Treść opublikowana przez .Pablo.
-
Polecane opony zimowe
No to kaszana. Już prawie byłem pewny że je wezmę a tu taki zonk. UG maja piękny rancik. W tym roku zakładam alu na zimę więc rancik byłby wskazany.
-
A4 b7 rysa na całej długości auta
Taniej chyba podjechać do firmy która się tym zajmuje. Bo kupić zestaw na jedną ryse nie opłacalne
-
Polecane opony zimowe
Chłopaki pytanie czy nokian wrd4 ma rant ochronny felgi?
-
Polecane opony zimowe
Dębica niestety nie dorówna oponom premium. Frigo 2 w kopnym śniegu spoko, na mokrym powyżej 0 tragedia. Pytanie bez zmian wrd4 czy ug9?
-
A4 b7 rysa na całej długości auta
Zanim zaczniecie polerowac, mazać pędzelkiem itd poczytajcie o usuwaniu rys metoda ssr może warto
-
Polecane opony zimowe
Zgadza się frigo 2 ale hp2 to dalej Dębica która średnio mnie przekonuje. Nokiany zline mam 3 sezony zero pęknięć, wybrzuszeń, nie mogę złego słowa na nie powiedzieć poza głośnością. Konkurencja na tym tle wychodzi lepiej. Kolega ma zimowe nokiany i chwali przez to rozważam ich zakup albo kolejny model ug9 bo z firmy zadowolony jestem mam Ug7+
-
Polecane opony zimowe
Interesują mnie opony premium nie budżetowe. Budżetowe mam w lanosie i pozostawiają dużo Di życzenia
-
Polecane opony zimowe
A na mokrym dają radę bo słyszałem że średnie na mokrym są?
-
Polecane opony zimowe
Moim zdaniem nie, ale brałbym i tak Continentale. Jeździłem i nie przekonały mnie Continentale. Lepiej jeździło mi się na UG
-
Polecane opony zimowe
Ale które lepsze UG czy wrd4 głównie miasto, czasem wypad na deskę w góry. Z UG 7+ byłem zadowolony czy wrd4 im dorównują?
-
Polecane opony zimowe
Patrząc na etykietę nokian ma lepsze oceny na mokrym. Mam letnie nokiany zline i powiem tak ładnie radzą sobie z trakcja na suchym i mokrym jedyny minus to głośność. Są dużo za głośne jak dla mnie.
-
Polecane opony zimowe
Koledzy po tym sezonie moje goodyear ultra grip 7plus idą w odstawke. Mają 5mm bieżnika i 8lat. Myślałem o nokian wrd4 klasa przyczepności na mokry A albo goodyear ultra grip 9 I tu mam dylemat. Spotkałem opinie że nokian na mokrym średnio wychodza więc jak to jest?
-
Pomoc w wyborze auta wygodne kombi
Miałem okazję przejechać się superb między innymi ta najnowsza i jestem pozytywnie zaskoczony. Dwójka też się fajnie śmigało. Szwagier przez chwilę miał pasata firmowego ale ja wybrałbym superb. Oczywiście to moje zdanie.
-
Pomoc w wyborze auta wygodne kombi
Jak nie przeszkadza ci znaczek skody na kierownicy brałbym superb. Z a6 będziesz musiał rocznikowo zejść, a A4 jest male.
-
Kosiarka spalinowa
Głównie chodzi o silnik. Ja mam kosiarke nac silnik Briggs i śmiga bez problemu
-
Ma ktos zmiękczacz wody w domu
Ja też mam stacje uzdatniania wody i powiem że zadowolony jestem. Mam wyprowadzone ujęcie na mycie auta i zero zaciekow po myciu. Wcześniej jak nie wytarlem auta było kupę plam z twardej wody. Miękką wodę widać po czajniku, zmywarce, prysznicu.
-
BPW bierze olej
Sprawdź zależność czyli czy ubywa oleju po krótkich odcinkach jazdy czy po przegonieniu na autostradzie. U mnie bpw na krótkich odcinkach spalalo ok 1 litra na 1000km na trasie jak silnik dobrze zagrzany ani grama nie brał. Szybkie postawienie diagnozy i pierścienie olejowe do wymiany. Po wymianie pierścieni problem rozwiązany.
-
Silnig CAHA zamiast BRD Audi A4 B7
Bez jaj 16 litrów to musiało by się wylewac korkiem i nie wiem czy by się zmiescilo . Przy takiej ilości oleju nie ma możliwości żeby pokazalo min na bagnecie. PS nie na uszczelki między miska a blokiem. Stosuje sie tzw silikon uszczelke
-
Auto sprzedane, po 20 dniach kupujący żąda zwrotu pieniędzy
Nie czaje blusa. Koleś dostał zdjęcia z uszkodzonego auta więc podczas kupna przejrzałbym auto dokładnie. Co ma do rzeczy wgniecenie w progu. Na tej podstawie chce oddać auto bez jaj. Ludziom się w głowie pie....lilo naogladali sie programów o nie uczciwych handlarzach i wydziwiaja. Podstawa przy kupnie auta to dokładnie je przejrzeć. Umowa kupna sprzedaży jest ja temat bym olał niech koleś odda sprawę do sondu a i tak przegra.
-
Przegląd w nowym wydaniu... Kto już był ?
Nie wiem po co ryzykować. Mi osobiście zawsze patrzyli na szyby jak dla podpuchy były opuszczone to podnosil i sprawdził. Druga sprawa kontrola przez policję w nocy i po dowodzie.
-
Jaki antyperspirant ?
Też tak miałem z tymi plamami po paru miesiącach. Teraz używam Nivea black & white i jest ok ?
-
Zdarzenie na A4 - brak sprawcy.
Myślę że sprawa nie do wygrania niestety. Gdybyś miał jeszcze ten przedmiot co zdemolowal auto ale bez niego nie wykonalne. Obrona będzie prosta coś spadło z ciężarówki i rozwalilo ci szybę. Zgłoszenia nie było.
-
BPW ~ styl jazdy.
4km do pracy hmmm kup motor 125 na lato i śmiga wyjdzie taniej i przyjemniej w zimę sanki żadne auto nie będzie oszczędne w szczególności diesel na tak krótkim odcinku. Ja swoje bpw rozpędzam dynamicznie na każdym biegu tak do 2500obr jak zimny to tak 2200.Wez pod uwagę że masz zmienna geometrie w turbo więc wyższe obroty są zalecane. Moje średnie spalanie 8litrow jak pali mniej znaczy że nie jedzie
-
Wybór klucza pneumatycznego
Nigdzie nie mogę znalesc ile ten klucz 231GXP firmy Ingersoll Rand ma zapotrzebowania na powietrze wie ktoś?
-
Wybór klucza pneumatycznego
Wybór klucza padł na ingersoll'a cena 500zl czyli mój budżet. Z opini i recenzji wynika że klucz nie do zajechania. Biorąc pod uwagę to będzie ilość pracy nim wykonanej to będzie służył mi, moim synom i moim wnukom planowany zakup styczeń. Zdam relacje jak go dostanę.