Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. Kazdy jak wplaci 100 i sie odkupi auto wlasciciel pokaze kupno umowy i za ile kupil i czesc sie odda a druga czesc niech koszty poniesie wlasciciel auta bo przeciez jakas odpowiedzialnosc za brak ac musi byc..
  2. ja nie kupiłem...bo juz mam..wyszukałem tylko w dobrej cenie więc Wam wysłałem linka
  3. http://allegro.pl/audi-rs-4-i1742369887.html rezaj
  4. nie będzi'e zadnego problemu z zabezpieczeniem
  5. masz okazja...rezaj http://allegro.pl/audi-rs-4-i1742369887.html[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 15:12_________________________________________________http://allegro.pl/parktronik-audi-a4-i1742361556.html http://allegro.pl/siatka-audi-a4-i1742360951.html
  6. mi też to śmierdzi..i to mocno
  7. rs4
  8. planuję zakupić drukarkę laserową kolorową..z tego co wiem to najlepiej brać hp'ka..może macie jakieś sprawdzone drukarki.. do użytku półbiurowego raz w miesiącu muszę druknąć pare tysi stron
  9. ah ten Malik wszystko ma za darmo nawet wgnioty mu się same wyciągają
  10. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zwariowałeś ? [br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 01:23_________________________________________________kto chce licznik z kolorowym fisem ?
  11. moskal jak suszarki ?
  12. ja to bym wywalił turbo i jeździł bez :gwizdanie:
  13. tak właśnie będzie kładł przewód
  14. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dachowała z 10 razy
  15. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://otomoto.pl/audi-rs4-4-2fsi-v8-avant-C19974634.html
  16. zapomiał napisać najważniejszego.. Lucas nienawidzi a4 b6 z silnikiem 2,5 i to jeszcze w avancie..jak ktoś przyjeżdża takim to na niego sika a potem podpala..już nie jeden samochód spłonął :gwizdanie:
  17. ja myślę że WRC skasuje dzisiaj swoje konto na forum a audi sprzeda albo jutro rano pojawi się nowy mod :
  18. oki..dzięki za chęci
  19. to wiem...na początek szukam u nas w PL i może ktoś ma lepsze źródło i troche taniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.