Treść opublikowana przez szakal222
-
gasnie lub ma podwyzszone obroty
Dzieki wzajemnie
-
gasnie lub ma podwyzszone obroty
Ok sprawa zalatwiona dzis kupilem czujnik ,wymienilem i narazie jest cacy ,nawet check znikl sam ale i tak pozniej vaga podepne
-
Sezon Rowerowy 2016
Przecierz sa zwykle buty z spd i problem rozwiazany
-
gasnie lub ma podwyzszone obroty
Dzieki
-
Giełda Dolnośląska
Kupie czujnnik g28 o nr 078 906 433 A najlepiej okolice jeleniej gory boleslawca
-
gasnie lub ma podwyzszone obroty
No tez tak mysle ale wole sie upewnic , jest jakis nr tego czujnika ,bo jak patrzylem na alledrogo to nic nie znalazlem
-
gasnie lub ma podwyzszone obroty
witam jak w temacie auto gasnie podczas jazdy przy zmianie biegow jak spadnie ponizej 1100 obr. min./ lub trzyma 1200-1300 obr. tak bylo rano po poludniu niestety zgasl i nie chcial za cholere odpalic ,dopiero po 15 minutach zalapal ale dalel gasl ,lub trzymal podwyzszone obroty,skasowalem bledy zrobilem adaptacje przepustnicu vagiem , poki zimny bylo ok ,pacjent to a4 b6 1.8t avj ,ponizej bledy z vaga VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8E0 906 018 B Component and/or Version: 1.8L R4/5VT 0004 Software Coding: 11701 Work Shop Code: WSC 63351 Additional Info: WAUZZZ8E42A045499 AUZ6Z0A0155115 6 Faults Found: 16395 - Bank 1: Camshaft A (Intake): Retard Setpoint not Reached (Over-Advanced) P0011 - 35-10 - - - Intermittent 16706 - Engine Speed Sensor (G28): No Signal P0322 - 35-10 - - - Intermittent 16705 - Engine Speed Sensor (G28): Implausible Signal P0321 - 35-10 - - - Intermittent 17951 - Angle Sensor 1 for Throttle Actuator (G187): Signal too Small P1543 - 35-10 - - - Intermittent 17580 - Angle Sensor 2 for Throttle Actuator (G188) Signal too Low P1172 - 35-10 - - - Intermittent 17987 - Throttle Actuator (J338): Adaptation Not Started P1579 - 35-10 - - - Intermittent
-
Prawo pracy - podanie o urlop.
Napisze tak,wszystko trzeba na pismie formalnie ,zeby nie bylo pozniej przed sadem pracy. Niedomowien jak sie gosc bedzie stawial ,za nadgodziny dni wolne ,i pomiatanie ,jak sobie ktorys zaplaci nalezne i premie za cwaniactwo to sie mu odechce takich praktyk ,najpierw palcem pomachac sie upomniec grzecznie ,a pozniej kijemm zmusic bydle do tego co sie nalezy i dzialac twardo
-
Prawo pracy - podanie o urlop.
I przez takie myslenie jest chamstwo i wykorzystywanie w pracy ludzi ,ludzie sami sobie krzywde robia
-
Ceny paliwa marzec 2026
Lpg bolkow 1,66
- Nadmuch na szybę
-
Wyciek płynu chłodniczego - zalana maska i przód auta
No to szukac trzeba
-
Wyciek płynu chłodniczego - zalana maska i przód auta
Chlodnica mogla pojsc
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Dzis wkoncu spadl snieg 10 cm swierzego puchu wiec jest coraz lepiej
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dobrze tez wlaczyc na czas rozgrzewania obieg wewnetrzny
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Ja jezdzilem juz na gondoli w swieradiowie powiem tak snieg sztuczny i troche oblodzen,ale dzis syplo swierzutkim sniegiem wiec sobote chyba znow zalicze
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Mi sie potrafi nagrzac w kilometr wystarczy ze wjade na droge do gondoli
-
Zamek w drzwiach pomocy.
A no fakt niedoczytalem
-
Zamek w drzwiach pomocy.
Tego niewiem ,ale chyba tak
-
Ceny paliwa marzec 2026
Watis luban pb 95-3,99 ,lpg po rabacie 1,83
-
Problem z klimatyzacja
Panowie wlaczajcie obieg wewnetrzny ,zawsze to mniej ochladza plyn ,to nie bedzie tak spadac ,u mnie osobiscie takie cuda sie nie dzieja jak zlapie 90
-
[b7] Zaklinowany bagnet?
Jak weszlo to tak samo musi wyjsc .podgrzej jakas suszarka i pruboj ,mozesz sobie podpsiknac jakis srodek penetrujacy ,,moze pomoze napewno nie zaszkodz
-
Osmolone świece?
Olej ,lub niespalone paliwo ,poprostu sadza ,prawidlowy kolor to jasnobrazowy
-
Wymiana maglownicy
U mnie tez padaja przy upalaniu ,u ciebie padl prawdopodobnie zimering od strony kola na pasek ,ale jak juz wyje to pewnie sie przytarla
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
U mnie okolo minuty