Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. A wogole o co poszlo.bo wiadomo .kij ma dwa konce
  2. Temperatury zewnetrznej.jest przed chlodnica z przodu
  3. Mam nadzieje ze wszycy trzej odejda.i zrobia cos wlasnego.dzis w radiu slyszalem ze jednak go wypie... Szkoda A swoja droga bbc brit strzelilo sobie w kolano.to byl ich najlepszy program
  4. Ujda..ja jezdzilem na roznych szerokosciach i szlo
  5. Oj tam oj tam .taki szczegol
  6. Czego oni od clarcksona chca.mial byc dziki nieokielznany.i kontrowersyjny to byl
  7. Sprawdz klemy czy nie zasniedzialy.czy wszystkie polaczenia sa czyste .cz kable wszystkie dobrze pomocowane
  8. U mnie pomoglo na + .jest jedno ale metaliczny dzwiek
  9. Sprawdz dokladnie kable przy samej kostce .jezeli nie to czujnik moze padl.latwo sprawdzic.odlacz kostke podczas zaplonu.jak wywali kontrolke. To znaczy ze chula.chyba ze to jego koniec
  10. A moze kAble obejrzyj .moga byc naderwane
  11. Clarkson.musi byc bez niego to nie bedzie to
  12. Tak .ma za duze napiecie.albo juz sie konczy.mialy jakies oporniki wbudowane ?
  13. Do policji z nim bedzie bardziej rezolutny.niz niektorzy funkcjonariusze .cos typu komisarz rex.tylko polski.
  14. U nas tez i po lodzie sie jechalo.mieszkam w gorach.takze zimowki jeszcze to przymus
  15. Na ja mialem konkret o 80 przekroczone .a. Na klate to moge wziasc jak pan niebieski mnie sam zlapie i zatrzyma
  16. Ja 2 lata sie bujam z SM i policja o jedno zdjecie i gowno mi moga zrobic.bo nie sa w stanie dojsc kto prowadzil.zal mi ich zajeli by sie czyms konkretnym i pozytecznym.a nie marnowali kase ludzi
  17. Nie ma zdjecia.to niech ci je dadza.jak nie beda chcieli wydac.to znaczy ze zginelo.a wtedy moga cie pocalowac w 4 litery .
  18. Mozna tez sprobowac podlaczyc mase do radia i zaczna grac tylne glosniki
  19. Kup czujnik temperatury on za to odpowiada
  20. To zostaje kupno przez neta m.ceneo.pl/26867254
  21. A na stronie crossa nie mozna zobaczyc i ewentualnie zamowic?
  22. U mnnie nie smarowy manitou skareb .orany dzien w dzien po lesnych sciezkach.w blocie i piachu. .wytrzymal 20 tys .po tym czasie. Zaczela sie wycierac golen.jedyne co robilem to co 3 tys km. Robilem rozbiorke i kompleksowy przeglad i wtedy smarowalem.terazniejszy przebieg 32 tys. I jest to juz szrot .poprostu sie zuzyl.takze jak smarowanie to tylko w srodku.dodam jeszcze tylko ze ten rower uzywalem od 2004r .do 2009.uzywalem go do treningow i sporadycznie do startow
  23. Jezeli chcesz smarowac gladz amortyzatora .to w ostatecznosci uzyj teflonu takiego jak do smarowania lancucha.osobiscie nie polecam smarowania tego elementu poniewaz smary przyklejaja kurz i boto.co prowadzi do szbszego wytarcia gladkiego elementu
  24. Piwo to nie alco. Jak to powiedzial slynny ferdynand kiepski [emoji6]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.