Treść opublikowana przez szakal222
-
Poduszki powietrzne co trzeba wymienic po wystrzale
A mozesz dokladnie opisac jak go wyczyscic .bo rozumiem ze jeden jest w slupku od bocznych.czy jest jeszcze cos do roboty np.kablem zeby nie istnialy bledy i chulalo czy tylko montarz nowych gratow i jazda .nie mialem pretensji do dziecka bo zdaje sobie sprawe z tego ze nie powinno to tak zadzialac . Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Poduszki powietrzne co trzeba wymienic po wystrzale
Witam mam pytanie .co trzeba wymienic jezeli odpalily poduchy od strony kierowcy a dokladnie kurtyna i poduchA w fotelu .wiem ze napewno poduchy i co jeszcze trzeba zrobic zeby dzialaly spowrotem w 100%.i ciekawi mnie jedna kwestia czy to moZliwe ze jak auto stalo odpalone i dziexko rabnelo w otwarte drzwi i rypnely z calym impetem zamykajac sie moglo to tak latwo odpali air bagi Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
masło w zbiorniczku wyrównawczym
Po to zeby nagrzewnica sie nie zapowietrzala od bakow z silnika.robilem cos takiego w moim rajdowym seju .mialem peknieta glowice a motor zrobiony na 1.2 i szkoda mi bylo kasy dalej pchac w to auto .poprostu z duzego ukladu chlodzenia sam sie odpowietrzal .i nadmiary gazow zamiast plynu wywalal zbiorniczkiem .dodam ze dlugo ta furka jeszcze latala Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Olej nie zlatuje z miski olejowej
A co by sie mialo stac silnikowi i turbo ?co najwyzej zawali mu odme . cylindry .i moze wywalic gdzies olej .bardziej martwil bym sie o skrzynie czy jej nie zatarlo .ile kilometrow bylo na sucho przejechane ? Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Olej nie zlatuje z miski olejowej
Nie chodzi o kase tylko chec zrobienia czegos samemu .30zl chu nie pienieniadz .ale satysfakcja z wykonanej roboty bezcenna .a ze sie chlpp jebnal i zwalil robote .to jego problem i on za to zaplaci teraz .to po co go jeszcze jezdzic ?wystarczajaco sam sie ukaral Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Olej nie zlatuje z miski olejowej
Chcial zrobic sam .spartaczyl trudno .a wy go jedziecie . Nie kazdy jezdzi po mechanikach ktorzy nagminnie psuja auta i kantuja klientow.wiec teksty o patu pln sa nie na miejscu Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Żółtam kotrolka w kształcie pompy - od czego
Chek engine ja kiedys jechalem ponad 1tys km i nic sie nie stalo.zalezy czego dotyczy blad Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Rozpórka kielichów Wiechers
Dokladnie tak u mnie jest Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Tuning Adr 1.8 ...
Da ale worek pieniedzy .lub swinka predzej warchlak pieniedzy z oszczednosci pojdzie .ja bym robil swap na kompletne 1.8t bedzie taniej i ori Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Ogrzewanie lokalu
A myslales nad jakims piecykiem typu koza Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Sprzeglo do 1.8t .z awx
Dzieki Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Ogrzewanie lokalu
To jest dzial na kazdy temat .czyli dzem mydlo powidlo .a co do tematu popytaj w sklepach specjalistycznych co bedzie lepsze .tam ci doradza .bo wazny jest metrarz i wiele innych czynnikow Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Sprzeglo do 1.8t .z awx
Witam mam pytanie o sprzeglo z awx do 1.8t .a dokladnie chodzi mi o to czy takie sprzeglo podchodzi do 1.8t z quattro .jezeli tak to czy trzeba wprowadzac jakies modyfikacje.i jak tak to jakie? Czy jest poprostu p&p zakladam i jezdze. I czy przypadkiem takie sprzeglo nie jest tez w paskach 1.9 .z silnikiem 1z .czytalem gdzies ze te sprzegla z diesli sa wytrzymalsze niz w 1.8t .musze byc pewny bo moje sprzeglo niestety juz sie konczy a chce swoje autko dlubnac wiec lepiej miec zapas . Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
coś stuka. napinacz?
No wlasnie miejsce stukow zlokalizuj Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
coś stuka. napinacz?
A jak nacisniesz 3 razy sprzeglo .przestaje ? U mnie tak jest i albo lozysko .albo dwumasa Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Jak wyglądają cewki zapłonowe oryginalnie montowane na 1 montaż w fabryce?
Dobre tylko nie rujnujcie wiecej OOOO bo padna Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Jak wyglądają cewki zapłonowe oryginalnie montowane na 1 montaż w fabryce?
I przez zawistnosc niektorych.tez jest w polsce jak jest .. Wiec ciesze sie zr autorowi sie udalo i wymienil.ciekawe czy wszyscy jestescie tacy uczciwi za jakich sie prezentujecie .ja w to watpie .mi osobiscie by sie nie chcialo tak bawic . Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Ubywa płynu i powraca
Albo korek zbiorniczka u mnie to bylo przyczyna Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Nie zalacza sie sprezarka
Jak bedzie za malo to nie zalaczy kompresora . Jezeli ma ktos vaga .to grupa 001 jezeli pokazuje 33 bar to najczesciej pada czujnik g65 w chlodnicy Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Jak wyglądają cewki zapłonowe oryginalnie montowane na 1 montaż w fabryce?
I tak trzymaj Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Jak wyglądają cewki zapłonowe oryginalnie montowane na 1 montaż w fabryce?
Tak tak mow mi tak dalej .takie dziecinne tlumaczenie Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Jak wyglądają cewki zapłonowe oryginalnie montowane na 1 montaż w fabryce?
Dziadostwo to sie dawac kroic od strony aso za grubo przeplacone czesci .i defekty ze strony producentow za ktore nie chca odpowiadac.ja goscia popieram jak cos moze od nich wyrwac .i oby mu sie udalo Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
fajny fis do A4 B6/B7 wiele opcji kolorowy jak to zrobić ?
JAka cena ? Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Sprzęgło z AWX 1.9TDi do 1.8T
A pasuje p&p do 1.8t z qWysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Przekładka B7 z anglika. warto?
Ja tez mam po przekladce juz prawie 2 lata .i 80 tys i git malina.tylko trzeba dobrze przerobic Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2