Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. pojedź na 24/h wulkanizacje..podniosą fure i zlejesz olej na grochowskiej przy naszej ulubionej myjce masz wulkanizacje 24/h..
  2. o żesz Q.wa ta Panda nie ma tragedi :drool:
  3. Zólwiu chyba nie wiesz co mówisz...jak się przejedziesz to już nie będziesz Zółw tylko Spiiid
  4. bartte dzięki za przejażdżke fura kox zapina :drool:
  5. dzisiaj była kreska z Poziem dostał baty..na 40 długości
  6. grill rs4 ori w ASO kosztuje niecałe 300zł..
  7. Oniak miał pewne plany związane ze swoim "dziadziowym avantem"
  8. kupuj jarzma i wkładaj tarcze 312
  9. Miron wpadaj do wawy staniemy na kresce
  10. oj dziewczynki nie ma się tu co podniecać..wsadzić trzaa 3 osoby więcej do Norbiastego wtedy waga będzie mniej więcej taka sama i wtedy stanąć...myślę że losy by się zamieniły
  11. żadnych błędów nie ma..podłączasz i wszystko hula..odnośnie przepalonych diód..u mnie świecą już jakiś czas i jest okej..czasami w jednej lampie montowanej przez Malika jakieś diody nie działają (pewno jakiś chinol źle podokręcał) wystarczy wyciągnąć lampe i dokładnie powkręcać.. ostatnio lampy próbowałem przyciemnić..efekt KOX
  12. Witam poszedł w miasto na świeże mięcho i zapomniał ze pełnia jest dopiero: PełniaPełnia : 14:30 24-lis-2007 albo robi schabowe z ludzi w Q3
  13. Łojezu, a temu co sie stało??? Jak co się stało..Wiciu chyba wyniuchał pełnie..i szuka młodego ciała żeby wyssać małe co nieco
  14. a nowe kroki to przykręcenie śrubki od EGR..i mocy od razu więcej całe 2 konie :drool:
  15. zamówimy kole na 10 osób i będziemy siedzieć
  16. i kto wygrał ?
  17. a co tu Q - w..piiiiiii... się dzieje gdzie są wszyscy ?
  18. Umyj monitor http://www.cosmo.ru/monitor/monitor_cleaner.swf
  19. chłopaki kto ma kabelek do nokii 8800sirocco żeby ściągnąć kod zabezpieczający ?
  20. nie wszystko..na wiosne może będe rezał dalej..narazie odpuszczam..
  21. temp w dolocie 40st a EGT do 900max przy wyższych prędkościach i pedał w podłodze na maxa..
  22. Auto jak każdy wie seria..chips by Rogal..Wynik poniżej:
  23. ctv mówił ze zrobi za 8k

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.