Treść opublikowana przez Hans47
-
Ktory material wybrac ???
wlasnie nie szybko poszlo na dwustronna tasme poszlo nic innego nie widzialo mi sie do montazu tasma lepiej trzyba niz superglue z konsola przejebane jest naszczescieumnie ktos pourywal wczesniej ta kolki co sa nad tunelem srodkowym ale odpinanie tych zawleczek to jakis koszmar trza odkrecac schowek i kieszen pod kierownica.
-
Granatowy AFN :)
Jak dlamnie drewno bylo lepiej.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Nie amory org audi wytloczone chyba jeszcze pierwsze wachacze nie wiem zakladal poprzednik
-
spadek napięcie w zaplniczce z 12v na 5v?
Mozliwe bo oswietlenie jest przez potencjometr w zegarach.
-
Ktory material wybrac ???
Ja chce zrobic same dekory nic wiecej narazie sprawa cichnie mialem stluczke parkingowa ---------- Post dopisany 17-03-2013 at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2013 at 21:46 ---------- No i zainstalowane jak dlamnie bomba mnie sie podoba troche PIMP CAR albo Pussy Wagon ale jest przytulniej Troche slabo widac zrobie zdjecia jak bedzie slonce swiecic bo pozno skonczylem.
-
Szarpanie przy puszczaniu sprzęgła, dodawaniu gazu
Co prawda nie 1.6 ale 1.8 ADR mialem podobnie rano juk ruszalem efekt pekniete sprezyny taki strzal a jak cieplo lub latem to takie szarpanie i takie du dud du du jeb i jedziemy na przegladzie wyszlo ze poduszka sie zapadla i przechylila wczoraj wymienilem oto jak wyglada albo co zniej zostalo
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
Grzecznie sie pytam a ty chamsko kupie sobie wlasnie ursusa i z kartonu wytne.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
25.000 nie ma luzow ale padaja chyba amory bo jedzie sie jak taczka wychwytuje nawet pasy namalowane na jezdni a na przegladzie pokazalo 67% jak naciskam blotniki to nie podskakuje nie wiem....
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Uwaga na firme FAST poprzedni wlasciciel zalozyl rok temu i tak wygladaja reszta jest master sport zero luzow przejechalem 25.000 ale omijam kazda dziure a nawet jezdze innymi drogami nadrabiajac nieraz po 3 - 4 kilometry kazdorazowo
-
spadek napięcie w zaplniczce z 12v na 5v?
Jest to nie mozliwe na ladowarce chyba pojawi sie 5 V a nie na przewodach instalacji samochodu cos zle patrzysz zadnych diod nie wpinaj nic.
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
Nie nie robilem jeszcze tego w ta sobote jak zdaze nie moge dojsc z zawieszeniem stuka mi jak szybko kierownica ruszam boje sie o magiel.
-
[B5 AHU] Stuki w układzie kierowniczym
Raczej niestety wszystkie stuki pochadzace z okolic serwa przy zgaszonym silniku przy mocnym szarpaniu slychac gluche stuki zwiastuja zajechany magiel przy pracy silnika pompa podaje plyn po cisnienie wytlumiajac przy tym nieprzyjemny odglos sruba wlasnie jest po to zeby kasowac luz jesli jest nie wielki w 100 c4 mechanik troche przesadzil i po jakims czasie zatarla sie listwa i nie dosc ze stukalo to potem zaczela skrzypiec kierownica efekt zatartej gumy. Umnie jest niezaciekawie bo zaczyna nierownosci przenosic na kierownice takze dokrece srobe i tak nie ma nic do stracenia. i tak i tak wymiana mnie nie ominie ale przez jakis czas komfort powroci potem regeneracja nowa daja stara zabieraja koszt 800 zl z wymiana 550 sama przekladnia. ech
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
Fajne masz te spojlery na wycieraczkach idzie to gdzies dokupic ?
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
Nie musisz szukac konkretnego mozesz zrobic tak jak ja Dropsone posiedzisz troche z kabelkami i ogarniesz wyglada to strasznie ale proste jak nie wiem co w rzeczywistosci.
-
zasada działania czujnika sprysków
nawet chlopaki pidali zeby uspokoic fis jak pokazuje plyn spryskiwaczy to podlaczyc do masy
-
zasada działania czujnika sprysków
Z tego co wiem to musi byc masa czujnik to takie dwa bolce zanurzone w cieczy. Jesli jest plyn przewodzi i podaje mase - brak komunikatu cieczy ubywa bolce na sucho nie przewodzi masy kounikat wyswietlany brak plynu. Poprostu dwa kable jeden do masy gdziekolwiek drugi na fis.
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Pochodzisz do tego zarobkowo czy mozesz zdradzic jakich diod uzywasz ? I jak wogole to robisz.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No co dobrze ze nie pedalskie
-
Co tak stuka w silniku na wolnych obrotach jak jest gorący. Proszę o pomoc w diagnozi
Ja pier....e o wlos odtragedii:kwasny: jak sie skaples ?
-
Kolizja tylny zderzak
A tego odboju nie probowales rozciagnac czy co ? Wezme sie za to w piatek ale pytam zeby cos nie cos wiedziec.
-
Kolizja tylny zderzak
Dzis mialem pierwsza w zyciu stluczke i to z mojej winy cofalem do tylu bylo ciemno i stalo sie d*p wychodze subaru impreza sti zalatwilem sprawe z wlascicielem pomijajac to... sprawa wyglada tak specjalnie nic mi sie nie stalo lakier caly zderzak ma swoje ksztalty lecz wcislo calosc do srodka wyrwalo z tych zaczepow na blotniku wypadly dwa czarne plastiki i tak zostalo opadl w dol i zostal wcisniety da sie to jakos uratowac podejzewam ze zagielo sie cos co trzyma zderzak ogladalem na allegro tam sa jakies odboje da sie to jakos wyprostowac czy trza wymieniac.
-
Stukanie z przodu, z lewej strony. Tylko przy prostych kołach.
No bo czasem tak lepiej nawymieniasz nawtapiasz kasy i bez efektu moze lepiej troche odczekac az ewidentnie bedzie widac co nie tak
-
Ktory material wybrac ???
czemu mam deski nie robic ?
-
Naprawa martwych lini FIS
Ja wiem czy nie warto a jak kupisz inne zegary i sie okaze ze jest jeszcze gorzej wyswietlacz ok 140 zl i usluga w serwisie z komorkami 30-70zl moim zdanie warto naprawiac.
-
dziwny kolor xenonu
Kupisz w motoryzacyjnym lepszym firmowym ale szybcie na allegro. Tam szukaj.