Treść opublikowana przez szakal222
-
Dodatek do benzyny -pytanie o skutecznosc
Ja uzywalem czasami mi potrafil szarpac jak dawalem delikatnie gazu na bak wlalem 3.efekt slaby troche pomoglo .ale i tak trzeba szukac usterki w ukladzie paliwowym.powiem tak raczej nie zaszkodzi efekt placebo
-
Sezon Rowerowy 2016
Jedz jajka .ja jadlem surowe 2 rano.2 wieczorem i chude mieso.ryz makaron.o owocach nie wspominam.to co na poczatku podalem robi robote .nie bierz rzadnej chemi bo na dluzsza mete sobie zaszkodzisz
-
Jakie zamienniki błotników ?
Mam u siebie taki blotnik.dokladnie jak piszesz chinol spasowal sie dobrze .ale jest taki mieki ze jak sciagalem kolo i sie tylko oparlem to wgniutl sie lekko na przetloczeniu .wiec jakosc slaba .ja i tak bede szukal ori .mimo tego ze mam ten
-
Czy przyczyną może byc czujnik wału ?
To ma do tego ze w czujniku jest magnez ktory przesyla impuls do instalacji i wystarczy ze niedomaga i tak si bedzie dzialo.ale kup wymien i sie dowiesz
-
Czy przyczyną może byc czujnik wału ?
Przyloz miernik do pinow w czujniku.w ktorych ci nie powiem musisz sam poszukac ktores 2 powinny dac sygnal .musisz robic tak zeby czujnik doktnal metalu .bedziesz mial pewnosc
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Dobrze ci .zamienie sie
-
Co myślicie o wlepach
U nas wiecej audic lAta po ulicach nieraz sie czlowiek zdziwil jak dostal lomot
-
Co myślicie o wlepach
Przepraszam za to co napisze ale wielu młodych właścicieli Audi to też dobry element Nie ma co powielać stereotypów. Nawet w jednym z odcinków Top gear Jeremy Clarkson przyznał, że dresy w większości przesiedli się z bmw do audi Spoko . tez to ogladalem .a co do bmw fajna marka mialem i bylo super .co do audi tez sie zgodze .a opinie z durnymi naklejkami w bmw i golfach podtrzymuje .bo to wlasnie zaobserwowalem ostatnio
-
Co myślicie o wlepach
Ja tez ale lubie takich cwaniaczkow objezdzac .zuwazylem ze najczesciej takie wlepy maja mlodociani wlasciciele bmw .i jak ma sie nie ucierac opinia na temat tej marki
-
Co myślicie o wlepach
Tylko nie jak wiekszosc dresow pokaz cycki dam ci loa
-
Wasze przebiegi benzynowców
Mondeo 420000 -zezlomowane silnik kaput :eek: .audi rzekomo 214000-gra i buczy elegancko
-
Co myślicie o wlepach
Nie mam na audi .ale wedlug mnie jest ok .to tobie musi pasowac i sie podobac
-
Znaczenie ET Felgi
U mnie w b6 mam 16 et 35 .laczek 225x45 i jest ok przyjemnie sie jezdzi
-
Wspomaganie na zimnym / cieplym
Ja tez obstawiam pompe a nie wyje ci na obrotach pompa
-
Problem z wymianą przegubu zewnętrznego
Jak wypniesz z gniazda to co sie ma zmienic wroci na swoje miejce .a z dolnymi jest troche roboty ale sie da
-
Tacierzyństwo
Szczerze to widok troche mnie oodrzucil ale przeciecie pempowiny .bycie ze swoja partnerka podczas porodu i pomaganie jej daje satysfakcje tak samo jak wlasnie pierwszy oddech .poprostu wszystko wynagradza uwarzam ze kazdy ojciec powinien przy tym byc.bo warto
-
Problem z wymianą przegubu zewnętrznego
Dobry sposob jezeli wszystko wyladuje w starych miejscach to nic nie powinno sie przestawic
-
Problem z wymianą przegubu zewnętrznego
Ja wypialem 2 dolne i chyba amortyzator odkrecalem na dole i dalo rade
-
Tacierzyństwo
Gratuluje .a byles przy porodzie
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Tylko przeslij kase rydzykowi .zeby sie uprawomocnilo tak bedzie bezpieczniej
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Bo wierzenie w cuda daje wiare .a tak swoja droga kiedys olalem tak wlasnie temat luzow wachaczy w galancie tam jest podobny zawias i wyladowalem w rowie .warto wymienic bo jak ci sie wyczepi to moze zle sie skonczyc
-
Wspomaganie na zimnym / cieplym
Maxxusa kupilem w sklepie gdzie maja czesci do audi i tylko tym sie zajmuja wiec chyba raczej szajsu mi nie sprzedali
-
Wspomaganie na zimnym / cieplym
Moze tez byc maxxus zielony
-
Wspomaganie na zimnym / cieplym
To pasek sprawdz
-
Brak reakcji na jakikolwiek bieg...
Chyba ze masz szpere a uszkodzony mechanizm nic nie przenosi .sumarum standardowo przeguby lubia padac w oskach