Treść opublikowana przez audiii a4
-
Potrzebuję porady - co dla młodego chłopaka ?
sam niech sobie wybierze co woli
-
Się chłopaki popisali
hehe
-
BMW 527eta E28 mojego staruszka;)
fajna
-
[ALL B5] Czy można założyć koła z oponami 245/40/18 ?
do 1.8 opony o szerokości 245 :wallbash:
-
[B5 ALG] Audi A4 2.8 30V ALG
fajna
-
[ALL B8] Tuning firmy B&B
b8 jest tak ładna ze nie potrzebuje żadnego tuningu
-
[ALL B5] Nowe kółka dla mojej A4 - co myślicie o tym wzorze ?
felgi fajne
-
[ALL] Opony 205/60R16
ja jędze na 16 latem a zima na 15 . na 16 jeździ sie nie ma żadnej różnicy w komforcie . lepiej sie prowadzi ,trzyma na zakrętach itp. a opona do 16 to tylko 205/55
-
[B6 AVF] BBS 18" w Avancie - jak to widać ?
teraz pełno tego będzie na ulicach
-
[B5 AFN] Amortyzatory i sprężyny - czy będą pasowały ?
Tak będą mam sam założone amory i sprężyny z 2000roku
-
[B6 AVF] BBS 18" w Avancie - jak to widać ?
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=617474755
-
[ALL B6] Które felgi 18" wybrać?
3 lub 2
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Do ściągania filmów polecam te strone szybko wszystko sie ściąga http://forum.wielkiekino.eu/pl/index.php?sid=c77f8f95b71af976d46306fa2c9c7555
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Green Street Hooligans 2 polecam
-
Polecane opony letnie
jeździł ktoś na tych oponach rockstone f105 ?? Chce kupic 205/55/16
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
Koledzy może wiecie czy a4 ADR 1.8 96rok ma czujniki w klockach z przodu ? czy chyba nie ma?
-
Spocik Lubuski :)
Koledzy gdzie mogę kupić w zielonej lub w nowej soli Pierścienie centrujące ???
-
[ALL] Nowy sposób na montaż CB
najlepiej tak zamontować radio dobry dostęp i nie przeszkadza
-
[ALL] Gdzie najlepiej wykupić ubezpieczenie ?
warta
- Spocik Lubuski :)
-
Spocik Lubuski :)
jest jutro spot?
-
LG KU 990 Vievty
bateria jak dużo dzwonisz i sie bawisz to tak z 1-1,5 dnia(może krócej) a jak mało to z 3-4 dni wyświetlacz nawet fajnie ,dobrze chodzi itd. Nic sie nie wiesza nie zamula ,a co do aparatu średnio robi zdj.
-
LG KU 990 Vievty
ja mam,nawet fajny telefon
-
Spocik Lubuski :)
koledzy powiecie ile mogę wsiąść za przednie sprężyny obniżające te co miałem w audi, bo mam kupca a nie wiem ile mu powiedzieć ???
-
[ALL B5] Które felgi wybrać ?
Platin P30