Treść opublikowana przez franio
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
a w profilu masz 180...
-
Audi A4 1.9 TDi 110KM S-Line
po co gadac jak fot niema!
-
[B5 AEB] Kocham ten wóz... :)
gratuluję i współczuję, prawako w drodze, a tu w garażu taka laleczka czeka, żeby ją ogarnąć
-
[ALL B5] Granatowa B5 (samodzielnie modyfikowana)
zamiast tracić energię w polepszanie fabryki, felunek nowy by się przydał
-
[B5 AJL] [INNE] Moja QUATRRO 1.8T
taki w klubie długo miejsca nie zagrzeje :gwizdanie:
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
felunek większy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a czyja to a4- ka była na rage race?
-
[B5 AGB] S4 SID 430 KM
a oponki to g-y f1 gs-d3?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moze zrobic Gracjanka honorowym czlonkiem a4-klubu? [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 00:28 _________________________________________________i ile znajomych
-
[B5 ADR] Avant pod stodołą
czysciutkie jak z fabryki
-
[B5 AEB] jelen05 B5 1.8 Turbo
fajniutka, šrodeczek prawie jak u mnie, dbaj o turbo i b€dzie spoko.
-
[B5 AVV] Moja Perełka A4 1.8 125KM
zgadzam się fajne autko, ładny kolorek, ale te kominy nie masz wyjścia musisz je kiled
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to wszystko było pozorowane :gwizdanie:
-
Moje audi po 8 dniach od zakupu
ja?
-
wahacze "DACHSTEIN-GERMANY" opinie
dachstein- lipa, 10 tyś max, sprawdzone
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
fajnie się prezentuje ten czerwony wariat [br]Dopisany: 26 Lipiec 2008, 00:24 _________________________________________________czy ty aby nie fotgrafowałeś mojego autka, kiera ta sama, radio alpina :gwizdanie: podejrzana sprawa...
-
[S4 B5] Moje eS :-)
bajeczka i motorek super
-
Moje audi po 8 dniach od zakupu
a takie ładne carne było
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeżeli u Was jest jak u mnie to pogoda na nocne charce idealna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ta woda... daje taki... spokój
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na przyczepie bez problemu
-
RS4 B7 - Moj starszy brat :)
mercedes sl63 ma 712 KM, 1000 Nm ograniczonych elektronicznie i jest taki potwór, że kaganiec mu załóżyli przy 320, ale... tylko AUDI to coś więcej niż samochód, a ten tutaj to kwintesencja tego co w nich najlepsze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to tylko stalówki
-
Moja audiolka 1.8
prawie robi wielką różnicę [br]Dopisany: 16 Lipiec 2008, 09:12 _________________________________________________ale fakt autko śliczne, jeszcze tylko większy 'bucik' i będzie super
-
[B5 AEB] [Warszawa] Moja A4
gratuluje autka, naprawdę ten silniczek miło chasa