń... obojętnie czym jeżdżą
  9. Kocky odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    Brawo Robert. Az miło patrzeć... oby więcej takich wyścigów!!! :oklaski:
  10. Kocky odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    Refleks szachisty na emeryturze a nie kierowcy f1
  11. Kocky odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    Niech dojedzie bez niespodzianek i
  12. trasa - średnie spalanie od 5,5 - 5,9 l/100 km (w zależności od tempa jazdy) codzienna jazda w większości po mieście ok 7,5 l/100 km
  13. Szukając A4 zdecydowanie częściej spotykałem wersje z korbkami z tyłu niż z elektrycznością. Albo trzeba było sporo dopłacić za prąd z tyłu albo zdecydowanie częściej A4 jeździ się jedynie z przodu
  14. Kocky odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    I oby jutro na mecie było jeszcze lepiej :th:
  15. Ja jestem za.
  16. Polecam firmę z Gdańska montującą zabezpieczenia w samochodach. Auto Expert Electronic ul. Jaśkowa Dolina 73 http://www.autoexpert24.pl/ Znają się na tym co robią i mają pomysły na zabezpieczenia. Cenowo może i nie jest najtaniej ale naprawdę firma warta rozważenia.
  17. Żubr... wieczorem podchodzi bardziej
  18. Nawet nie chodzi mi o pisanie... po co męczyć się pisaniem na klawiaturze jak można postrzępić język Ja chcę żeby komunikaty z ori zestawu bluetooth były dla mnie zrozumiałe... wymagający nie jestem... angielski w zupełności mi wystarczy Poza tym mam wszystko "in English" więc jest :th: A swoją drogą Twój nowy nabytek też chętnie obejrzę...
  19. to kiedy następny spot? i wcale nie chodzi mi o kogoś z vag'iem żeby zmienić ten nieszczęsny język Sporo forumowiczów jest z Trójmiasta jednak jakoś cicho w tym wątku (szczególnie patrząc na inne regiony)
  20. Wczoraj byłem w ASO Gajosa, gdzie obecnie jest promocja przeglądów klimy... są trzy wersje przeglądu: kompleksowy kosztuje 249 złotych i każą sobie przy tym płacić dodatkowo za filtr przeciwpyłkowy (w zależności od modelu - w przypadku B6 AVF chcieli 51 zł).
  21. Panowie, gdzie mógłbym zmienić język ori zestawu glosnomówiącego (bluetooth)? Nie chce mi się uczyć języka niemieckiego... wolę bardziej przyjazny angielski Nie mam jeszcze swojego Vag'a więc stąd pytanko.
  22. Witam, chętnie się pokaże dziś na spocie...
  23. witam, piszę tutaj bo chciałbym zasięgnąć opinii o warsztatach montujących auto alarmy lub inne zabezpieczenia w Trojmieście (a najlepiej w Gdańsku). Mam a4 od niedawna i chciałbym się jeszcze nim pocieszyć i pokazać się na spocie Myślę, że już wiem jakie zabezpieczenie chcę założyć a teraz szukam jakiejś odpowiedniej firmy. Możecie Koledzy coś polecić? Jakie macie doświadczenia z trojmiejskimi monterami zabezpieczeń samochodowych?
  24. Witam, Obecnie jestem na etapie poszukiwania wlasnej A4. Widze, ze znalalem miejsce gdzie moge sporo dowiedziec sie o moim przyszlym aucie. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.