Treść opublikowana przez adamooo
-
Strefa biegaczy, triathlon
w sumie jak Ci nie zależy na dokładnych czasach to możesz sobie z endomondo biegać ..mniej więcej będziesz miał zarys tras i km możesz sobie dokupić jeszcze czujnik tętna po blutaczu..
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
mogłeś tylko boczki fmica podmalować na czarno..
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
widziałem fotę z grillem..jest mega kox
-
Strefa biegaczy, triathlon
endomondo to syf .. GPS w komórkach to biegania się nie nadaje...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
właśnie to jest dziwne..w parterze jakoś daje rade a w stójce to szybkościowo jakoś średnio..
-
Strefa biegaczy, triathlon
ja używam Garmina 910
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
ActivePl.TV - Mecze na żywo, Transmisje Sportowe ---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- czaas ma Pudziana !
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
u Ciebie zadziała bez problemu..
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Masternak powinien wygrać..a potem czas na Diablo
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
nie będzie działał u Ciebie..musisz zmienić moduł komfortu żeby zadziałał kluczyk z b7.. ---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ---------- wracając do tematu grota to trzeba go delikatnie przyszlifować i wygląda wtedy tak samo jak b7..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Grot spoko podchodzi..elektronike nie wiem..tzn trzeba troche przyciac plytke i powinno pasic..ale latwiej kupic kluczyk b7 i przekodowac..masz 2003 r wiec da sie zaprogramowac..
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
oba chodzą pod tą szybe..ja u siebie testowałem i musi działać..może nie tak jest tylko z klimatronikiem..tak jak już wcześniej pisał Bart..
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
podejdzie ja mam u siebie już z 2 lata nawet rączki nie musisz wymieniać na ten joystik..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Komplet..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
chce ktoś kupić roletę elektryczną do sedana ? do oblejenia materiałem.. cena po taniości 180zł..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
w powłokę kwarcową warto..super sprawa auto się lśni jak.. wczoraj montaż lampki z ledami carbon i inne..
-
Strefa biegaczy, triathlon
17:34
-
Strefa biegaczy, triathlon
Szeroko tzn ?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Adamek też wygrał...ale jakoś mi on ostatnio nie leży..nie podoba mi się jego styl walki..
-
Strefa biegaczy, triathlon
gratki..ile godzin ? 20 ? wygrałeś fure ?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
zaraz walka
-
B8 TrOOOOp
montujcie taki tv tuner który jest obsługiwany z poziomu navi bądź z kiery..nie bawcie się w piloty..piloty są dobre do poloneza..
-
Strefa biegaczy, triathlon
ja jutro rano bieg Lotnika piątka po trawie ---------- Post dopisany 08-09-2012 at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany 07-09-2012 at 22:51 ---------- dzisiejszy czas 17:34
-
Uszczelka wału napędowego Quattro
na gimnazjalnej dorobisz sobie bez problemu..
-
Strefa biegaczy, triathlon
2 dni temu bieg na 1,5 km..średnio wyszło 3 noce nieprzespane i brak jedzenia..wyszło 5 min :/