Treść opublikowana przez adamooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ośka :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pincet to miało bez progów i spojlerów...teeraz to ma z tysiaka :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko maroko..ale będe to robił bezgotówkowo więc pewno wybiore szewczyka..oni mi dadzą gwarancje..i myśle że wymienią drzwi na nowe :mrgreen: tak by było najlepiej..wiesz co innego robić gdzieś u jakiegoś lakiernika na ulicy a co innego oddać do salonu..w razie jakiejkolwiek fuszerki ide do audi i muszą poprawić ale thx za info..może pomaluje progi u Twojego frienda.. A tak w ogóle to musze sobie od Ciebie mape przegrać :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dawaj foty chłopaku i nie zamulaj tylko wpadaj na spota.. :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no właśnie mam tam znajomka..powiedział ze się bardzo długo na fure czeka..powiedział że mi pomoże ale to i tak 10 dni..i nie dają auta zastępczego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kolejke ? :razz: my się nie bawimy w kolejki..każdy z Warsaw A4 team pije całą butle jedym gżdylem a tak w ogóle to GRATKI za bejbe.. Chłopaki mam pytanie..będe naprawiał auto w jakimś salonie..gdzie byście polecali ? Szewczyk, Wajde? Auto Viva ?, czy gdzieś idziej..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w sumie to dokładni nie wiem czy kg szpachli czy wystarczy wyciągnąć drzwi bez szpachli..jutro w dzien zobacze jak to wygląda..słyszałem że są firmy które bez szpachli wyciągają blache i jest git..może ma ktoś jakieś doświadczenie ? Kurka się wkurzyłem..dzisiaj specjalnie zaparkowałem nie na głównej ulicy bo cały czas tu obijają fury (drzwi o drzwi)..a tu przychodze i drzwi rozwalone.. całe życie mieszkałem w centrum gdzie jest 1000 razy więcej fur śmiga, parkuje itd i nic nie było a tutaj to co chwila ktoś ma porysowany, wgniecony samochód..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no wq...łem się na maxa.. :neutral:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki w związku z tym że dzisiaj w moje a4 ktoś wjechał i uszkodził drzwi poszukuje dobrego lakiernika na terenie wawy..jak ktoś to poproszę o info.. jutro będe szukał sprawcy..samochód stał na ulicy i ktoś cofając wjechał w mojego i nawet nie zostawił namiaru na siebie.. qźwa jutro rano bede go szukał a jak znajde to zabije..
-
[B5 1,9 TDI Q]
spoko silnik, spoko fura, spoko quattro :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: spoko jazdy..
-
Podswietlanie przyciskow w B6
ja mam pakiecik i mi wszystko świeci jak psu.. wczoraj rozmawialiśmy na temat podświetlanych pokręteł przy nawiewie..w niektórych modelach są pociągnięte kable do nawiewów i są już żarówki tylko trzeba je podłączyć pod stacyjke (robota na jakieś 20min)..niestety niektóre z modeli b6 nie posiada doprowadzonych kabli więc trzeba rezać..to tyle..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no chłopaku gratki..teraz jesteś number łan :mrgreen: defastest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
etam..nie znacie się..w rzeczywistości nie było tragedii...no nie powiem że bardziej wpatrzony byłem w blondi niż w car :mrgreen: można się z nią umówić na obglądnięcie cara :mrgreen: we wtorek np :razz: Jak coś to ja daje pierwszy na próbe..oj blondi będzie zmieniała biegi szybciutko... :mrgreen: Żółwiu Ty jakiś zniewieściały jesteś tej zimy..jak Ta Twoja Żona z Tobą wytrzymuje to nie wiem.. wpadłbyś na spota to się może udmulisz..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki kupujcie..dzisiaj widziałem ten samochód jak jechałem do Lukasa..jeździ tym audikiem fajna blondyneczka :mrgreen: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1558773 samochód prezentuje się naprawde git..blondi też :mrgreen:
-
TURBO
włącza się tryb awaryjny..
-
gdzie położyć kable Audio
jak chcesz ciągnąć kable do bagażnika to żeby bylo git podłączone to musisz czincze puścić jedną stroną a zasilanie drugą..więc i tak będziesz musiał rozbierać tapicerke i tak.. Nie ma co się bać..to nie jest skomplikowane..ja kłade kable w b5 w 30 min..
-
TURBO
może turbo się przegrzewa...
-
Niestabilność przy większej prędkości
Ja swoim starym audi b5 z 95 śmigałem i nigdy żadnym autem nie jeździło mi się lepiej..a kiere puszczałem przy 240 i jechał prosto..wieć pewno coś musisz mieć z geometrią..możę fele pogięte albo któraś opona niedopompowana..no albo najgorsze to źle pospawany..
-
Alarm, powiadomienie - wybor urządzenia.
chłopaki najprostszy sposób to włożyć jakiś telefon do samochodu i za pomocą usługi jaka jest np w orange gdzie jesteś? dowiesz się dokładnie gdzie jest Twój samochód..
-
Mandaciki panowie mandaciki
w wawce za brak świateł..100zł + 1 punkt..gadka nie pomogła..zauważyli mnie w kamerach i na 3 skrzyżowaniu stała prewencja..która już od dawna czekała na mnie z lizakiem :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
myśle że spotkamy się jakoś 22-23..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kuniak hehe to ta praca nas niszczy..a Ty nie pracujesz to nie kminisz Co z furą ? Będzie redi na jutro wieczór na sesje ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak od początku każdy z nas chciał Ci to powiedzieć że masz lipną fure..kurna tramwajem byśmy Cie machli..musisz się przełamać i zrobić program bo źle to wygląda jak silniki 1.2pandy Cie robią jak chcą.. eh..zastanów się..wszyszcy będą z Ciebie dumni..rodzina, koledzy..wszyszcy mają program więc i Ty MUSISZ GO MIEć..zobaczysz Twoje życie się zmieni po programie.. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...RÓB TEN PGOGRAM ! ! ! !
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hamuj bajere jak chcesz mieć spokojne życie..jeszcze raz dojdzie do mnie info że Żółw nie przyjechał na spota to kręcenie wora będzie..oj będzie..next tajm masz być..a w czwartek rusz śmierdzącą pupke na zdjęcia nocne.. Bienio Ty też się szykuj..po wale albo przed na foty z dzikami a teraz żegnam Panów spylam do domu bo już skończyłem robote..ciaos bananos :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wiem..chyba na stadionie..On tylko tam chadza na zakupy.. :mrgreen: