Treść opublikowana przez lesand
-
[B5 AHU] Szarpnięcia przy dodawaniu gazu
sprawdź poduszki pod skrzynią i silnikiem
-
[B5 AVG] Wolne nagrzewanie się silnika w mieście
Podobno vagiem się nie da? tu masz opis http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html
-
Strefa Śmiechu
nie wiem czy już było miłośniczka koni http://www.funny-videos.co.uk/videohorsedo.html :> http://www.funner.pl/link/9056/Kompilacja_Najbardziej_Pijanych_Osob/
-
[B5 AVG] Wolne nagrzewanie się silnika w mieście
podepnij VAGa sprawdź termostat
-
[B5 AVG] Wolne nagrzewanie się silnika w mieście
niezależnie od temperatury na zewnątrz i od stylu jazdy po nagrzaniu powinien cały czas trzymać 90*
-
[B5 AVG] Czasem zgaśnie i nie odpala
skoro wymieniany był rozrząd sprawdź kąt wtrysku
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://f1.sport.pl/Artykul.82+M557660810ca.0.html :>
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5ebc16eff16.0.html
-
[B6 AVF] Płyn chłodniczy ubywa nie wiem w jaki sposób.
AVF nie ma takowych, AWX też nie, z PD tylko AJM
-
Tak czy nie opony Dunlop Winter Sport 3D 195/60R15 3D
licznik będzie pokazywał np: 100 km/h to twoja rzeczywista prędkość będzie 96,83 km/h http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp?Rozmiar=195%2F65R15&tolerancja=4%25&imageField.x=35&imageField.y=8
-
[B6 BKE] Problem ze świecami żarowymi
nie wiem jak do do BKE ale ja do AWX u kolegi TOM77 http://www.a4-klub.pl/smf/czesci_w_super_cenach_z_hurtowni_duze_upusty_dla_klubowiczow-t30793.0.html zamówiłem po 39 zł :>
-
[B6 BKE] Problem ze świecami żarowymi
sprawdziłeś czy jest podawane napięcie na świece, tu masz jak sprawdzić świece: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t45948.0.html;highlight=sprawdzanie+%C5%9Bwiec+%C5%BCarowych http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_swiece_zarowe_nie_dzialaja-t100991.0.html
-
[B6 BKE] Problem ze świecami żarowymi
jeśli któraś ze świec jest przepalona wymienia się wszystkie, jak to zrobiłeś, jakiego programu używałeś
-
[B6 AWX] Świece żarowe nie działają?
Jak sprawdzić co padło? jak na wskaźniku masz temp. poniżej 90* to stawiałbym na termostat, u mnie jak padnięty był czujnik to pokazywało 90* lub 0*, nic pomiędzy(oczywiście po nagrzaniu silnika)
-
[B6 AWX] Świece żarowe nie działają?
Skoro nie zależy od tego to czemu od razu gaśnie? Przypominam, że VAG nic nie pokazał. pisałem że VAGiem nie sprawdzisz czy świece są sprawne cytuję kolegę Sztomel napiszę tylko tyle, że kontrolka świec żarowych nie ma żadnego związku z tym czy świece żarowe grzeją czy nie i czy poprawnie działa ich przekaźnik; kontrolka jest tylko i wyłącznie wizualnym potwierdzeniem samodiagnostyki sterownika silnika oraz sygnalizacją zapisanego trwałego błędu przez sterownik, zapalając się a następnie gasnąc (podczas przekręcenia kluczyka w stacyjce) sygnalizuje nam, że sterownik silnika ma zasilanie, jak nawet nie mignie a wykluczymy uszkodzoną diodę kontrolki lub jej połączenie to silnika nie uruchomimy, czas świecenia tej kontrolki zależy tylko i wyłącznie od tego jaką wartość temperatury płynu chłodzącego podał sterownikowi czujnik G62 - im jest ona niższa tym sterownik dłużej podtrzymuje świecenie tej kontrolki sygnalizując kierowcy (po jej zgaśnięciu) kiedy można uruchomić silnik z prawidłowo podgrzanymi świecami (sterownik tylko przyjmuje, że wszystkie świece są sprawne gdyż tych akurat nie jest w stanie zdiagnozować - brak czujnika temperatury elektrod świec wink4), kolejną i ostatnią rolą kontrolki jest sygnalizowanie kierującemu poprzez jej zapalanie podczas jazdy, że sterownik silnika zapisał trwały błąd krytyczny wymagający w miarę szybkiego jego odczytania np. vagiem i usunięcia przyczyny powstania usterki - tu najczęściej jej migotanie na zegarach może oznaczać uszkodzenie włącznika świateł "stop", które można sprawdzić bez stosowania vaga oraz inne, mające wpływ na prawidłową pracę silnika a wymagające już ich odczytania vagiem.
-
[B6 AWX] Świece żarowe nie działają?
czas świecenia kontrolki nie zależy od tego czy świece są sprawne czy nie, sprawdź świece, jeśli jakaś jest przepalona wymieniasz wszystkie
-
[ALL B5] Filtr stożkowy - jaki do AFN'a?
cytat z forum passata: Mały opis zmian : MODEL: Passat B4 TDI GT 1996r. SILNIK: 1.9 TDI (AFN) MOC: 110KM/235NM / Stage I 172KM/343Nm Stage II 190KM/400Nm MODY POD MASKA: Turbo BRD, wtryski 230 na końcówkach PowerPlus 764, pompa 11 z AHH, FMIC oparty na intercoolerze z Megane 2.0 DCI, dolot do turbo 3'' mojego pomysłu plus filtr stożkowy w obudowie Simota z zimnym dolotem, zewnętrzny map sensor 3 barowy z ARL, koło zamachowe G60 ze sprzęgłem Sachs VR6 Moc 172KM/343Nm była na wtryskach 216 i oryginalnej pompie 10. Obecnie nowe większe wtrysk, wydajniejsza pompa i mocne sprzęgło. Samochód legitymuje się mocą 190KM i 400Nm momentu. http://www.youtube.com/watch?v=X4j_lGNMjT0 (najnowszy 190KM/400Nm)
-
[B6 AWX] Świece żarowe nie działają?
świec żarowych nie sprawdzisz VAGiem, http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t45948.0.html;highlight=sprawdzanie+%C5%9Bwiec+%C5%BCarowych
-
[ALL] pomoc przy zakupie felg mam 7 19 "
w ofercie podaje 18 i 17, ale jak kupowałem u niego 17 MAM 8 to rozmawiałem o 19 i mówił że nie ma problemu http://www.automobilne.pl/index.php?strona=oferta&cat=15
-
[B6 AVF] Dziwne dzwięki z turbiny
na początek zrób logi dynamiczne, samo sprawdzenie błędów to za mało, tu masz obszerny wątek o dźwiękach z okolic turbiny http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t17053.0.html;highlight=d
-
[B5 AKN] MOBIL1 0W40 Turbo Diesel vs MOTUL 5W40 8100 X-CESS - Porównanie
Mobil 1 to 100% syntetyk ja na Mobil 1 Turbo Diesel 0-W40 moim AFN miałem nalatane 360 tys, bez żadnych problemów Opis "wpełni syntetyczny" (taki opis jest na większości olejów m.in. Mobil i Castrol) nie oznacza, że jest on 100% syntetyczny. Jak będę miał wolną nockę, to poszukam tego, co kiedyś czytałem i wrzucę tutaj. http://www.p12.neostrada.pl/oleje.pdf
-
[B5 AKN] MOBIL1 0W40 Turbo Diesel vs MOTUL 5W40 8100 X-CESS - Porównanie
Mobil 1 to 100% syntetyk ja na Mobil 1 Turbo Diesel 0-W40 moim AFN miałem nalatane 360 tys, bez żadnych problemów
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
zimówki założone,drugi sezon na Vredestein Snowtrac 2 195/65R15
-
[B7 BLB] Który ON używacie? tylko 2.0 tdi !!!
tutaj znajdziesz sporo opinii na temat paliw: http://www.a4-klub.pl/smf/25_v6_tdi_gdzie_tankujecie-t25954.0.html
-
[B6 BFB] jakie jest w oryginale et felgi stalowej 16"
ALCAR też podaje 42 http://www.alcar.pl/stahl/index.php?lang=POL&loc=vehicle&gb3=H37